plavuse ili crnke

ali, neverovatno kako svaka navija za svoju boju kose :rotf:
evo, ja sam plava (prirodno svetlo smedja), a bila sam i crvenokosa i tamno smedja...ali, licno su mi najlepse tamnopute, tamnosmedje zene, tipa latinoamerikanke, ili neka poput Andjeline Dzoli...znaci, kad je lepa sa onom smoreno-smedjom kosom, onda je stvarno lepa...cinjenica je da je plava kosa atraktivna, ali plavusa mi nikada ne moze biti LEPA kao tamnokosa zena...
 
E, ali primetila sam da ima razlike u tome kakvu sliku o sebi stvarate u očima muškarca sa određenom bojom kose. Bila sam i plava i crvena i tamnokosa... i zaista ima neke razlike na prvi pogled.
Različit je pristup muškaraca bio. Iako ste vi u suštini vi sa bilo kojom bojom kose, ali oni to na prvi pogled ne vide, što je logično.
 
E, ali primetila sam da ima razlike u tome kakvu sliku o sebi stvarate u očima muškarca sa određenom bojom kose. Bila sam i plava i crvena i tamnokosa... i zaista ima neke razlike na prvi pogled.
Različit je pristup muškaraca bio. Iako ste vi u suštini vi sa bilo kojom bojom kose, ali oni to na prvi pogled ne vide, što je logično.
to je tacno
i ja sam bila sve pobrojano, i najvise su mi prilazili kao plavusi, iako sma kao crvenokosa bila najlepsa...mada su mi kao crvenokosoj prilzaili najzanimljiviji muskarci...
ima veze i kako se sa kojom bojom osecam, time i zracim....
 
Pa sad, ima razlike.. Bar spolja..
Bas nikad nisam bio sa plavusom. Hmm, jednom, da, ali jedno vece sto i nije za izraz bio..
Sve u svemu, crnokose mi jesu zaista zanimljive. I naravno, ridje..
Plave su mi.. pa ok, zaista ponekad ima dobrih varijanti..
Retko i u Srba :D..
 

Back
Top