Peticija za zabranu Kurira

Eraserhead:
Uh sad sam se potresao. Bagru treba neko konačno da dovede u red.
Tek nakon toga možemo da se igramo demokratije.

Sem togga ja baljezgam na forumu, a oni štampaju novine, nije mala razlika.

Ma ne kažem, brate....ali dosta je meni lomljenja kičmi!

Nek pričaju debili šta hoće! Ono što je danas B92 posvetio vreme tim kretenima...samo im je podigao tiraž.
 
Tačno tako, ne treba mnogo pričati o njima, nego ih loviti po mraku. I kraj priče.

Džaba je tebi dosta lomljenja kičmi kada će je oni tebi prvom prilikom slomiti. Nisam ni ja video da je neko prvo predlagao da se lome kičme, nego su prvo oni počeli da rade za mafiju.
 
Eraserhead:
Tačno tako, ne treba mnogo pričati o njima, nego ih loviti po mraku. I kraj priče.

Džaba je tebi dosta lomljenja kičmi kada će je oni tebi prvom prilikom slomiti. Nisam ni ja video da je neko prvo predlagao da se lome kičme, nego su prvo oni počeli da rade za mafiju.

I dokle ćemo mi ovde po Srbiji da se lovimo po mraku!!!! A!! Mislim...dokle ćemo jedni drugima da j***** mamu kad stignemo?

HAPSI ko sarađuje sa mafijom, HAPSI ko je ratni zločinac. Ali da ja vijam ljude po mraku zato što mi se nesviđa jer glupo govori.....e od toga nema leba. Onda nema razlike između mene i onog pijanog idiota što peva "spremte se spremte..." posle trećeg piva!

Daj bre, napravite sudove kako treba, pa kad neko nešto kaže, a nema dokaza....UZMI PARE. Tako je to u civilizovanim zemljama.

Ako mi budemo kao ONI onda prijatelju moj za ovu rupu NEMA SPASA!
 
Па из тог разлога и желе да се укине Курир. Ако се сетимо Национал је укинут 2003. године јер је објавио слике пок. Ђинђића у Шилеровој.
Ако не постоји деманти на вест, очигледно је то истина. У ретким случајевима се дешава да нема демантија а да је оно што пишу новинари неистина. Што се ове играрије тиче око Иване Дулић Марковић, моје је мишљење да је треба уклонити из политике. Није ни чудо што су по Србији највише куповали Словенци и Хрвати.
 
Torius:
Ma, zasto zabranjivati. Pa kakvo trziste takve novine. Mozete lepo da ih ignorisete. Ako bi zabranjivali medije po osnovu iznosenja poluistina i neistina... pa B92 bi bio zatvoren odavno sa sve reklamama za uloske i orbit. Medjutim eto ti onda medjunarodnog incidenta, nepostovanja ljudskih pava, osnova za tuzbu Za zlocine protiv covecnosti i genocid.

Tako je.
 
Ако је Курир толико њесра, што га забрањивати. Нико га онда неће читати. Ево мени је био занимљив 2003, кад су вукли Чедицу и Дуленцета по разним аферама. Сад то не читам.
А за петиције смо се сложили да су глупост. Ако је глупост петиција за смену Тадића и ова петиција је глупост.
Г17 је правио неку петицију и доста је озбиљно ушао у ту причу, па опет ништа.
 
Interesantno - narod nije sposoban da razluci istinu od neistine pa je potrebno zabraniti novine koje "nadlezni" ocene kao nepodobne, ali je istovremeno taj isti narod sposoban da bira na izborima ljude koji ce ga voditi.

A kad se setim koliko su samo cicali i vristali protiv ondasnjeg zakona o informisanju...
 
Lilu:
Ne za njeno, za moje... Takvi posle glasaju. Ubedjeni u nesto sto nije istina.

Па ајде онда да укинемо гласање.
Можда они који гласају чују неку неистину у кафани.
Или да измислимо новоговор па да смеју само да се говоре "истине".
 
Ma ne, ne... Najbolje je da se vratimo u pecine :) i da zivimo kao pecinski ljudi... boli nas... lovicemo, oblacicemo se u kozu odranih jelena. Nema ko da ti njake.. nema porez, nema nista. Cist opstanak... :) Ali smo na svezem vazduhu... Svi rumeni, zdravi i zadovoljni... Pisacemo po zidovima pecina, pa cemo citati :) Al da obecamo da necemo lagati. Suva istina :) Na primer: Juce u 16:07 Pera je kod reke ulovio jelena od 126 kg a Laza opalio Milku kod starog hrasta...
 
Па ти ко онај Ирејсрхед Ђ. Ковјенић.
Или како Лилу хоће, или пећина.
За њега је избор - бабе у црном или пећина.
За тебе је забрана непожељних медија или пећина.

Лилу, залепила си Лидерову тему о томе да се спусти лопта. Видиш тако то почиње. Тако што ону опцију која ти се не свиђа проглашаваш за "пећинску". Знаш, понекад и неко ко мисли другачије може бити у праву.
 
Aman, to si ti tako protumacio, a ja sam se zezala :) A ne mora da se zabrani Kurir, ali moze da se debelo naplati neistina i laz. Pa bi sledeci put razmislili sta pisu i kako pisu... I ne samo Kurir. Svet i Skandal bi bas zabranila... Mislim, koga zanima pijana Zlata Petrovic koja vrsi nuzdu na ulici... Skandal... hehehhe Ajde bre Duhe, nisam proglasila temu pecinskom. Ne budi sujetan zato sto se ne slazem s tobom.
 
Lilu:
Aman, to si ti tako protumacio, a ja sam se zezala :) A ne mora da se zabrani Kurir, ali moze da se debelo naplati neistina i laz. Pa bi sledeci put razmislili sta pisu i kako pisu... I ne samo Kurir. Svet i Skandal bi bas zabranila... Mislim, koga zanima pijana Zlata Petrovic koja vrsi nuzdu na ulici... Skandal... hehehhe Ajde bre Duhe, nisam proglasila temu pecinskom. Ne budi sujetan zato sto se ne slazem s tobom.

А па добро... извини Лилу, неки изгледа мисле озбиљно... или се можда стално зезају :lol:
Што је тешко растумачити код неких...
Слажем се - дебело наплатити лажи и клевете.
А Скандал и Свет вреди гледати само слике и наслове :lol:
 
Lilu:
Aman, to si ti tako protumacio, a ja sam se zezala :) A ne mora da se zabrani Kurir, ali moze da se debelo naplati neistina i laz. Pa bi sledeci put razmislili sta pisu i kako pisu... I ne samo Kurir. Svet i Skandal bi bas zabranila... Mislim, koga zanima pijana Zlata Petrovic koja vrsi nuzdu na ulici... Skandal... hehehhe Ajde bre Duhe, nisam proglasila temu pecinskom. Ne budi sujetan zato sto se ne slazem s tobom.
Ma svet i Skandal su ok ako nekog znima dal je Ceca prdula na probi nek to kupuje ali kurir sa svojim toalet papir izgledom, recnikom i SF pricama kao i Pres treba svakako ukinuti.
 

Back
Top