Quantcast

Petrovac na Mlavi

Drizzt

Domaćin
Poruka
4.094
ja za novu godinu petrovcanima zelim da sledeceg prvog januara, ako bude snega, imaju ociscen put od pozarevca do petrovca...
em sam mileo zbog leda em me potpuno zaslepe neretki retardi cija su 'kratka' svetla jaca od reflektora ispred mojih ulaznih vrata...
sve ostalo petrovcani imaju (i gastarbajtere, i labudice i kineze i radnje koje rade za bozic ;))

eh da...i da pozelim da sledece godine bar jedna radnja ima decje sanke ;)

Drizzt

Domaćin
Poruka
4.094
bio ovog vikenda. doziveh stres od par likova, biciklista bez ikakvog svetla i macjih ociju na putu od pozarevca do petrovca...
bas bilo vruce..komaraca nema ali sto muve proradile iako niko u ulici ne drzi nikakve zivotinje...

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.621
Fejs zeznuo stvar nacisto svi su tamo pozdrav za sve moje iz okoline a i sire i pozivam da pogletate jedan amaterski dokumentarac LEGENDE HOMOLJA ZDRELA GORNJAKA moj prijatelj Zika Nikolic se trudi da zabelezi i sacuva od zaborava u video zapisima price i legende a bogami i istoriju

Poslednja izmena:

Drizzt

Domaćin
Poruka
4.094
ljudi..kakav je put od pozarevca do petrovca?

prosle godine sam bas krenuo ka petrovcu prvog januara i put je bio ocajan. gomila snega na putu, isao sam sporije od traktora.
da li je neko danas prolazio? rekose mi da je sneg dosta napadao sinoc...

umrimuski

Ističe se
Poruka
2.621
Nisam bio tu pa zato sa malim zakašnjenjem sretna i tebi i sve najbolje u novoj.

hvala hvala i Hristos se rodi,Mir Boziji

- - - - - - - - - -

ljudi..kakav je put od pozarevca do petrovca?

prosle godine sam bas krenuo ka petrovcu prvog januara i put je bio ocajan. gomila snega na putu, isao sam sporije od traktora.
da li je neko danas prolazio? rekose mi da je sneg dosta napadao sinoc...

jbg kasno sam video sada je put super nema smetova

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Hristos se rodi,Mir Boziji svima :zlud: