Quantcast

Partizan ROOOLEZ

• Začetnik teme thUndEr89
  • Datum pokretanja

ko ce osvojiti ligu sampiona

• Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
e i ja sam Zvezdasica ali stvarno moram reci svaka cast Partizanu.Sinoc su pokazali snagu i hrabrost za koje sam pocela sumnjati da uopste postoje u nasem fudbalu.Pokazali su glupim i arogantnim Englezima.Jeste li culi da Partizan niko nije docekao kad su sletjeli na aerodrom u Njukaslu? :cry: Nijedan novinar!Pa zaboga,sto obracati paznju na jedan tako *mali i nevazan* klub?Pa eto im sad unistili smo ih.Ja mislim da sada kad pocne Liga sampiona treba zaboraviti na ove lokalne razmirice na relaciji Zvezda/Partizan jer je Partizan sinoc igrao i u Ligi ce igrati SAMO ZA SRBIJU! :D

I

ivana/IVANA

Gost
INACE NE PRATIM MNOGO FUDBAL,ALI NE MOGU DA VERUJEM DA SMO KONACNO NESTO URADILI SA NASIM FUDBALOM.NARAVNO,PARTIZANU SVAKA CAST,BAS JE SAMPION!SINOC NISAM PRATILA UTAKMICU DA SE NE BI NERVIRALA,I ETO...POBEDISMO!BRATE SVAKA NAM CAST!!!PARTIZANE MAJSTORE!

blackground

Zainteresovan član
Poruka
171
U ligi sampiona PFC ce sluziti za osvajanje lakih bodova. Svake godine upadne tako neki idiotski klub.
Svaku tekmu cu biti svim srcem uz Real, Porto i Marsej... Ma, da igra 11 Hitlera protiv njih navijao bi za Hitlere.

P.S. ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE

G

gen.limac

Gost
Dosao je dan kada cemo pokazati Evropi da i mi imamo tim za ligu sampiona.
Ja sam trenutno u Americi ali sam cuo za veliku pobedu i mogu samo reci svaka cast grobari. :D
Liga sampiona!!!!!! :P

T

tomast

Gost
"Obozavam" :evil: ljude pout tebe takvi bi se otprilike trebali zvati sramotom srpskog naroda jer partizan svetu predstavlja nasu zemlju kao sto ce i zvezda i iako navijam za partizan bodricu i zvezdu i bilo koji nas klub kad bude predstavljao Srbiju jer time osim ljubavi prema fudbalu pokazati zrelost i patriotizam,znaci po meni si ti jedna vrlo nezrela osoba!Isto tako ne podrzavam ni grobare koji razmisljaju kao ti tj. koji navijaju protiv zvezde.Nadam se da se skoro svi slazete sa mojim razmisljanjem na ovu temu?!?

Miloš1043

Zainteresovan član
Poruka
127
blackground:
U ligi sampiona PFC ce sluziti za osvajanje lakih bodova. Svake godine upadne tako neki idiotski klub.
Svaku tekmu cu biti svim srcem uz Real, Porto i Marsej... Ma, da igra 11 Hitlera protiv njih navijao bi za Hitlere.

P.S. ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE

HITLERU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baby Kate

Aktivan član
Poruka
1.825
Upisivanjem na ovaj topic i iskazivanjem svojih bezrezervnih simpatija prema F.C.Partizan ,dajem svoj skroman doprinos opstenarodnom veselju povodom NAJVECEG USPEHA NASEG FUDBALA U POSLEDNJIH 12 GODINA!!!

Nikola838

Zainteresovan član
Poruka
189
Pesma Partizana

Crn kao ponoc i beo kao zora
U danima teskim osmehe nam daje.
Nek' nosi ga pesma navijackog hora,
Ljubav prema njemu dovek' ce da traje.

Hvala mu za svaku medalju i trofej,
Za ponos, za osmeh, svaku casu vina,
Godinama pisan pobednicki esej
Maestralnim letom spram sportskih visina.

Bilo da je kos u poslednjoj sekundi
Ili zlatan gol, da zapali tribine...
Srce snazno kuca, nas se ponos budi,
A kroz nebo munja trijumfa nam sine.

I dok se hiljade navijaca dizu
Iz grudi potece Pesma Partizana.
Suze radosnice na oci vec stizu:
Sampionski pehar ponovo je s' nama!

Nikola Minic

OutlawTorn

Zainteresovan član
Poruka
111
Baby Kate:
Upisivanjem na ovaj topic i iskazivanjem svojih bezrezervnih simpatija prema F.C.Partizan ,dajem svoj skroman doprinos opstenarodnom veselju povodom NAJVECEG USPEHA NASEG FUDBALA U POSLEDNJIH 12 GODINA!!!

Najveci uspeh??? Smesno! Pa Zvezda je pre 11 godina (ako se ne varam) igrala Ligu Sampiona.

P

PFC je sada cool

Gost
Znate zvezda ovo, zvezda ono, mi smo '91. u bariju... a vi sada samo...,primicete petarde, sluzicete gol razlici

Glupi su jako zvezdasi koji porede plasman zvezde 91 i ovaj partizana iz proslog razloga sto je bilo mnogo lakse u bogatoj i mocnoj jugoslaviji postici dobar plasman nego u ovoj osiromasenoj SiCG.
Od uspomena se ne zivi, zasto sada niste u LS?
Lecite vi ljubomoru cigani ovim porukama nipodastavanja, a ko je ko videcemo na derbiju ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.