Pijan i drogiran slupaš meklaren i slobodan si čovek (jer si Vučićev kum). Prijaviš pijanog i drogiranog kuma i ideš u zatvor (jer nisi Vučićeva kuma)

Ја могу да поручим наивним људима, који се можда нађу у искушењу да жртвују бар један динар због садашње опозиције.Немојте то радити, немојте им веровати.Ако једном и дођу на власт, оставиће вас на цедилу, нећете им више требати, отрчаће код Митровића и других тајкуна и тајкунчића да се са њима поново лижу, као што су урадили 2000-тих..

Ја то знам 100%, јер се све то већ десило.Опозиција(ДС, СПО, ДСС, разни Грађански савези ) је 90-тих позивала људе да не плаћају струју, воду, и друге комуналије "Милошевићевом" режиму.Много људи их је послушало, годинама нису плаћали комуналије, ЕПС и разна ЈКП их нису искључивали, али су се дугови гомилали.

Онда је опозиција-ДОС дошла на власт и донели су прописе, по којима када платиш струју и друге комуналије, ЈКП и ЕПС књиже да си платио најстарији дуг, дакле онај дуг из "бојкота" 90-тих.Текућу потрошњу никада ниси платио, иако си уредно плаћао све те дажбине после 2000 године, јер се испоставило да си исплаћивао само онај дуг из 90-тих.Нема застарелости, и многи су завршили са дуговима од по неколико стотина хиљада динара па чак и милионима динара, па су били изложени искључивању и принудном извршењу.Џаба су била обраћања тадашњој власти, њихов одговор је био "дугови морају да се плаћају".
Наивни грађани су покушали негде око 2009/2010 године да са масовним тужбама против ЕПС-а ово реше, али је под притиском извршне власти, Врховни суд одлучио да се све те тужбе имају одбацити.
Онда су им 2011 године натоварили на грбачу и приватне извршитеље, и то баш за те старе комуналне дугове(за остале дугове су и даље били задужени судови).
Све ово довољно илуструје са каквим људима имате посла и да им не треба веровати.
 
Poslednja izmena:
Ја могу да поручим наивним људима, који се можда нађу у искушењу да жртвују бар један динар због садашње опозиције.Немојте то радити, немојте им веровати.Ако једном и дођу на власт, оставиће вас на цедилу, нећете им више требати, отрчаће код Митровића и других тајкуна и тајкунчића да се са њима поново лижу, као што су урадили 2000-тих..

Ја то знам 100%, јер се све то већ десило.Опозиција(ДС, СПО, ДСС, разни Грађански савези ) је 90-тих позивала људе да не плаћају струју, воду, и друге комуналије "Милошевићевом" режиму.Много људи их је послушало, годинама нису плаћали комуналије, ЕПС и разна ЈКП их нису искључивали, али су се дугови гомилали.

Онда је опозиција-ДОС дошла на власт и донели прописе, по којима када платиш струју и друге комуналије, ЈКП и ЕПС књиже да си платио најстарији дуг, дакле онај дуг из "бојкота" 90-тих.Текућу потрошњу никада ниси платио, иако си уредно плаћао све те дажбине после 2000 године, јер се испоставило да си платио само онај дуг из 90-тих.Нема застарелости, и многи су завршили са дуговима од по неколико стотина хиљада динара па чак и милионима динара, па су били изложени искључивању и принудном извршењу.Џаба су била обраћања тадашњој власти, њихов одговор је био "дугови морају да се плаћају".
Наивни грађани су покушали негде око 2009/2010 године да са масовним тужбама против ЕПС-а ово реше, али је под притиском извршне власти, Врховни суд одлучио да се све те тужбе имају одбацити.
Онда су им 2011 године натоварили на грбачу и приватне извршитеље, и то баш за те старе комуналне дугове(за остале дугове су и даље били задужени судови).
Све ово довољно илуструје са каквим људима имате посла и да им не треба веровати.
Ipak, pre 2000. si gulio proju a sad imaš fast internet

Zaslužan je isključivo i samo Žilas
 
da. U srbiji gde se zakon krši od Predsednika Republike, MUP, BIA, Ustavnog Suda, izvršitelja, katastra...
baš je glupo prekršiti ZAKON!
mudrosloviš vrlo mudro!
pa briga i ovu JUNAKINJU a i mene, ko skim saradjuje
ona to radi ZBOG SEBE, kao i ti uostalom...
Лако је преко интернета друге храбрити да ураде нешто што ће их одвести у затвор или немаштину.
 
Ipak, pre 2000. si gulio proju a sad imaš fast internet

Zaslužan je isključivo i samo Žilas
Ја волим проју.Проја је храна вишег ранга у односу на западњачко смеће.

Ко је пре 2000 године имао брзи интернет?
 
Ко се петља са Ђиласом и Мариником, неће добро проћи.

Замислите ситуацију, преузму власт Ђидо, Мариника и компанија и госпођа Катарина конкурише за посао у МУП-у.Да ли би је примили на посао?

Већ је одавала информације, кршила интерне протоколе и исказивала непослушност надређенима.
 
Ја могу да поручим наивним људима, који се можда нађу у искушењу да жртвују бар један динар због садашње опозиције.Немојте то радити, немојте им веровати.Ако једном и дођу на власт, оставиће вас на цедилу, нећете им више требати, отрчаће код Митровића и других тајкуна и тајкунчића да се са њима поново лижу, као што су урадили 2000-тих..

Ја то знам 100%, јер се све то већ десило.Опозиција(ДС, СПО, ДСС, разни Грађански савези ) је 90-тих позивала људе да не плаћају струју, воду, и друге комуналије "Милошевићевом" режиму.Много људи их је послушало, годинама нису плаћали комуналије, ЕПС и разна ЈКП их нису искључивали, али су се дугови гомилали.

Онда је опозиција-ДОС дошла на власт и донели су прописе, по којима када платиш струју и друге комуналије, ЈКП и ЕПС књиже да си платио најстарији дуг, дакле онај дуг из "бојкота" 90-тих.Текућу потрошњу никада ниси платио, иако си уредно плаћао све те дажбине после 2000 године, јер се испоставило да си исплаћивао само онај дуг из 90-тих.Нема застарелости, и многи су завршили са дуговима од по неколико стотина хиљада динара па чак и милионима динара, па су били изложени искључивању и принудном извршењу.Џаба су била обраћања тадашњој власти, њихов одговор је био "дугови морају да се плаћају".
Наивни грађани су покушали негде око 2009/2010 године да са масовним тужбама против ЕПС-а ово реше, али је под притиском извршне власти, Врховни суд одлучио да се све те тужбе имају одбацити.
Онда су им 2011 године натоварили на грбачу и приватне извршитеље, и то баш за те старе комуналне дугове(за остале дугове су и даље били задужени судови).
Све ово довољно илуструје са каквим људима имате посла и да им не треба веровати.

И, шта с нама који смо плаћали струју и деведесетих, а ипак нисмо волели Слобу? :per:
 
И, шта с нама који смо плаћали струју и деведесетих, а ипак нисмо волели Слобу? :per:
Били сте довољно паметни да не слушате Ђинђића, Драшковића, Коштуницу, Весну Пешић итд.
 
Били сте довољно паметни да не слушате Ђинђића, Драшковића, Коштуницу, Весну Пешић итд.

И били смо довољно паметни и Слобу да скинемо, упркос овима.

Па, изгледа ћемо опет да будемо паметни, упркос оваквој "опозицији".
 
И били смо довољно паметни и Слобу да скинемо, упркос овима.

Па, изгледа ћемо опет да будемо паметни, упркос оваквој "опозицији".
Све ће да прође па и Вучићева власт.Скинућете га можда 2032 године, мада бих ја типовао на 2050 или 2060 годину.
 
Ево шта јавља ТВ Луксембург:

"Tada je „meklarenom“ udario u „opel korsu“ u kojoj su bile dve žene. Oba automobila su od jačine udarca udarila u ogradu Doma Patrijaršije, a dve povređene žene su prevezene u Urgentni centar. One su tom prilikom zadobile lakše telesne povrede i puštene su na kućno lečenje."

Очигледно нека мега-афера, која ће потрести Србију и довести до великих промена.
 
Лако је преко интернета друге храбрити да ураде нешто што ће их одвести у затвор или немаштину.

a još lakše u gubitak DUŠE.
al dobro, vi koji ste se već rodili bez duše, i ne znate šta je to.
vaši su preci prodali vaše duše unapred....

on je ove dve nedužne ženice MOGAO ODVETI U GROB!
i takvima se mora stati na put! a ti bi da im raskrčiš put, da rokaju ko u luna parku?
ti si internet krilo ovakvih junačina?
 
Poslednja izmena:
Све ће да прође па и Вучићева власт.Скинућете га можда 2032 године, мада бих ја типовао на 2050 или 2060 годину.

Без бриге, биће то мало раније.

А пошто је ово Србија, и за то се не брини, опет ћемо добити, после неког времена, неког аутократу коме ће они који воле да клањају, да се клањају.

Па ће бити скидање опет, све Јово наново.
 
katarina zasluzuje debelu robiju

sistem je takav, a sluzi i da stiti gradjane, da ne moze novlascena osoba da pristupa i krade informacije, jer, na sta bi licila policija ako bi svako od njih to radio svaki dan o necemu sto ga privatno ili politicki interesuje

zabela za katarinu!
 
Odakle ti znaš šta pravi Srbi žele ili ne žele?
Za nedelju dana otkako si se učlanio, imaš preko 430 provokatorskih poruka.
To je 60 poruka dnevno, svakih 20 minuta po jedna.
Pa kome ti prodaješ mooda za bubrege, provokatoru?
rec je o krstinom agentu, jedan od brojnih nickova.

konstatacija ti je na mestu, ali njima je biznis u pitanju. treba talasati sve dok neko klikce na tastaturi

sama pamet i istinitost je nevazna
 

Back
Top