Pepeljara

Gryphon:
ja mislio da si ti kulturnija i suptilnija, ali si me razocarala :shock:

Ne znam zasto?! Covek se ponudio a ja mu drage volje nudim da cepa drva da ne unajmljujem rumune ili bugare, a ide Sibirska zima i ovde-bice 'ladno a znas kako je kada nemas centralno grejanje. A dok sekirce radi slobodno moze da pusi...Mislim ako moze da postizava :-D da zamahuje sekircetom i drzi cigaru medj' zubi....Kada malo bolje razmislim smrznuce se...Covek je, ipak, NUDISTA....A ja nisam bas TOOLLLIIIIIIKKKKKKOOOO......Surova :wink:

glorya:
Ne znam zasto?! Covek se ponudio a ja mu drage volje nudim da cepa drva da ne unajmljujem rumune ili bugare, a ide Sibirska zima i ovde-bice 'ladno a znas kako je kada nemas centralno grejanje. A dok sekirce radi slobodno moze da pusi...Mislim ako moze da postizava :-D da zamahuje sekircetom i drzi cigaru medj' zubi....Kada malo bolje razmislim smrznuce se...Covek je, ipak, NUDISTA....
Izvini, ja pomislih na neko drugo pushenje ipak je ovo na lj&s.
Pa on se ponudio, sad ce da vidimo.

Glorya, mislim da nije mislio bas na to.Ne zovi ga,jer covek ima tripove ko Joey Silvera pa ako bude krenuo da cepa,moz` da se ne zavrsi na drvima a ne znam bas kako ti ide s` balansiranjem piksle na glavi.

Kaa:
Glorya, mislim da nije mislio bas na to.Ne zovi ga,jer covek ima tripove ko Joey Silvera pa ako bude krenuo da cepa,moz` da se ne zavrsi na drvima a ne znam bas kako ti ide s` balansiranjem piksle na glavi.

Drva ima tolk'o da ne mozes da zamislis kol'ko:shock: , tako da posle cepanja istih ne bi imao snage za druga kako on kaze cepanja...
A sto se balansiranja piksle na glavi tice, mozda mozes da mi pojasnis kako to izgleda :wink:

Jednostavno je, prvo joj napravis razdeljak na sred glave,zatim uzmes pikslu i postavisje na pripremljeno mesto,a zatim joj objasnis da ce dobiti zausku za svaku mrvicu pepela na posteljini,cime joj na suptilan nacin sugerises da odrzava ravnotezu.

Kaa:
Jednostavno je, prvo joj napravis razdeljak na sred glave,zatim uzmes pikslu i postavisje na pripremljeno mesto,a zatim joj objasnis da ce dobiti zausku za svaku mrvicu pepela na posteljini,cime joj na suptilan nacin sugerises da odrzava ravnotezu.

...A pritom je HIT DANA "U razdeljak te ljubim"?

palcica:
i meni to smeta! mislila sam da nema istomisljenika/ca kad vidi
Ma ima nas dosta. I ja isto mrzim kad pusi... Kad se ljubis sa nekom i osetis onu trulez... fuj...
Pogotovo mrzim kad mi se dim uvuce u sve delove namestaja pa ne mogu 10 dana da izluftiram...
Al opet nije poosenje najbitnija stvar...
Ako hoces da ostavi cigare zbog tebe ne ocekuj da ce to uciniti za jedan dan... no nije nemoguce... jednom je jedna i ostavila... citava jedna... :lol:

Nudista:
Gde da pokucam ?
Jel ti imas problem sa srpskim, rekao sam ti da prvo pokucas
pa kad te pozovemo onda se ukljuci, a ne sam da se pozoves.
c004.gif

A za mesto kucanja se obrati moderatoru, kad te prvi put upute posle nema problema.
i sta si napao nase devojke preko foruma, nije to dovoljan ta us*ani Majami a.

E ebi ga nudisto,taman zgotivih tvoj prvi odgovor i krenuh da te branim tj. tvoj nacin razmisljanja kad ono kenjac,ko n`ume da cepa drva,nije ni za ono drugo(vojsku- htedoh reci).Razocarao si me.

Нема шансе да ми девојка пуши...то уопште не долази у обзир...

А некако кад погледам мало ову ближу екипу...скоро све девојке пуше, а само један тип...:-?

Ma dajte, da ostavlja pušenje... ne znam...
Treba sam da uvidi da mu smeta, (ako mu smeta) pa da odluči šta treba da radi.
Pasivno pušenje, nije nego. To su nepušači izmislili da mogu da imaju razlog što kenjaju za pušenje...
A kad izađete u neki klub, pa se dim seče na kockice, onda vam ne smeta, a ovamo jedna cigareta i odmah - kako da to izbacimo...
Meni lično više smeta kad neko ima zadah (nevezano za duvan) od bolesnog stomaka, zubi, desni... To je muka, ljudi, meni se stomak 3x okrene, jbt... Eto jedna je imala predivan osmeh, divne usne, čak i prednje zube, perfektno... a dismr... Batalio ja nju prve nedelje...
A duvan... tja...
Beli luk neću ni da pominjem...

Back