Pezo 206 gasi se povremeno i u voznji i prilikom paljenja

Mislim da ih je malo cistio i brisao pa vratio.Ma moram naci ozbiljnog jako ozbiljnog majstora i moze se resiti.
Zakazes kod Mice, jeste dalje i ispregleda ti komplet auto, on ima i delove za Pezo ako nesto zapne, ovi beogradjanini samo gledaju da te natrte s oprostenjem, ima i kod mene takvih dundjera i prevaranata teram to sve u *****.
 
Ngk hyundai original se menjaju na oko 45.000 km ljudi voze dok ne počne da trokira a tada izgori i bobina.
Ko ne zna svečice se stežu kiloključem.
Stegao mi ih i nista!Ja mu kazem pre 2 god sam ih menjao on nista.Hoce na moju odgovornost ako ja hocu da ih menjam.Pa ako nije to idemo bobina.Ako nije ona pumpa goriva...ako nije ni to oko struje nesto...tako to po Bg rade
 
Stegao mi ih i nista!Ja mu kazem pre 2 god sam ih menjao on nista.Hoce na moju odgovornost ako ja hocu da ih menjam.Pa ako nije to idemo bobina.Ako nije ona pumpa goriva...ako nije ni to oko struje nesto...tako to po Bg rade
Mozes da mi verujes da nikad nisam nijedan deo na autu zamenio napamet, nego se tacno znao sta je uzrok problema, zamalo sam se jednom zeznuo kod nekih dundjera sticajem okolnosti bile mi odjavljene table pa nisam smeo da vozim kod svog majstora ...ali srecom sam sam provalio da ovaj nesto muti i ispostavilo se da sam u pravu.
 
izmeri se pritisak goriva , provere se dizne bez menjanja

svecice i filter se promene ako im je vreme za zamenu pa i ako nisu one

kazem vec ngk mi je losije radio nego super bosna , na kom bese autu

dal na lancija dedri ili lancia temi , zaboravio sam , odavno bilo

a kao sigurno original, uzeo od dobavljaca

hocu da kazem da skuplje i kvalitetnije ne mora da znaci da je i bolje
 
Sve vas razumem i puno hvala svima na trudu i pomoci.Ne bavim se mehanikom zato i trazim vasa misljenja.Ako nadjem korektnog mehanicara bit ce spas.
Dark videt cu za tvoj kraj da se dogovorim.Nismo blizu ali po Bg ne uspevam naci.Svi bi nesto na brzaka da uzmu lovu.
Ovaj moj mi kaze da mu ostavim par dana auto pa da vidi sta je problem.Kao da je tenk u pitanju.
Ne ostavljam to vise 7 dana pa da mi jave!Seljacke fore.
 
Vecina njih je u fazonu da ne znaju sta mu je a dosta njih bi da im ostavim 7 dana da mu pronadju kvar.Veruj tako rade po Bg.Samo poslovi po 20 min a da uzmu dobru lovu.
Vataju te brze poslove i sitnice tipa zamena ulja, diskova, plocica obicno pred registraciju ili kad neko treba bze da ukloni problem a ostalo neka ceka, ma provaljena fora.
 
Aha, sigurno.
Sve 4 odjednom reše da ne rade, motor se ugasi iz čista mira, ne trokira uopšte pre toga?
Pa se onda povremeno sete da rade kako treba i sve je normalno?
Daj, ne zaluđujte čoveka, kakve svećice, glupost.
Ajde ne kenjaj , iste simptome imam i sam majstor mi rekao da su svecice za zamenu.
 
Poslednja izmena:
izmeri se pritisak goriva , provere se dizne bez menjanja

svecice i filter se promene ako im je vreme za zamenu pa i ako nisu one

kazem vec ngk mi je losije radio nego super bosna , na kom bese autu

dal na lancija dedri ili lancia temi , zaboravio sam , odavno bilo

a kao sigurno original, uzeo od dobavljaca

hocu da kazem da skuplje i kvalitetnije ne mora da znaci da je i bolje
Iridijumske su najbolje tu nema premca,,,imao sam na cliu takve.
 
Svećice se menjaju bez tih dijagnoza da su za zamenu jer imaju svoj vek trajanja. Ne čeka se da trza, štuca i teško pali.
Naravno.
Ali da njegov Pežo upali ujutru bez problema, ide bez problema i onda se najednom ugasi nasred raskrsnice?
I onda dođe neko i tvrdi da su svećice u pitanju, pa mu tu dijagnozu još postavio i neki "majstor" - to je budalaština.
 
Naravno.
Ali da njegov Pežo upali ujutru bez problema, ide bez problema i onda se najednom ugasi nasred raskrsnice?
I onda dođe neko i tvrdi da su svećice u pitanju, pa mu tu dijagnozu još postavio i neki "majstor" - to je budalaština.
Njegov pežo nit pali nit ide i gasi se u vožnji, dakle promeniš svećice i opereš klapnu gasa pa izmeriš pritisak pumpe goriva pa... Ideš ****** ulažeš u krš.
 

Back
Top