Vučićev kum: "Pukla tikva" između Gašića i predsednika Srbije

Da li je u pitanju sukob i zašto baš Pana podržava Vučića, kad se zna da su mu klince digli i da su morali napustiti zemlju? Da li sme MUP da diže Vučićeve kumiće? Videćemo.

Због интереса га подржава , сигурно није због идеологије .мисли да ће га неко поштедети ако држи хвалоспев о Вучићу као и Хркаловичка , гледала сам је неки дан на тв , она се тресе док говори , сва је престрашена а и она мисли да ће добити неке поене ..

мутном водом не треба да се плови јер онда не можеш митрно да спаваш ..
 
Због интереса га подржава , сигурно није због идеологије .мисли да ће га неко поштедети ако држи хвалоспев о Вучићу као и Хркаловичка , гледала сам је неки дан на тв , она се тресе док говори , сва је престрашена а и она мисли да ће добити неке поене ..

мутном водом не треба да се плови јер онда не можеш митрно да спаваш ..

Kako misliš "ona misli da će dobiti neke poene"? Pa zar ne dobija? Ta osoba ide po emisijama i daje intervju umesto da sedi u zatvoru?! Brani je advokat koji je perjanica SNS, malo li je?!
 
Kako misliš "ona misli da će dobiti neke poene"? Pa zar ne dobija? Ta osoba ide po emisijama i daje intervju umesto da sedi u zatvoru?! Brani je advokat koji je perjanica SNS, malo li je?!

али то је јадан живот , не знам да ли си видео колико је преплашена , жена се тресе , боље да је у затвору
 

Back
Top