Pesma za Evroviziju

Strucnom ziriju je Zejnina turbo folk Teheran bolji od Gnezda Orlovog: 7 vs 5
Nije to "turbo folk Teheran", to je "psy trance Jerusalim" :) Svi elementi tipicni za tu vrstu muzike su prisutni: elektricna gitara, istocnjacke melodije, karakteristican 4/4 beat i bas, itd. Meni je ok pesma ( bolja od Konstraktine, naprimer ) ali njen nastup je previse mrtav.

Ali da, dati Breskvici nula poena . . . to moze samo neko koga Vucic ne moze da potplati. Bas jadan taj Vucic, nista ne zna. Silne SMS-ove slao i opet nista.
 
A sto se tice tzv strucnog zirija...

Evo ko ti je minirao Breskvicu ako si za nju navijao...

Minirao ju je NWO sektor u ziriju :think:

1)
SAJSI MS joj je dala O (NULA) bodova...
A Sajsi MS ti je kuma Prajda itd...:ceka:
Mislim...sve jasno...
Ej Sajsi...bas da joj das NULU...pa moze ti se svidjati ili ne ali nije bas za nulu...

2)
Marija Šerifovic je isto nesto malo dala tipa 5 bodova...a Marija takodje...ne znam da li je bila kuma Prajda...ali ubedjenjem jeste...:lol:

Dakle LGBT su iskulirali...najblaze receno...Breskvicu...
A inace taj lobi je ipak u srzi Eurovizije...

...
Navijao sam za konstraktu. Ali Breskvica je trebala da ide jer ju je narod glasao. A ovo je ono sto mi smeta:
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-03-03-31-55-313_com.facebook.katana-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-03-03-31-55-313_com.facebook.katana-edit.jpg
    85,8 KB · Pregleda: 3
I Breskvica i Teya su ok. Ali ova Teya, depresivna pesma i nastup, sve neko crnilo tuga, jad, čemer...

Ali ipak je evo kaze borac svetlosti i u to ime podrska :ok:

"ZA SRBIJU DO POBEDE! SVETLOST UVEK POBEĐUJE TAMU" Moćna poruka srpske predstavnice na Evroviziji

https://www.kurir.rs/zabava/pop-kul...srbiju-do-pobede-svetlost-uvek-pobedjuje-tamu
- Hvala vam! Rečima ne mogu da opišem koliko sam ponosna na sve nas! Pobedili su ljubav i snažna vera u ono najvrednije, a to je da svetlost uvek pobeđuje tamu! Za Srbiju... do pobede! - napisala je Teodora Petrovska.

Dakle nije bas da je darkerka kao Crni Luka iliti Luka Black...


...
 

1)
Sajsi MC...mislim...sta reci...ali kao kuma Prajda verovatno ima privilegije...u lgbt eurosongu...

2)
Žika...on otkako si je rasturio brak i "Zanu"...nista stvorio nije...
Njega izvuku iz penzije ili Lea Kiš ili evo RTS...Vidimo da je krenuo da fura bradu ala ŽeljkoSamardzicku...

3)
Sedlar...i njega iz nekog naftalina izvuku...

4)
Petrovic..on jos bar svira...mada i on sve vise Zapadlira...za Novu je svirao samo MTV hitove...nista srpsko...sem kolca na 5 minuta

5)
Marija Šerifović...pogledati pod tackom 1)

Ljudi moraju da shvate da je ovo NWO lgbt eurosong...i da smo realno ove godine jos i dobar izbor napravili s obzirom sta je izabrano prosle godine...Crni Luka...šetač jastoga...


...
 
Evo moje neko mišljenje. Meni je Breskvicina pesma bila favorit čim sam je čula. Svi su mi ekstra, svi izvođači.
Ramonda je prelepa pesma, Teya Dora peva uživo isto kao i kad je u studiju. Sve to stoji. I ona je žena talentovana.

Ali ljudi ja sam toliko potonula, toliko mi je krivo što nas Gnezdo Orlovo neće predstavljati. Mislila sam da konačno imamo pesmu da predstavlja nas, Srbiju, i još razmišljam kad vide ostale zemlje na Evroviziji onaj momenat gde je orao iza Breskvice, jezim se svaki put.

...ne mogu da verujem da iako je narod glasao za nju najviše, ona nije pobedila zbog onog bednog žirija. Zašto narod glasa onda uopšte? Ne razumem, ako će sve biti kako žiri bude želeo.


Snapinsta.app_431191487_18019120583314229_2159985588480992937_n_1080.jpg
 
Žiri pod uticajem mračnih sila i sektaške duhovnosti koji bi da prodre na ove prostore jel tako Grome ako si gde u blizini?

Pa upravo to...sve je ritual pa i lgbt Song...
Nije se slucajno desio i onaj sektaski zlocin u Novom Sadu bas na dan finala...

A onda opet "slucajno"...(a to su ustvari progovarali demoni koji opsedaju ovo tzv takmicanje i ucesnike istog...) prva ucesnica bese Iva Lorens...u onom intervalu izmedju pesama kaze kako "Voli da skace i da je skakala sa 75m"...Misleci na bandzi verovatno....
Ali bas to da pomene u danu u kojem je dvoje mladih zavedenih sektasa pobilo si decu i skocilo sa solitera u NS...
Naravno...ona nije svesna toga sto je izgovorila...jer to su prosto demoni koji opsedaju ovo ritualno takmicenje...

A btw u pesmi Breskvice imas i pravoslavno pojanje u jednom delu...
I logicno da ce SajsiMS dati NULU tome...jer ona i Šerifovicka su sve suprotno tome = NWO sekta + kume Prajda...


...
 
Evo moje neko mišljenje. Meni je Breskvicina pesma bila favorit čim sam je čula. Svi su mi ekstra, svi izvođači.
Ramonda je prelepa pesma, Teya Dora peva uživo isto kao i kad je u studiju. Sve to stoji. I ona je žena talentovana.

Ali ljudi ja sam toliko potonula, toliko mi je krivo što nas Gnezdo Orlovo neće predstavljati. Mislila sam da konačno imamo pesmu da predstavlja nas, Srbiju, i još razmišljam kad vide ostale zemlje na Evroviziji onaj momenat gde je orao iza Breskvice, jezim se svaki put.

...ne mogu da verujem da iako je narod glasao za nju najviše, ona nije pobedila zbog onog bednog žirija. Zašto narod glasa onda uopšte? Ne razumem, ako će sve biti kako žiri bude želeo.


Pogledajte prilog 1508317

Kad se Breskvica na Evroviziju vrati
 
Bira se pesma za međunarodno takmičenje gde glas treba da daju i oni koji znaju šta prolazi na takvim takmičenjima a ne da se vode patriotizmom. Evrovizija je žeton u političkoj igri. Ako Vučić potpiše predaju Kosova, naša pesma, bilo koja da je, ima da pobedi. I suprotno - da je i najbolja pesma na svetu, neće da pobedi.

Postavlja se pitanje -zašto šaljemo pesme na to takmičenje?
 

Back
Top