Quantcast

Patike

Više volim da nosim

• Patike

• Cipele

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 365118

Iskusan
Poruka
5.271
Da li više volite da nosite patike ili cipele?:)
Koje modele patika volite?
Vise volim cipeliske, i uglavnom njih nosam, plitke martinke, a sada kad zazimi duboke kanadjanke. Od patika furam "starke", izbunario sam i dva para Slovenijasportovih "tenki" (Adidas top-ten), cudi me da se nisu raspale nakon dve decenije stajanja na lageru, kao muzejski eksponat su, ali neunistive su izgleda. :lol: A volim patike za hodanje i trcanje, dakle modele za atleticare, one pretezno platnene, Diadorine i Pumine.

georgejune

Starosedelac
Poruka
155.762
u top 3 udobnosti koje ikad nosih,u radnjama su od 14+ do 20 000din dranje,ja sam uzeo sa aliexpesa i nisam zadovoljan kvalitetom,lik iz kraja je kod nas kupio i videcu za neki mesec da li ce se bolje od mojih pokazati,po netu su komentari da su za trcanje po prirodi da po asvaltu odlazi kramponski djon sto se i meni desilo posle 3 meseca,znaci za original kazu sta odlazi i koje su mane tako da def ako se tako pokazu losa kupovina

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.