Patike

Više volim da nosim

  • Patike

  • Cipele


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
tumblr_nof96beKpD1uu85jvo1_500.jpg
 
pol_pm_Buty-Nike-Air-Force-1-Mid-07-black-971_2.jpg


Uzela preko Buzz online shop-a na snizenju 11,190 rsd. Prvi utisci su katastrofa. Ne mogu da uguram stopalo kroz onaj grlic ili kako se vec zove gornji deo patike nego sam morala da pocupam pertle iz dva reda rupica i da ih dobro opustim i opet ne ide bas lako. Gaziste je 0,5 cm duze nego na mojim starim patikama i tu nema problema, nije tvrdo ali nije bas ni nesto narocito udobno. Gornji deo patike mi malo zulja stopalo iako ima lufta izmedju a bogami lepo sam nazuljala i unutrasnju stranu skocnog zgloba na levoj nozi, samo ne znam je li to od patike ili jezika koji je presirok pa se zavrnuo i cesao mi se o nogu. Onaj kais na vrhu patike je nemoguce podesiti pa sam ga ostavila da landara. Neko bi rekao da su male ali da sam uzela za broj vece noga bi mi plivala unutra. Stare Adidas Forum Low su odradile svoje a nisam mogla da nadjem taj model nigde osim na Sport Vision sajtu (samo br. 47). Od klasicnih modela dostupne su samo Adidas Top Ten ali one su mnogo uske i onaj deo gde je stopalo je previse plitak.

Ovo mi je skola da ne kupujem obucu online bez probe, a cini mi se i moj definitivni raskid sa Nike-om. Cim usparam malo novca uzimam one Adidas cizme od goretex materijala za jesen i zimu i neke Reebok full kozne za blage zimske dane i pocetak proleca dok jos ima dosta kise. Nike cu da okacim na kapiju nek ih uzmu kumovi kad dodju da teraju djubre.
 

Back
Top