Из опозиције Србије траже доживотну забрану уласка Србима из Српске

Сада се карте поново мешају јер Тројанац Ђидо је са својим лажима о освајању Београда завршио каријеру као и сви који су му се продали.
Зар не видиш да је ту твоју Србију на Западу створила УДБА да би још више збунила вас прозападњаке и разводнила ваш издајнички фронт. Као што је и Друг Чанак створен од српских служби да уништи аутономаше у Војводини:

1708622438778.png


Ништа бре не знаш, ил си пуно наиван или се правиш.
 
Зар не видиш да је ту твоју Србију на Западу створила УДБА
дуленце можеш ти боље. Него, чисто да те обавестим да Тројанац Ђидо ускоро напушта политику. Његов Вољени ће му да националну фрекфенцију за N1 Srbija и/или Novu S, овај ће то да прода за 300 милиона евра најмање, и више о лажном опозиционару се неће чује ништа; непотребно је посебно напомињати да од његове Странке Страха и Неправде неће да остане ништа.
 
дуленце можеш ти боље.
Ја ти причам целу истину. Ако је неко Србима огадио ту ЕУ идеологију то су ти твоји ,,западњаци". Као што ако је неко огадио аутономаштво у Војводини, то је Друг Чанак.
Тако да...
 
Ја ти причам целу истину. Ако је неко Србима огадио ту ЕУ идеологију (...)
Да, огадила им се, ено сви Србијанци који су у ЕУ сада траже посао у твојој "Мајчици" јер су одушевљени Путинком и могућностима које данас пружа "Мајчица".
 
  • Haha
Reactions: PA8
Није глупост. Цела Србија вас пљује.
prekini više sa tim fašistickim idejama...čovek je odvalio glupost na kvadrat..da doživotno zabranis ulazak srbima iz republike srpske u srbiju samo
zato što su izmanipulisano je van pameti ...kada ti i teodorovic budete imali svoju državu možete ovakvo nesto da predlazete i sprovedete..
i ko su to "vas" u koje si me svrstao, u svom stilu etiketiranja bez da ista znas o bilo kome
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 1503117



Iz opozicije Srbije traže doživotnu zabranu ulaska Srbima iz Srpske


Dušan Teodorović, opozicioni aktivista iz Srbije gostujući na N1 predložio je da se građanima iz Bosne i Hercegovine zabrani ulazak u Srbiju i to, kako kaže, doživotno.

Pogledajte prilog 1503119

22.02.2024 | 15:17

"Svi oni građani iz Bosne što su dovoženi na izbore, njima mora da bude zabranjen ulazak u Srbiju doživotno! To bih ja uradio da sam ja neko!"

link

Браво за академика! Теодоровић је ваистину прави Србијанац. Тако треба!
Да сам ја неко забранио би тебе да изађеш из куће тј из четри зида и забранио би ти да имаш тоалет у та 4 зида.

да се угушиши тако луд и србомрзачки у гофнима издајничким плаћениче !
 
Моје идеје су левичарске и слободарске. Фашисти сте ви избеглице изБосне и Хрватске.
nisam izbeglica..da bi opet lupetao, osim ako mog pradedu koji se iz srca šumadije preselio u beograd, racunaš u izbeglice
 
prekini više sa tim fašistickim idejama...čovek je odvalio glupost na kvadrat..da doživotno zabranis ulazak srbima iz republike srpske u srbiju samo
zato što su izmanipulisano je van pameti srbima...kada ti i teodorovic budete imali svoju državu možete ovakvo nesto da predlazete i sprovedete..
i ko su to "vas" u koje si me svrstao, u svom stilu etiketiranja bez da ista znas o bilo kome
није он то одвалио случајно

то је намерно ширење мржње према републици српској како би се народ у србији конфротирао са својим србима из републике српске

како би српска лакши плен била западној багри

банда све ради на нестанку републике српске па ово ни најмање не чуди
 
Да, огадила им се, ено сви Србијанци који су у ЕУ сада траже посао у твојој "Мајчици" јер су одушевљени Путинком и могућностима које данас пружа "Мајчица".
Немаш појма колико Срба иде у Русији да ради.

А да су огадили ту идеју, јесу. И то јесте био њихов задатак.
 
Нису они прогнани јер су били за Анту Марковића него зато што су били за фашисту Радована Караџића и терористу Мартића.
А требали су бити за Исламисту Алију и за Бин Ладена и његових 5 000 муџахедина
 
А требали су бити за Исламисту Алију и за Бин Ладена и његових 5 000 муџахедина
Е то је добро! То је права ствар. Као наш Београђанин чика Јова Дивјак који је као ђенерал Армије РБиХ бранио и одбранио Сарајево!
 
  • Haha
Reactions: PA8
Е то је добро! То је права ствар. Као наш Београђанин чика Јова Дивјак који је као ђенерал Армије РБиХ бранио и одбранио Сарајево!
То си тотално пролупао.
 
Е то је добро! То је права ствар. Као наш Београђанин чика Јова Дивјак који је као ђенерал Армије РБиХ бранио и одбранио Сарајево!

Hollywood je Al-Kaida
A tamo gde je klao Naser, tu vam je Aida


Veruj bratu, grdan vakat, grdan avaz
Pradjed sa tri prsta - praunuk sabah namaz




Što te Charlie Hebdo sad' Arapi svrbe?
Sećaš li se da si iste huškao na Srbe?
El Mudžahid - sablja nato pakta
Na Ozrenu i Vozući Srbin "ljubi brata"

Solio si našu ranu
Konjušara svojih sakrio krvavu kamu

Sanjaćeš sa Kosova prognanu kolonu
Kad' Arapi proglase šerijat u Londonu


Kad' ti džihad zakuca na vrata
Slavićeš Evropo djenerala Ratka
 

Back
Top