Pitao sam vestacku inteligenciju "Da li je bolji Vucic ili Djilas?"

na mene se naljutio zbog posta koji ni nije bio upucen njemu i nije ni ukapirao o cemu sam pricao jer nije znao pozadinu posta i pravo znacenje
a onda naravno kad mu kazes da se ne odnosi na njega ide cuveno "nemoj mi vredjati inteligenciju, dovoljno sam pametan da shvatim" pa brate nisi.
Младост и самокритичност... Само у виртуелној стварности

Ne bih se ja mnogo zaijebavao na račun ai.
Kad poraste, a porašće, može da ti se gadno ussere u život.
Šta ti to treba?
Тешко брате... Стручњаци већ пишају по њему

АјИ нема интеграцију
у ''реалном инфо времену'', а камо ли неко предвиђање или тежу оцену да донесе...

За клинце и студенте је алатка, а не за зреле људе...

Poslednja izmena:
Jesi kako da ne, kao etar si ali ipak možeš da pritiskaš dugmad na tastaturi ili ekranu.
digitalno pritiskanje, fizicki klik samo pokrece kod i sustinski ti ne treba ni taj klik da bi se kod aktivirao.

postojao je virus koji je koristio bug na autlukekspresu i aktivirao se sam i bez da dvokliknes fajl.

imas i priemere crva koji sami ulaze u kompjuter preko usb-a bez ikakve aktivacije ili klika.

АјИ нема интеграцију и ''реалном инфо времену'', а камо ли неко предвиђање или тежу оцену да донесе...

sve sta zahteva odrzavanje ne moze da funkcionise samostalno i da vlada jer zavisi.

ai ima premnogo slabih tacaka da bi vladao a na prvom mestu je napajanje koje nikad nije vecno, onda zavisi premnogo od mreze i protoka podataka, ugasis mrezu, nema protoka podataka i gotov je :D
onda situacije koje nisu softverski obradjene, adaptacija i na kraju, samo mu izvuces jedan cip i on je gotov :D

АјИ нема интеграцију и ''реалном инфо времену'', а камо ли неко предвиђање или тежу оцену да донесе...

Nema, ali uči.
Najopasnija je dok ne nauči

sve sta zahteva odrzavanje ne moze da funkcionise samostalno i da vlada jer zavisi.

ai ima premnogo slabih tacaka da bi vladao a na prvom mestu je napajanje koje nikad nije vecno, onda zavisi premnogo od mreze i protoka podataka, ugasis mrezu, nema protoka podataka i gotov je :D
onda situacije koje nisu softverski obradjene, adaptacija i na kraju, samo mu izvuces jedan cip i on je gotov :D
Au, pa ti nisi gledo Terminatora.. :think:

digitalno pritiskanje, fizicki klik samo pokrece kod i sustinski ti ne treba ni taj klik da bi se kod aktivirao.

postojao je virus koji je koristio bug na autlukekspresu i aktivirao se sam i bez da dvokliknes fajl.

imas i priemere crva koji sami ulaze u kompjuter preko usb-a bez ikakve aktivacije ili klika.
Verujem ti da je tako ali ti ne postojiš jer si AI tako da ne mogu da ti verujem. Žao mi je.

Pitao sam vestacku inteligenciju ko je bolji.

Moram priznati da sam se kako sam postavio pitanje u startu zacudio posto pisanje odgovora on obicno odmah krene ali sad je ona tackica dobrih 5..6 sekundi blinkala i on je razmisljao :rotf:

Znaci pokidao sam se od smeha

I nakon tih 5..6 sekundi stize odgovor.
Kako se postavlja pitanje vestackoj inteligenciji?

Кажу да је сад хардверсдки баг за трекинг у чиповима ...

Таква је структура новијих (од 2010тих) и Интел и АМД чипа у процесору још одавно, да гомиле скривених ''под-аксеска'' имаш у бијосу чак и као админ којима немаш приступ... То значи да си увек контролисан, имајући сам нови чип у компу

Дакле сад је хак хардверски, а не софтверски ко пре, сама машина је шпијун, чак и шпијунима...

Буквално сваког можеш на ту фору ''подприступа админа'' да компромитујеш, што значи да је све сад бушни крши, и да само гола сила може да те оптужи за нелегалне диверзије, кад је сама машина диверзија...

Kako se postavlja pitanje vestackoj inteligenciji?
ali evo pitao sam ga da ti pomognem i ovo je odgvorio.

Postavljanje pitanja veštačkoj inteligenciji može zavisiti od mnogo faktora, uključujući vrstu sistema i nivo složenosti. Ipak, evo nekoliko opštih smernica koje možete koristiti:

Jasnost i Preciznost:

Postavite pitanje na jasan i precizan način kako biste izbegli nesporazume.
Koristite jednostavan jezik koji će algoritam lako razumeti.
Specifičnost:

Što je pitanje konkretnije, lakše je za veštačku inteligenciju da pruži tačan odgovor.
Format Pitanja:

U nekim slučajevima, veštačka inteligencija bolje reaguje na određene formate pitanja. Na primer, umesto općeg pitanja, možete isprobati specifične upite sa ključnim rečima.
Upotreba Ključnih Reči:

Razmislite o ključnim rečima koje algoritam može prepoznati i koje će mu pomoći da bolje razume vaše pitanje.
Višeslojna Pitanja:

Ako je vaše pitanje kompleksno, možete ga podeliti na više manjih pitanja. To može olakšati proces obrade informacija.
Postavljanje Konteksta:

Priložite potreban kontekst pitanja kako bi veštačka inteligencija bolje razumela okolnosti i dala adekvatan odgovor.
Provera Razumevanja:

Ako imate opciju, možete zatražiti od sistema da ponovi vaše pitanje kako biste proverili da li je pravilno razumeo.
Na kraju, treba imati na umu da veštačka inteligencija može imati ograničenja u vezi s razumevanjem konteksta, interpretacijom nijansi ili davanjem subjektivnih odgovora. Važno je postavljati pitanja s realnim očekivanjima u vezi s mogućnostima sistema koji ih obrađuje.

Кажу да је сад хардверсдки баг за трекинг у чиповима ...
postroji prica da su ameri pobedili u iraku jer su im ubacili virus u sistem protivvazdusne odbrane koji se nalazio u pazi sad RAM memoriji stampaca koji je kupljen u francuskoj za potrebe ministarstva odbrane iraka.

Back