Partizan ROOOLEZ

  • Začetnik teme thUndEr89
  • Datum pokretanja

ko ce osvojiti ligu sampiona


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikola:
Pesma Partizana

Crn kao ponoc i beo kao zora
U danima teskim osmehe nam daje.
Nek' nosi ga pesma navijackog hora,
Ljubav prema njemu dovek' ce da traje.

Hvala mu za svaku medalju i trofej,
Za ponos, za osmeh, svaku casu vina,
Godinama pisan pobednicki esej
Maestralnim letom spram sportskih visina.

Bilo da je kos u poslednjoj sekundi
Ili zlatan gol, da zapali tribine...
Srce snazno kuca, nas se ponos budi,
A kroz nebo munja trijumfa nam sine.

I dok se hiljade navijaca dizu
Iz grudi potece Pesma Partizana.
Suze radosnice na oci vec stizu:
Sampionski pehar ponovo je s' nama!

Nikola Minic
Nikola odmah sam znala da si pametan covek!
Veeeeeeliki pozdrav! :) :) :)
 
PRLJAVI GROBARI SU MNOGO SMESNI. PORED TOGA STO MNOGO SMRDE POCELI SU VISOKO DA LETE A JA JEDVA CEKAM UTAKMICE PROTIV OLIMPIKA I REALA. DOBICE PREKO PI.KE A MI CIGANI CEMO SE SMEJATI DANIMA HA HA HA HO HO HO....
 
KOMPAKT:
PRLJAVI GROBARI SU MNOGO SMESNI. PORED TOGA STO MNOGO SMRDE POCELI SU VISOKO DA LETE A JA JEDVA CEKAM UTAKMICE PROTIV OLIMPIKA I REALA. DOBICE PREKO PI.KE A MI CIGANI CEMO SE SMEJATI DANIMA HA HA HA HO HO HO....
E,DECO CIGANSKA NE BRUKAJTE SE, GOVORITE O FUDBALU I ZVEZDI,A POJMA NEMATE,JER ZVEZDA NIKADA NIJE IGRALA U LIGI SAMPIONA VEC U KUPU SAMPIONA KOJI JE PO KVALITETU SLABIJI I OD DANASNJEG KUPA UEFA,ZNATE VI TO DOBRO ALI NE ZOVU VAS DZABE CIGANI CESTITAJTE MUSKI, NE BRUKAJTE SE!
 
JA SAM ZVEZDAS ALI POSLE OVOGA USPEHA PARTIZANA CU SE PORAZMISLJAM ZA KOJEGA CU NA NAVIJAM,OVI NASI NUMIJU NI DA PRICAJU NI DA TERAJU LOPTU JEB..S MI MATER AKO OVI NACI IZ ZADRUGE NIJESU OPASNIJI
 
Grobari, ovo od vas nisam ochekivao...
Svaka chast momci, igrali ste k'o Manchester...Jedva chekam da je*ete Olimpik i Real...
Delija

A za moje kolege navijache..."Ne igraju ljakse dushmani, igra Partizan protiv dushmana"
 
posle fljamurtarija, internacionala iz bukuresta, HRAVTSKOG KLUBA KROACIJA PONAVLJAM HRVATSKOG SKLUBA OD KOGA STE IZGUBILI 5:0 U SRED ZAGREBA, da ne pominjem cehe isto bese 5:0, pa od koga ste jos izgubili 5:0, ah da rapid pa zar imate obraza da prigovorite bilo sta. znaci kada god ste mogli, ne da nas obrukate nego se recima ne moze opisati koliku ste nam stetu naneli, vi ste prevazisli sami sebe. pa od fljamurtarija ja ne znam ko bi drugi izgubio. pa setite se samo kako se pokojni tudjman radovao kada su igrali viktorije sa vama. posle svega toga vi imate obraza da kazete nesto u vezi crvene zvezde. fali vam jos 4 titule, 8 kupova, 1 kup sampiona, 1 interkontinentalni kup pa da mozete bilo sta da prigovarate. zato nemojte molim vas.
inace za plasman u ligu sampiona svaka cast. to je jedina stvar koja se u poslednje vreme desila u nasem fudbalu i koja mi uliva nadu. znaci cestitam na tome. ali nemojte mnogo mahati rucicama, uvonjali su vam se pazusi i :"tragovi vam smrde necovjestvom".
jos jednom cestitam i svaka cast na plasmanu u ligu sampiona.
 
i naravno uvek cu bodriti partizan kada igra sa stranim klubom. a svi zvezdasi koji ne misle tako boluju od trulog spskog sindroma koji nam je toliko puta dosao glave. a samo zato sto su retardirani. zalosno.
ali nikada ne zaboravite jedna je zvezda.
 
ALENTIJEVIC:
JA SAM ZVEZDAS ALI POSLE OVOGA USPEHA PARTIZANA CU SE PORAZMISLJAM ZA KOJEGA CU NA NAVIJAM,OVI NASI NUMIJU NI DA PRICAJU NI DA TERAJU LOPTU JEB..S MI MATER AKO OVI NACI IZ ZADRUGE NIJESU OPASNIJI
Ma, "veliki" si mi ti Zvezdas,volis klub samo dok pobedjuje,a kad krene nizbrdo-"ali cu se porazmisljam..." SRAM TE BILO!!!Pa ja cu biti uz moj Partizan,pa makar dogurao i do trece lige.NISI TI NIKAKAV NAVIJAC!!!
 
Dzajic:
Posle sinocne utakmice ozbiljo razmisljam da predjem u tabor PARTIZANA (za prvo vreme bih dodavao lopte iz auta)
eKLOSARU JAK SI MI TI NAVIJAC,ALI NE ZOVU VAS DZABA CIGANI,BUDI UZ KLUB I KAD DOBIJA I KAD NESTAJE,KOJICES NAM KU...RAC
ZA PARTIZAN NEMOZE SVAKO DA NAVIJA,KLOSARU
 
mr_pleasure:
i naravno uvek cu bodriti partizan kada igra sa stranim klubom. a svi zvezdasi koji ne misle tako boluju od trulog spskog sindroma koji nam je toliko puta dosao glave. a samo zato sto su retardirani. zalosno.
ali nikada ne zaboravite jedna je zvezda.
PA UMOBILNICE JEDAN BOLESNI,PA VI STE SE VISE RADOVALI OD TUDJMANA POSLE PORAZA OD KROACIJE,A TU MI SERES O SRPSTVU I CASTI,KLOSARCINO...
 
mr_pleasure:
i naravno uvek cu bodriti partizan kada igra sa stranim klubom. a svi zvezdasi koji ne misle tako boluju od trulog spskog sindroma koji nam je toliko puta dosao glave. a samo zato sto su retardirani. zalosno.
ali nikada ne zaboravite jedna je zvezda.
PA UMOBOLNICE JEDAN BOLESNI,VI STE SE VISE RADOVALI OD TUDJMANA POSLE PORAZA OD KROACIJE ,A TU MI SERES NESTO O SRPSTVU I CASTI,KLOSARCINO...
 
DJORDJIC:
KOLIKO NAM JE FUDBAL PROPAO VIDI SE PO TOME DA NAS PARTIZAN PREDSTAVLJA U LS.A ONA BRUKA OD DINAMA OSTACE VECNO.PARTIZAN SLUZI ZA POPRAVLJANJE GOL RAZLIKE
KLOSARU JEDAN GLUPI NEBRUKAJ ZVEZDU I CESTITAJ KO MUSKARAC,ZBOG TAKVIH NAVIJACA SMO I DOGUTALI DA SE UGASIMO KAO KLUB
 
mr_pleasure:
posle fljamurtarija, internacionala iz bukuresta, HRAVTSKOG KLUBA KROACIJA PONAVLJAM HRVATSKOG SKLUBA OD KOGA STE IZGUBILI 5:0 U SRED ZAGREBA, da ne pominjem cehe isto bese 5:0, pa od koga ste jos izgubili 5:0, ah da rapid pa zar imate obraza da prigovorite bilo sta. znaci kada god ste mogli, ne da nas obrukate nego se recima ne moze opisati koliku ste nam stetu naneli, vi ste prevazisli sami sebe. pa od fljamurtarija ja ne znam ko bi drugi izgubio. pa setite se samo kako se pokojni tudjman radovao kada su igrali viktorije sa vama. posle svega toga vi imate obraza da kazete nesto u vezi crvene zvezde. fali vam jos 4 titule, 8 kupova, 1 kup sampiona, 1 interkontinentalni kup pa da mozete bilo sta da prigovarate. zato nemojte molim vas.
inace za plasman u ligu sampiona svaka cast. to je jedina stvar koja se u poslednje vreme desila u nasem fudbalu i koja mi uliva nadu. znaci cestitam na tome. ali nemojte mnogo mahati rucicama, uvonjali su vam se pazusi i :"tragovi vam smrde necovjestvom".
jos jednom cestitam i svaka cast na plasmanu u ligu sampiona.
,GOVORIS O SRPSTVU I CASTI A VISE STE SE RADOVALI OD USTASA PORAZU PARTIZANA I DRAZI VAM JE NEGO TUDJMANU,A ZNAS DA SERES O COVECNOSTI,UMOBOLNICE ,LECI SE...
 
mr_pleasure:
i naravno uvek cu bodriti partizan kada igra sa stranim klubom. a svi zvezdasi koji ne misle tako boluju od trulog spskog sindroma koji nam je toliko puta dosao glave. a samo zato sto su retardirani. zalosno.
ali nikada ne zaboravite jedna je zvezda.
Ti si bruka z srpski narod
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top