pitanje

Sto bi on brinuo?
pa, zato sto klince (na koje se tema i odnosi, cini mi se ) moze cesto taj flert da zanese jace nego tu zenu, koja vec ima partnera i zna tacno do koje granice sme da ide
naravno, postoje i obrnuti slucajevi, ali svako igra prema rizicima koje je spreman da podnese
ili, bar misli da je spreman

Tek onda su naje'bali. Oboje.

Evo, na primer, ja. Možda bih se kresnuo sa Malavelikom, ali razje'baćemo njen brak i moje momkovanje.
i ja cenim da bi bilo tako katastrofalno
samo sto se ovo uopste ne odnosi na temu
jer, ti niti si klinac, niti ja sa tobom flertujem
ja sam prosto tobom opcinjena, a ti si prosto kreten

Poslednja izmena:
Neki klinja se zaljubio u vas a vi imate momka. Medjutim simpa vam da flertujete sa njim. Jel bzv njemu davati laznu nadu ili kao-sve je to zezanje, sta fali?
M, poslednji klinja koji se "zaljubio" u mene je bio (i ostao) razmaženo detence, barončina i psiho wannabe, i uopšte ne sumnjam da bi izveo nešto teatralno samo da dokaže da sme. Pravila sam se da ne postojim :tajna:

pa, zato sto klince (na koje se tema i odnosi, cini mi se ) moze cesto taj flert da zanese jace nego tu zenu, koja vec ima partnera i zna tacno do koje granice sme da ide
naravno, postoje i obrnuti slucajevi, ali svako igra prema rizicima koje je spreman da podnese
ili, bar misli da je spreman

Mislim da pre ona treba da brine:

1 - koja je njena falinka kada se upusta u flert sa klincem,
2 - koja je njena falinka kada se upusta u fler, a ima partnera,
3 - koja je njena falinka kada se upusta u flert, a vazi 1+2
4 - sto ce frajer da je nabode, sto se ocijuka sa drugim,
5 - razno.

Back