Pearl Jam

Zar nije ovu stvar posvetio ćerci...
Mada kapiram da je tada bio premlad da je ima...

Ne. To je zapravo pesma o njemu. U originalu se zvala Brother. Kada je saznao da njegov ćale sa kojim se ceo život svađao i tukao nije zapravo njegov ćale (a da mu je pravi otac mrtav i čak ga je par puta video jer je dolazio kod njih kući) i da su mu njegova četiri brata u stvari polubraća......i pobegao je od kuće ..... i jako sam glupo sklopio ove rečenice ali valjda si skontao....mislim pisali smo već sto puta o tome.... uglavnom su pesme na prva dva albuma o Edijevom privatnom životu....pa je možda ovo promenio u Daughter da ne bude previšeo čigledno...možda mu i dosadilo da piše o sebi jer su ih mediji jako smarali...
 
Ne mogu sve da citam, pa cu se ubaciti ovako - sa svojom omiljenom pjesmom.
Sto se mene tice, oni su jedan od najoriginalnijih bendova ikada, stvaraju jako kvalitetnu muziku, a nadasve mi se svidjaju njihovi tekstovi koji nisu tek tako servirani, vec se o njima mora i moze razmisljati. :D
 
Ove godine se očekuje evropska turneja. Čak se spominju i neki datumi - npr. 20-tog juna na San Siru - e to bi bio doživljaj za mene :) ali ništa nije zvanično još uvek.
Mislim da je njihov dolazak u Evropu ove godine prilicno siguran, za neke koncerte su vec rasprodate karte. San Siro - to bi bilo savršeno, idealan poklon za rodjendan mog dragog (i za mene, usput). :D
 
Poslednja izmena:
Mislim da je njihov dolazak u Evropu ove godine prilicno siguran, za neke koncerte su vec rasprodate karte. San Siro - to bi bilo savršeno, idealan poklon za rodjendan mog dragog (i za mene, usput). :D

Da nisi ti moja devojka :lol:


Šalim se,jer meni je isto rođendan u tom periodu.....navijam za Milan od pete godine a Pearl Jam slušam od sedmog osnovne .... ali moja devojka ne bi znala da se registruje na ovaj forum, i ne bi me oslovila sa "njen dragi" :lol: a inače smo mi već bili na njihovom koncertu u Zagrebu...
 
Da nisi ti moja devojka :lol:


Šalim se,jer meni je isto rođendan u tom periodu.....navijam za Milan od pete godine a Pearl Jam slušam od sedmog osnovne .... ali moja devojka ne bi znala da se registruje na ovaj forum, i ne bi me oslovila sa "njen dragi" :lol: a inače smo mi već bili na njihovom koncertu u Zagrebu...
Haha, mislim da nisam, moj dragi nema vremena za ovakvo sto. :D

Mi se tada nismo znali, a bome, nisma ni sama isla, niti je on. :D No, da ne spamujem...

Da, napusti temu! :P
 

Back
Top