Quantcast

Petrovac na Mlavi

Drizzt

Domaćin
Poruka
4.094
jbg kasno sam video sada je put super nema smetova
:
hvala u svakom slucaju. otisao 6og, put je bio genealno ok.

jedino sto sam 8og otisao i do oreskovice, bilo mi je zao sto nisam poneo skije ili bar sanke za klince pa da uzmem kanap, zavezem za kola i da vucem. celim putem od skretanja za groblje svine pa do oreskovice je sneg na putu bio bas onako lepo utaban. za vucu na skijama/sankama dusu dalo :D

da znam da planitam za sledeci januar ;)

pozdrav svima

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.533
hvala u svakom slucaju. otisao 6og, put je bio genealno ok.

jedino sto sam 8og otisao i do oreskovice, bilo mi je zao sto nisam poneo skije ili bar sanke za klince pa da uzmem kanap, zavezem za kola i da vucem. celim putem od skretanja za groblje svine pa do oreskovice je sneg na putu bio bas onako lepo utaban. za vucu na skijama/sankama dusu dalo :D

da znam da planitam za sledeci januar ;)

pozdrav svima

Samo napred nas kraj zimi je extra :)

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.533
au druze... ok sredjivanje ulice u kojoj su kinezi i poneka prezivela radnja domacih trgovaca, ali mnoooogo gadno i umobolno zvuci ovo njihovo nazadnjacko bomardovanje nazadnjacima... pa nisu od svojih para to placali pa da mogu da se samoreklamiraju...
Totalno se slazem ja samo informisem inace sam od 5 oktobra politicki nezainteresovan :) pun mi je K svih njih :))

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

SRECNA NOVA GODINA SVIMA PUNO ZDRAVLJA MALO VISE SRECE U 2017 z:poz:

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.533
Lele od kada ovde nisam prosao :))

Uglavnom vidim ulice u Petrovcu se renoviraju po selima isto tako kilometar levo kilometar desno lepo je tako nesto videti 2018 jer 1998 hodao sam po blatu i kamenju ops a i 2008 a i 2012 a i 2013 ccc ...dobro bar je bilo ljudi da hodaju po blatu a sada ljudi sve manje

aj pa taKoO :))