Partner...

?

  • Manje od 10

  • 10-20

  • 20-30

  • 30-40

  • 40-50

  • 50-60

  • 60-70

  • 70-100

  • Više od 100

  • Trimilionatrilionabilionahiljada!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moramo da pazimo da nekom ne zazvuci previse pa da pomisle da smo neki luftiguzi koji samo na sex misle. :lol:[/QUOTE]

UPUCACHU jedan perverzni, zato si ti na forumu, zbog seksa. :D Znam te 'tico. :D
 
Partnera sa kojima si imala sexualne odnose, mislim kakvi drugi partneri se broje? Drzanje za rucice se ne racuna. :lol:



Moramo da pazimo da nekom ne zazvuci previse pa da pomisle da smo neki luftiguzi koji samo na sex misle. :lol:


Pa bila sam dokona kao klinka u srednjoj...pa sam sa tadashnjom najboljom drugaricom pravila spisak svih tipova sa kojima smo bile. :lol:Naravno ni sa jednim se nismo drzale samo za ruke...ali bogami tad je bilo bash puno sexualnih partnera...
Sexualnih oko 10 - tak sve ukupno, a veza i vezica....oko 50...mozda malo vishe...
 
a kad smo kod velikih brojeva... pre, kad smo bili mali, i kad bismo poceli da se raspravljamo ko ima vise necega... i islo bi to tako... milion... hiljadu miliona... milijarde silne... al' kad bi neko stigo da kaze "zilion"... e, tu se svaka dalja rasprava prekidala... al' nije bila fora da se odma' kaze... zilion je bio nedostizan... veliki kao kuca...
 
Pa bila sam dokona kao klinka u srednjoj...pa sam sa tadashnjom najboljom drugaricom pravila spisak svih tipova sa kojima smo bile. :lol:Naravno ni sa jednim se nismo drzale samo za ruke...ali bogami tad je bilo bash puno sexualnih partnera...
Sexualnih oko 10 - tak sve ukupno, a veza i vezica....oko 50...mozda malo vishe...

Pa nisi ti bas tako naivna onda da pitas za "vezice". I meni bilo dosadno u srednjoj :lol: samo sto sam onda kao bio zablentiran ko ovan u jednu. :rolleyes:
 
Naravno. :p A i dosadno mi na poslu nesto pola firme uzelo godisnji.[/QUOTE]

Cuti srecnice, sta bi rekao da si nezaposlen, gde i kako naci novu partnerku da poboljsas ovaj skor, dodji ovde na forum i upucavaj se k'o ja dok te neko ne razotkrije, mene vec uhvatila kontrola...neki domaci izdajnici. :D
 
Pa nisi ti bas tako naivna onda da pitas za "vezice". I meni bilo dosadno u srednjoj :lol: samo sto sam onda kao bio zablentiran ko ovan u jednu. :lol:

Znash kako ....Mislim da je odlichno shto je tako iz vishe razloga. Izdivljala sam se kad je trebalo, dodushe ispashtao je uspeh u srednjoj zbog toga...Posle gubljenja nevinosti do prve ozbiljne veze na faxu, imala sam po jednog sexualnog partnera na godinu dana...svaki je bio posle veze od 3,4 meseca, tako da ih nije bilo puno.
To se sve deshavalo pre vishe od 10 godina, kada nije bilo boleshtina koje se prenose poljubcem, tako da nisam imala nikad negativna iskustva. Chim sam stupila u prvu ozbiljnu vezu na faxu....sve se to zavrshilo...nikad nisam varala dugogodishnje partnere...niti sam imala potrebu. Prestala sam da izlazim, jer mi je iskreno...dosadilo, uozbiljila se, okrenula se faxu, bliskom drushtvu, i dechku...
Sad kad pogledam...mnogo devojaka oko mene...koje su bile dobra deca u to vreme...se satiru od qurca...varaju svoje partnere...jednostavno nisu se izdivljale kad je trebalo. To sa druge strane ima josh jednu manu, a to je da ipak sa godinama rizik za dobijanje raznoraznih boleshtina raste, jer ipak svi imaju mnogo vece potrebe za sexom, i lakshe stupaju u sexualne odnose shto su stariji...
 

Back
Top