Pesma za Evroviziju

Katarakta ima debilnu pesmu kao i prošle godine. Evo sad će,evo sad će, evo sad će... debilno.

Što se tiče ove male Breskvice, trema je pojela toliko da je u par stihova falširala i to se čulo. Ako ovde ima tremu, onda šta će biti tamo...
Jeste, videlo se baš da je pojela trema, ali dobro
A meni je Konstrakta genijalna, posebna, drugačija, obrazovana, treba opet da ode, mada imam osećaj da će ipak ova mala otići jer je celu državu naložila

Evrovizija je tako koncipirana da narod glasa...Te je narod glasovima odabrao ukrajinu iz sazaljenja...Strucni ziri nije kao sto znas...
Kod nas se namestaju i fudbalske utakmice u nizim decijim ligama u Engleskoj recimo ni najvisi rang....
a bre Kikiriki, pa nas nisu ni pustili na eurosong kad su nas bombardovali a kamoli da nas biraju za prvo mesto.

Ovaj dečko Filip Baloš kako se već zove, dobra mu pesma, muzikalna, za koplje više po kvalitetu. I Konstrakta negde se tu kotira, mada ona parodira samu sebe, al joj je fora, ako (ne) prođe, (ne) prođe, za svaki slučaj.. ;) Ostali, tanka vajda. :cool:

Teya Dora i pesma Ramonda :worth::worth::worth:
Nemam nista protiv pesme, ali ko sto rece Konstrakta, "nista novo, nista bolje". Pesma je vec bila na Evroviziji i pobedila je. Tada ju je izvodio muskarac pod imenom Duncan Laurence.

Priznajem da mi vise prija Tejin glas.

U svakom slucaju, meni su ovo pomalo previse uproscene pesme. Fale im izvesni detalji koji bi ih ucinili zanimljivijim i malo manje "ravnim".

Nemam nista protiv pesme, ali ko sto rece Konstrakta, "nista novo, nista bolje". Pesma je vec bila na Evroviziji i pobedila je. Tada ju je izvodio muskarac pod imenom Duncan Laurence.

Priznajem da mi vise prija Tejin glas.

U svakom slucaju, meni su ovo pomalo previse uproscene pesme. Fale im izvesni detalji koji bi ih ucinili zanimljivijim i malo manje "ravnim".

Ma gde slicno...
Ovaj lik je ko Dzastin Biber...

I gde "ravno...", kad je devojka izvukla od šaptanja do raspona u stilu Marije Šerifović...

Onaj ko je razocarao izborom pesme je Lena Kovačević...
Znači ona koja ima školovan, talentovan glas, lepa, dzek, sve top...Ona je dosla s pesmom nekakvim ravnolinijskim šaptanjem svo vreme....
Ona koja moze otpevati sve i izvuci sta hoces...dodje s tako bledom pesmom...
I jos njoj tako lepoj stave onaj lonac na glavu...

...

Ovome svedoče i predviđanja kladionica, koja se od pre takmičenja nisu značajno menjale. Breskvica sa svojom pesmom "Gnezdo orlovo" još uvek se nalazi na prvom mestu, dok je slede Teya Dora sa "Ramondom" i Konstrakta sa numerom "Novo, bolje", može se videti na sajtu jedne popularne kladionice.

Četvrta se na kladionicama nalazi Zejna koja je u drugoj polufinalnoj večeri otpevala svoju pesmu "Nabolja", a odmah iza nje je i Zorja, koja je nakon prve polufinalne večeri kratko izbila na četvrto mesto.

Pesma za Evroviziju 24

Ovome svedoče i predviđanja kladionica, koja se od pre takmičenja nisu značajno menjale. Breskvica sa svojom pesmom "Gnezdo orlovo" još uvek se nalazi na prvom mestu, dok je slede Teya Dora sa "Ramondom" i Konstrakta sa numerom "Novo, bolje", može se videti na sajtu jedne popularne kladionice.

Četvrta se na kladionicama nalazi Zejna koja je u drugoj polufinalnoj večeri otpevala svoju pesmu "Nabolja", a odmah iza nje je i Zorja, koja je nakon prve polufinalne večeri kratko izbila na četvrto mesto.

Pesma za Evroviziju 24
Kladionica ''Zvonko Veselinovic, Milan Radojicic & sinovi''.

Srecom pa ju je ziri sasek'o, kao sto bi trebalo sutra i DBreskvicu.
pazi kao prvo ona peva predivnu pesmu, dodala je toliko srpskih motiva u nju i u performans - nastup takodje
i sad ce doci neko kao ti i poceti da pljuje po njoj

Ne ja majke mi moje ne razumem. STA zelite da bude na Evroviziji da nas predstavlja? neka americka pesma? na engleskom? neki rep, hip hop ne?

I poslednji put PRESTANITE da pisete negativne stvari za izvodjace. Trazicu da se tema zakljuca. Tema nije otvorena za PLJUVANJE po izvodjacima.
Dosta. Je. Bilo.
Ako vam se neko ne svidja, pesma, nastup, tekst pesme, matrica, kostim, koreografije proklete, ZADRZITE TO ZA SEBE.

Back