Из опозиције Србије траже доживотну забрану уласка Србима из Српске

Koliko god da je čovek naivan i budala ne daje svoj pasoš drugome. Progon iz Švedske je mala kazna koliko si trebao da dobiješ od naših indijanaca policiji.
Kad rastes u Zemunu moras neke stvari da uradis ili si nadrljao. Svi smo to ovde prosli ako hoces da opstanes u drustvu.
 
Kad rastes u Zemunu moras neke stvari da uradis ili si nadrljao. Svi smo to ovde prosli ako hoces da opstanes u drustvu.


:rotf:

калсичан изговор у лабилних особа које се кају за неке непромишњене и криминогене или будаласте ствари у животу

моро јадан ....

мора се само умрјети. толико о томе.

пошто нијесма у току око твоје личне повијести , шта то хођеш да кажеш хрват ? да си био у лијепој вашој дијаспори шведској код своје усташке емиграције ?

и да си нешто муљао ?
 
У,мајку му јеубем матору,неартикулисану...стварно рекао.
Мора да га водитљка НЕЧИМ изнервирала...
јер овако нешто нормалан Човек никад не би изговорио..
јесу тебе васпитавајући учили да није битно шта кађе , него ко каже ?

овај матори плаћенички прдеж ?
 
:rotf:

калсичан изговор у лабилних особа које се кају за неке непромишњене и криминогене или будаласте ствари у животу

моро јадан ....

мора се само умрјети. толико о томе.

пошто нијесма у току око твоје личне повијести , шта то хођеш да кажеш хрват ? да си био у лијепој вашој дијаспори шведској код своје усташке емиграције ?

и да си нешто муљао ?
Klasican radikal.Lenj,sebican,nepristojan,rasista ,ultra desnicar . U sustini ne bi trebalo svasta da se pusta u Srbiji.
 
иначе познати русофоб










Dušan Teodorović

@duteodor1

Prošle nedelje je SPC koju vodi patrijarh -"roker" odlikovala haškog osudjenika, veleizdajnici su šetali rusku zastavu ulicama Beograda, a vodja naroda je uspeo da pozajmi pare za struju. Veliki je uspeh ostati normalan i biti samo jedan običan "izdajnik".
 
Кликни на хиперлинк у уводном посту, има видео.
Ti očigledno nisi kliknuo čim si postavio temu sa ovakvim naslovom z;) Rekao je "Svi oni građani iz Bosne što su dovoženi na izbore, njima mora da bude zabranjen ulazak u Srbiju doživotno! To bih ja uradio da sam ja neko!"

Morao sam da proverim pošto sam 100% siguran da čak i u ovoj ludoj zemlji niko nije toliko malouman da izjavi ono što stoji u naslovu i u tvom opisu njegove izjave...čak i da to stvarno misli.

Edit: vidim da si stavio i tačan citat šta je rekao, promaklo mi je iz prve. Sad tek ne kapiram šta ti onda znači ovakav lažan naslov i paljenje ljudi bezveze?
 
Poslednja izmena:
Srbija 2100. godine u kojoj će živeti 3 000 000 Srba, 2 000 000 Albanaca, 1 000 000 Roma i 3 000 000 ostalih.
Шиптари се масовно селе, не бих ја баш био сигуран у њихову бројчаност.
Што се Рома тиче, они су углавном лојални Србији, али свако ко није биће санцкионисан. Исто важи и за остале.
 
У,мајку му јеубем матору,неартикулисану...стварно рекао.
Мора да га водитљка НЕЧИМ изнервирала...
јер овако нешто нормалан Човек никад не би изговорио..

A sta si ocekivao kad je i i voditeljka je sa N1 u vlasnistvu CIA.
:)
 
Kad je iko ikada iz Bosne glasao zaDS? Tamo ne postoji ni slicna stranka,programski.
Постоји Српска демократска странка СДС која је била владајућа странка у Босни од 1990 до 1997 а коју је подржавао ДС
Погледати видео
 
Glavni problem opozicije je to što svaka budala može da kaže šta god hoće i samo zato što nije u Vladi Republike Srbije se svrstava u opoziciju.

Ovakvim diletantskim izjavama oni rade samo na svoju štetu i ništa drugo, tako da ili rade sa Vučkom direktno ili su stvarno toliki diletanti da je to zabrinjavajuće.
 
Постоји Српска демократска странка СДС која је била владајућа странка у Босни од 1990 до 1997 а коју је подржавао ДС
Погледати видео
Ma ne. Veze nemaju sa demokratama,osim naziva kao i HDZ,SDA .U sustini tvrda desnica. U Bosni medju Srbima podela je na Banjaluku,zap.deo i Pale,ist. deo. SNSD zapad SDS istok. Interesne grupe. Stim da je SNSD za mrvu liberaralniji.
Naravno moje misljenja sa par stotina km distance.
 
Opa e'o ga...kad tad se sami pokazu i dokazu a nije da mi normalni to ne znamo.
Rampa na Drini,dozivotna zabrana ulaska u Srbiju itd...samo su neki od laveža ovoga puta od ovog klasicnog primjera obicnog ušljivog,uobicajeno frustriranog,upljuvanog ali zato retardiranog i ruku na srce, usmrđelog natojanera.Jedino sto je ovaj pride malo odrtaveo.I uvijek ostane na lavežu a smrad,retardiranost,ušljivost i slicne vrline su konstante koje se ne mijenjaju.Dejstvo ovog i ne samo ovog natojanera se svodi na op' trt op' prp.Realnost.
Sve u svemu...pa sjajno :bravo:
 
Pogledajte prilog 1503117



Iz opozicije Srbije traže doživotnu zabranu ulaska Srbima iz Srpske


Dušan Teodorović, opozicioni aktivista iz Srbije gostujući na N1 predložio je da se građanima iz Bosne i Hercegovine zabrani ulazak u Srbiju i to, kako kaže, doživotno.

Pogledajte prilog 1503119

22.02.2024 | 15:17

"Svi oni građani iz Bosne što su dovoženi na izbore, njima mora da bude zabranjen ulazak u Srbiju doživotno! To bih ja uradio da sam ja neko!"

link

Браво за академика! Теодоровић је ваистину прави Србијанац. Тако треба!
Bože ... opet se napio :D
 
Glavni problem opozicije je to što svaka budala može da kaže šta god hoće i samo zato što nije u Vladi Republike Srbije se svrstava u opoziciju.

Ovakvim diletantskim izjavama oni rade samo na svoju štetu i ništa drugo, tako da ili rade sa Vučkom direktno ili su stvarno toliki diletanti da je to zabrinjavajuće.
Ovo nije ozbiljna opozicija iz Srbije već otvoreni natofanatici lobisti.Sve u svemu svakim danom im opada podrška i uglavnom su sami krivi.Djindjić je za ove pokemene bio institucija.
 
Ma ne. Veze nemaju sa demokratama,osim naziva kao i HDZ,SDA .U sustini tvrda desnica. U Bosni medju Srbima podela je na Banjaluku,zap.deo i Pale,ist. deo. SNSD zapad SDS istok. Interesne grupe. Stim da je SNSD za mrvu liberaralniji.
Naravno moje misljenja sa par stotina km distance.
Potpuna ista struja Srba antikomunista samo je suštinska razlika što je SDS bila stanka u ratu.
 

Back
Top