play with me

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
Da li je neko zaista u praksi probao igranje uloga? i kako je to je izgledalo, kako sta s kim s cim
Tipa nadjete se u lokalu i glumite da se ne poznajete...tis npr kosovka devojka a on ranjenik :lol:
mislim nesto vec :)
dozvoljeno sve varijante od medicinskih sestara i pacijenata preko uciteljica i ucenika...osim ovih sto im se dize jedino na pricu o politici z:mrgreen:
 
Da li je neko zaista u praksi probao igranje uloga? i kako je to je izgledalo, kako sta s kim s cim
Tipa nadjete se u lokalu i glumite da se ne poznajete...tis npr kosovka devojka a on ranjenik :lol:
mislim nesto vec :)
dozvoljeno sve varijante od medicinskih sestara i pacijenata preko uciteljica i ucenika...osim ovih sto im se dize jedino na pricu o politici z:mrgreen:

x80153983640325084.jpg
z:lol: Ovako nesto...
 
Da li je neko zaista u praksi probao igranje uloga? i kako je to je izgledalo, kako sta s kim s cim
Tipa nadjete se u lokalu i glumite da se ne poznajete...tis npr kosovka devojka a on ranjenik :lol:
mislim nesto vec :)
dozvoljeno sve varijante od medicinskih sestara i pacijenata preko uciteljica i ucenika...osim ovih sto im se dize jedino na pricu o politici z:mrgreen:

Nesto realno da, med. sestra, profesorica, sekretarica itd
no za moj ukus sex igrice su dosane, ako mi je vec do igrica imam ih tone instaliranih na kompjuteru,
postoje bar 1001 dobrih sex poza za najsarenolikiji sex, i sad tu neke 'BDSM' igrice, nisam u tom fazonu :)
 
uh, meni sve to deluje totalno nezanimljivo, namešteno...: )
al šta znam , menjamo se tokom celog života...možda mi i ovo bude interesting one day:D

al volela bih da znam šta su "glumili" ljudi u svom dosadašnjem iskustvu vezano za ovu temu:D
 

Back
Top