POBEDA SRBIJE: Zbog Ruskog veta spreceno izglasavanje rezolucije o Srebrenici!

Rusija je vec preko svog ambasadora u Bosnhi priznala da se navodni genocid desio i on nije povucen sa funkcije zbog takve izjave koju je jos okarakterisao kao stav Moskve
http://www.avaz.ba/clanak/183191/ru...ancov-za-avaz-u-srebrenici-se-dogodio-genocid

Govorite da se ne smije negirati nijedan zločin, pa ni onaj genocida u Srebrenici, ali do sada ste pažljivo birali riječi, još nijednom niste rekli genocid u Srebrenci već tragedija. Priznajete li tu definiciju zločina?

- Mi ne negiramo ovaj pojam koji je postavio Međunarodni tribunal. U Srebrenici se desio zločin genocida.

Rusija je blokirala rezoluciju jer ne prinosi pomirenju u regionu vec razbuktava strasti i zato je predlagala rezoluciju u kojoj se spominju sve zrtva.Jbg rusofili,presuda za genocid ostaje i Rusija se uopste ne buni protiv nje..

Nije tačno, to je medijska patka, lepo čovek danas demantovao.
 
Сећам се кад је била на реду резолуција за бомбардовање Асада прошле године.

Сви ћуте само Рус подиже руку. Вето. Крај приче, разлаз.

Данас није било тако него као неки преговори, лево, десно, можда током ноћи и сутра направе договор.

Pa lepo su kinezi rekli da nema sednice dok se ne nađe kompromis .....to u prevodu znači nikad :mrgreen:
 
Koiko sam ja shvatio iz teme uložili su veto, ali čitajući novinski članak rekli su da će možda, eventualno uložiti veto, ali to nisu uradili.Ja bih voleo da su to uradili..ali nisu..

PA KAKO DA STAVE VETO KAD SU SE BRITANSKE JAJARE POBEGLE IZ SB UN I POVUKLE REZOLUCIJU? :klap: :lol:

RAZJURI Putin ove Engleze ko macke sa jebista .... :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Никакав геноцид Срби нису починили, злочин можда јесу али геноцид нису.
А и да је злочин, почињен је током жестоког, крвавог грађанског рата, а има ли оружаног сукоба без тога?

Уосталом, све је, како већ одавно добро знамо, само накнадна, исполитизована интерпретација, у којој се на силу бога покушало, ради што бољега ефекта, увести кривично дело геноцида тамо где ни по којој основи није испуњено биће тога кд...
 
Никакав геноцид Срби нису починили, злочин можда јесу али геноцид нису.

A mozda su 3000 Muslimana setala ulicom i ono mozda slucajno pala na neki kamen i tako
mozda 3000 Muslimana poginulo..

Mozda..

Kako te nije sramota da negiras jedan zlocin i da pises "mozda"?
Jeste se desio i to treba priznati, ali genocid nije
 
Никакав геноцид Срби нису починили, злочин можда јесу али геноцид нису.

I taj zločin nisu počinili dobri Srbi nego šljam i otpad. Ko normalan može pucati u nenaoružanog čoveka?
Treba istražiti ono što se govori odavno, da su neke grupe Srba dobile zadatak od stranaca da izvrše strljenje zarobljenika. Na to upućuju i neki muslimani koji o tome govore.
 
I taj zločin nisu počinili dobri Srbi nego šljam i otpad. Ko normalan može pucati u nenaoružanog čoveka?
Treba istražiti ono što se govori odavno, da su neke grupe Srba dobile zadatak od stranaca da izvrše strljenje zarobljenika. Na to upućuju i neki muslimani koji o tome govore.

e, jbg, što je zapad dopuštao teror Naserovih kriminalaca ! ?

"Da bi eskaliralo kroz Srpsku osvetu"

~~

To se namerno radi kada odabereš protivničku stranu i na koju hoćeš da budeš pristrasan !
 
А и да је злочин, почињен је током жестоког, крвавог грађанског рата, а има ли оружаног сукоба без тога?

Уосталом, све је, како већ одавно добро знамо, само накнадна, исполитизована интерпретација, у којој се на силу бога покушало, ради што бољега ефекта, увести кривично дело геноцида тамо где ни по којој основи није испуњено биће тога кд...

У грађанском рату СВИ ГИНУ НА СВИМ СТРАНАМА --------- само треба успоставити ПРАВДУ --------- А НЕ ИЗМИШЉЕНИМ РЕЗОЛУЦИЈАМА ПОКУШАВАТИ ЗАТАШКАТИ ЗЛОЧИНЕ СТРАНИХ ОБАВЕШТАЈНИХ СЛУЖБИ И ОКУПАТОРА-ПРАВИХ ЗЛОЧИНАЦА НА БАЛКАНУ........

- - - - - - - - - -

Ali šta vredi kad veliki brat kaže da jesmo a naš premijer će i to priznati i moliti za oprost "u ime Srbije"

Да......... у праву си....... данас читам неке слинаве иизјаве Премијера ----- СВЕ СМРДИ НА ОВАЈ СЦЕНАРИО КОЈИ СИ ОПИСАЛА......
 
Jel to onaj kvazisud koji je spaljivao dokaze o slučaju Žuta kuča odnosno slučaju čerečenja otetih Srba?

Prvi put u životu sam čuo da neki sud uništava dokaze...


Ja prvi put čuo da su neki Hrvati uplatili u Hag 40mil E, a neki SRbi 0E,

Hrvati osuđeni manje od 100g, a Srbi osuđeni preko 1100g.

...

Pljuc... :whistling:
 
e, jbg, što je zapad dopuštao teror Naserovih kriminalaca ! ?

"Da bi eskaliralo kroz Srpsku osvetu"

~~

To se namerno radi kada odabereš protivničku stranu i na koju hoćeš da budeš pristrasan !

Jel ti poznaješ nekog ko se se svetio? I kako je to moguće da se neka rulja sveti zarobljenicima pored mase vojnika, vojne policije, bezbednosnih službi? Ja nisam čuo da je neko išao da se sveti za svoje poginule, a znao bih sigurno.
Među ubicama iz Srebrenice su 2 Hrvata, 1 Slovenac, 1 musliman, 1 Grk..Pa, koga su oni svetili?
 
Нема рата без злочина, али геноцид Срби никад нису вршили. А да јесмо починили геноцид најмање Хрвати,Њемци,Американци,Британци имају право да нам било шта проговарају и причају.
 
Poslednja izmena:
Ja prvi put čuo da su neki Hrvati uplatili u Hag 40mil E, a neki SRbi 0E,

Hrvati osuđeni manje od 100g, a Srbi osuđeni preko 1100g.

...

Pljuc... :whistling:

Haški sud je u stvari jedna velika kriminalna grupa.

Recimo, ostao je upamćen onaj zaštitinik arnautskih otmičara i čerečitelja...


Takvi su nam krojili sudbinu.
 
I taj zločin nisu počinili dobri Srbi nego šljam i otpad. Ko normalan može pucati u nenaoružanog čoveka?
Treba istražiti ono što se govori odavno, da su neke grupe Srba dobile zadatak od stranaca da izvrše strljenje zarobljenika. Na to upućuju i neki muslimani koji o tome govore.

Да, потпуно си у праву..... ја сам 2 х одустао од одласка на ратиште:

1. зато што сам схватио да су сви четнички-монархистички настројени добровољци "погинули" тако
што им је пуцано У ЛЕЂА.........

2. када сам схватио да тадашњи режим организује СВЕ ЏЕПАРОШЕ И ЛОПОВЕ ПО БЕОГРАДУ - који
организовано иду на терен У ПЉАЧКУ..........

Мислим да НИЈЕ ПОСТОЈАЛА НАРЕДБА О СТРЕЉАЊУ ЗАРОБЉЕНИКА - АЛИ СУ, ШТО ЈЕ ПОТПУНО НОРМАЛНО, СТРЕЉАНИ СВИ КОЈИ СУ БИЛИ ПОД ОРУЖЈЕМ......... а сада се покушава прогласити ДА СУ БИЛИ У ПИТАЊУ ЦИВИЛИ ШТО ЈЕ ОДВРАТНА ЛОЈАВА МУСЛИМАНСКА ЛАЖ........
 

Back
Top