Pesma za Evroviziju

I poslednji put PRESTANITE da pisete negativne stvari za izvodjace. Trazicu da se tema zakljuca. Tema nije otvorena za PLJUVANJE po izvodjacima.
Dosta. Je. Bilo.
Ako vam se neko ne svidja, pesma, nastup, tekst pesme, matrica, kostim, koreografije proklete, ZADRZITE TO ZA SEBE.
A što tebe to toliko dotiče? Neka pišu ljudi šta misle, jel mu se ne sviđa ta i ta pesma, pa šta, njegovo mišljenje
 
I poslednji put PRESTANITE da pisete negativne stvari za izvodjace. Trazicu da se tema zakljuca. Tema nije otvorena za PLJUVANJE po izvodjacima.
Dosta. Je. Bilo.
Ako vam se neko ne svidja, pesma, nastup, tekst pesme, matrica, kostim, koreografije proklete, ZADRZITE TO ZA SEBE.
Ма немој?
Ти би да на теми имаш само одговоре са којима се слажеш?
Сретно...
Осим тога, ако ми се нека песма НЕ СВИЂА имам право да то кажем.
То није пљување...
Где ти мислиш да се налазиш? У својој дневној соби?
Ово је јавно место.
И ја јавно износим да ми се свиђа само песма Лене Ковачевић.
Песма. Не Лена, Физички ми се допадају друге извођачице.
А квалитет музике је у паду већ годинама...али Евровизија је шоу а не музички фестивал одавно.
Никакво изненађење.
 
Ма немој?
Ти би да на теми имаш само одговоре са којима се слажеш?
Сретно...
Осим тога, ако ми се нека песма НЕ СВИЂА имам право да то кажем.
То није пљување...
Где ти мислиш да се налазиш? У својој дневној соби?
Ово је јавно место.
И ја јавно износим да ми се свиђа само песма Лене Ковачевић.
Песма. Не Лена, Физички ми се допадају друге извођачице.
А квалитет музике је у паду већ годинама...али Евровизија је шоу а не музички фестивал одавно.
Никакво изненађење.
Ni meni to nije jasno, niko nikog nije lično uvredio niti pisao neke gadosti, kažeš svoje mišljenje a riba te napadne
 
Najbitnije da pesma vozi i da je upadljiva, koga briga za Albaniju i Kosovo i gnezdo orlovo patriote napadnite me, al tako neš ne prolazi
Ruku na srce, pesma nije dosadna. Ko god stoji iza Konstrakte -- pretpostavljam da je to "Zemlja gruva" -- zna da napise zaraznu muziku. Mada, "In Corpore Sano" je imao mnogo bolji "hook". Ali svakako nije nista specijalno i definitivno nije bolje od Breskvicine pesme ( koja je, sama po sebi, ako mene pitas, nista posebno. )

A kad je u pitanju Evrovizija, nikako ne bi smelo na prvom mestu da bude "sta prolazi" vec kvalitet . . . a da li ce proci ili ne, to bi trebalo da bude sekundarna stvar. Pozeljna da ali nikako ne primarna stvar. Ja na takmicenje gledam kao na reklamu -- ides pred sirokim auditorijumom, predstavljas svoj proizvod, nadas se da ce se ulozeno isplatiti tj. da ce se dovoljno veliki broj ljudi zainteresovati za tvoj proizvod. A da li ce se to svideti masi, i da li ce se dopasti ziriju, nikako ne sme da bude na prvom mestu. Pogledaj samo sta pobedjuje i sta se visoko kotira na Eurosongu. To vrlo, vrlo cesto ne moze da se nazove kvalitetom. A umesanost politike necu ni da pominjem.
 
Ma gde slicno...
Ovaj lik je ko Dzastin Biber...

I gde "ravno...", kad je devojka izvukla od šaptanja do raspona u stilu Marije Šerifović...

Onaj ko je razocarao izborom pesme je Lena Kovačević...
Znači ona koja ima školovan, talentovan glas, lepa, dzek, sve top...Ona je dosla s pesmom nekakvim ravnolinijskim šaptanjem svo vreme....
Ona koja moze otpevati sve i izvuci sta hoces...dodje s tako bledom pesmom...
I jos njoj tako lepoj stave onaj lonac na glavu...
Eto vidis, potpuno razliciti ukusi.

Treba napomenuti da ja ne pricam samo o vokalima vec o celokupnom aranzmanu. Marija Serifovic, Teja Dora i Duncan Laurence kojeg sam pomenuo imaju poprilicno monotonu, predvidivu, muziku tokom koje se vrlo malo desava ( Marijina mi se najmanje svidja od te tri. ) Nije katastrofa, uz nesto truda, to moze da se popravi ali ja pricam o tome kako je trenutno. Uz to, Tejina i Dankanova su jako slicne ( s tim sto je Dankanova za nijansu zanimljivija. ) A Dankanova pesma nije losa -- okej je -- a samim tim nije ni Tejina. Ali to moze mnogo bolje ( sta god pricala Konstrakta. )

Lenina pesma, na drugu stranu, sta god mislili o njenim vokalima, ima zanimljivih deonica i dosta sitnih pozadinskih detalja koji ublazavaju repetitivnost tj. monotonost pesme. I jos ima taj neki "dreamy vibe". Moja prva reakcija na tu pesmu nije bila pozitivna ali do kraja samog nastupa, a sasvim sigurno do zavrsetka drugog polufinala, dosao sam do zakljucka da je to zapravo najbolja pesma na takmicenju.

 
Ма немој?
Ти би да на теми имаш само одговоре са којима се слажеш?
Сретно...
Осим тога, ако ми се нека песма НЕ СВИЂА имам право да то кажем.
То није пљување...
Где ти мислиш да се налазиш? У својој дневној соби?
Ово је јавно место.
И ја јавно износим да ми се свиђа само песма Лене Ковачевић.
Песма. Не Лена, Физички ми се допадају друге извођачице.
А квалитет музике је у паду већ годинама...али Евровизија је шоу а не музички фестивал одавно.
Никакво изненађење.
AHAHAHAHAHAHAHA
vidi ko se uvredio
e ovako, posto tema nije za vredjanje, i posto ti se to ne dopada jer ti toliko volis da izvlacis sve lose do srzi svake stavke, idi pa lepo otkucaj i otvori svoju temu? moze? e super.
 
AHAHAHAHAHAHAHA
vidi ko se uvredio
e ovako, posto tema nije za vredjanje, i posto ti se to ne dopada jer ti toliko volis da izvlacis sve lose do srzi svake stavke, idi pa lepo otkucaj i otvori svoju temu? moze? e super.
АХАХАХАХА
заболе ме кита бре за твој став
не вређем се ни за пуно горе ствари
ти треба да схватиш да НЕ МОЖЕШ да тражиш ништа од људи
сви пишемо ШТА ХОЋЕМО о музици са тог фестивала
ако не вређем никога а теби се моје мишљење не свиђа ТВОХЈ ПРОБЕЛМ
занш шта ај ти лепо на игнор
пум ми је кофер више вас случајева по форуму...
носи се и ти и твоја псасивна агресија...
жао ми је што нема смајли са средњаком али сматрај га показаним.
 
АХАХАХАХА
заболе ме кита бре за твој став
не вређем се ни за пуно горе ствари
ти треба да схватиш да НЕ МОЖЕШ да тражиш ништа од људи
сви пишемо ШТА ХОЋЕМО о музици са тог фестивала
ако не вређем никога а теби се моје мишљење не свиђа ТВОХЈ ПРОБЕЛМ
занш шта ај ти лепо на игнор
пум ми је кофер више вас случајева по форуму...
носи се и ти и твоја псасивна агресија...
жао ми је што нема смајли са средњаком али сматрај га показаним.
opa, al smo se ljutnuli
bas fino.
pisi sta hoces na svojoj temi
ja necu dozvoliti da hejtujete jednu osobu a ostale stavljate u zvezde
svi su jednaki

...🖕 da postoji, samo sto je emoji ali opet, postoji 👍
 
a sta imas ti protiv nje? ne razumem.
Možda zbog ovoga

bbb.png
 

Back
Top