Pepeljara

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
da li vam smeta kada vas decko ili devojka puse, a vi ste nepusac?
Ja nikad cigaretu nisam zapalila i uzasno mi smeta dim, ali mi narocito smeta sto moj decko pusi pa mi se, kada se ljubimo, cini da ljubim pepeljaru. Pocela sam da izbegavam poljupce.
sta mislite o svemu ovom, da li pusite vi i/ili vas partner?
 
Copy_Cat:
da li vam smeta kada vas decko ili devojka puse, a vi ste nepusac?
Ja nikad cigaretu nisam zapalila i uzasno mi smeta dim, ali mi narocito smeta sto moj decko pusi pa mi se, kada se ljubimo, cini da ljubim pepeljaru. Pocela sam da izbegavam poljupce.
sta mislite o svemu ovom, da li pusite vi i/ili vas partner?

Ne mislim da je to bitno.
 
Snadji se bez zvezdica..Tip ti je neurotichan ako toliko dimi..Znash li da kad on popushi jednu,tebe
kao nepushacaha, napadne kao 5,znachi razmer trovanja nepushacha je vetji 1:5...Dogovori se sa njim
ako te voli smanjitje u tvom prisustvu...
 
Copy_Cat:
da li vam smeta kada vas decko ili devojka puse, a vi ste nepusac?
Ja nikad cigaretu nisam zapalila i uzasno mi smeta dim, ali mi narocito smeta sto moj decko pusi pa mi se, kada se ljubimo, cini da ljubim pepeljaru. Pocela sam da izbegavam poljupce.
sta mislite o svemu ovom, da li pusite vi i/ili vas partner?
Smeta.Ne.Ne.
 
u našoj vezi sam ja ta koja puši :mrgreen: on liže

nda


ne volim bezobzirne i bezobrazne pušače

smrde, smrdi im iz usta, smrdi im koža, prsti, odjeća...smrdi kuća od njih, smrdi pepeljara na stolu, izazivaju alergije, truju ljude oko sebe... generalno se ponašaju kao da su iz spilje jučer ispali...primitivizam do jaja

edit:partner koji ****** 3 kutije dnevno...bože sačuvaj...riješavaj se tog iz svog života....nije ti sila trpiti a ako mislis da ti je on suđeni zamisli brak s njim , pa svoju trudnocu, dijete, kućni buđet...ma tjeraj to od sebe ...nek smrdi doma svojima
 
Pusaci su posebna sorta: Ne moraju da imaju za 'leba ali za cigare.......

Ako vrsis pritisak na njega da ostavi cigarete...Nece imati efekta...Jedino bi trebala da mu stavis do znanja da u tvom prisustvu manje pusi zato sto ti to smeta. Ako ne moze ni to...
 
Copy_Cat:
da li vam smeta kada vas decko ili devojka puse, a vi ste nepusac?
Ja nikad cigaretu nisam zapalila i uzasno mi smeta dim, ali mi narocito smeta sto moj decko pusi pa mi se, kada se ljubimo, cini da ljubim pepeljaru. Pocela sam da izbegavam poljupce.
sta mislite o svemu ovom, da li pusite vi i/ili vas partner?
Stvarno nezgodno, spadam u grupu strastvenih pushacha, ali kad sam ne zapalim nekoliko sati (shto je veoma retko) smeta mi zadah nekog ko je upravo popushio cigaretu, i stoga mogu da te razumem. Ne znam da li tu ima stvarno drugog reshenja osim da ti propushish ili da on prestane.
 
Copy_Cat:
da li vam smeta kada vas decko ili devojka puse, a vi ste nepusac?
Ja nikad cigaretu nisam zapalila i uzasno mi smeta dim, ali mi narocito smeta sto moj decko pusi pa mi se, kada se ljubimo, cini da ljubim pepeljaru. Pocela sam da izbegavam poljupce.
sta mislite o svemu ovom, da li pusite vi i/ili vas partner?
potpuno se slazem sa tobom,ni ja nikad nisam probala cigaru,ali sva sreca nekako uglavnom naletim na nepusace,ili bar na one koji ne puse u mom prisustvu,ne zato sto im ja to trazim nego jednostavno kulture radi.Imala sam ih par oji su bas ono pusili i bilo je katastrofa...znas kako ako ne mogu da uzivam u poljubcima sta ce mi to...zavrsim i gotovo
 

Back
Top