Pepeljara

Petar_Pan:
Cigare su lose za sex... lose za zdravlje...
Takodje i sam mozak bolje funkcionise u prostorijama gde ima vise kiseonika... Poznato je da pri ucenju mnogo je manja koncentracija i paznja u zadimljenim i zagusljivim prostorijama... Tako je i kod sexa isto... prosto i jednostavno manja zelja i slabija masta.
kako loshe za sex? chim popushim digne mi se..
manja zelja i slabija mashta :shock:

meni bi smetalo...
ne smeta mi kada neko rekreativno zapali cigaretu, u drustvu ili kad se iznervira-i ja sam takva (majka, deda, brat svi smo takvi, zapalimo ponekad), ali da mi pusi i po ceo dan, da usmrdi i sebe i prostorije i mene, to ne dolazi u obzir. strastveni piusaci su eliminisani u startu! i nek mi oproste pusaci, ali ne mogu ni da razumem ljude koji imaju tako losu naviku, koja ugrozava njihovo zdravlje, lepotu, miris, ukus, njihovo okruzenje, koja pri tome veoma mnogo kosta a ne mogu da je se oslobode...

Ja sam strastveni pusac,a i on je.......tako da se otimamo oko cigara.........bila sam davno ,jos kada sam isla u srednju skolu sa jednim deckom koji je prezirao duvan i stalno me je napadao zbog toga.Nemam pojma kako je to,ja sam vec dugo zavisnik od duvana........nekako,ne znam da li bi mi smetalo,ali me je uzasno zivcirao sto me je stalno terao da otvaram prozor,da gasim cigaru.......

pa bas imam jednog prijatelja koji ima sl problem sa svojom devojkom! I sto je strasno kod ti sto kaze psihi neuroticnih pusaca je sto se kad ih opominjes oni ljute. Tako da je ova toliko na ivici zivaca da hoce da ga ostavi, a inace se super slazu! :( Ebiga! Ima stvarno nercika na ovom svetu!;)

Back