Par reakcija crnogoraca live log sa chata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Reko da se opet zarati pa da se pociste ustase barem,njih najvise mrzim :super:

Sto rece jedan Turcin na posa danas kad smo raspravljali o Crnoj Gori i priznanju Kosova samo nam je rekao i to prvo da ne shvatimo k sebi nego uopsteno da smo svi (pravoslavci) na Balkanu jedne prodane budale ,da smo htjeli poklali bi sve Muslimane i Hrvate 91' ali nam je najveci problem sto se prodajemo lako.
Dobro kaze ona stara "Ne daj boze da se Srbi sloze"
...ostade brez posla ..ustase vise ne postoje...a spominjo je Hrvate...nepismeni...
 
Koje hrvate,zar oni postoje???
Jedino porijeklo za koje znam za Hrvate je da su nastali od Austrougarskih konjusara :)

..e pa sad..dal od konjusara..il od Srba..pitanje je..cinjenica je da smo mi evoluirali...sto bis..e..reklo..napredovali. ..neki i dalje sjede na grani..budući da evolucija prirodnim odabirom...odstranjuje neprilagodjene organizme...sto bis.e.reklo one osudjene za..odumiranje..zamisli se na cijoj je strani evolucija...
 
Još bih zamolila kolege moderatore sa drugih pdf da ukoliko imaju sumnju da je korisnik otvorio dupli nalog, proslede prijavu administratorima radi provere i da ubuduće ne otvaraju ovakve teme.

Atmosfera na pdf Politika je dovoljno "vruća" i bez ovakvih tema.

Ubuduće ćemo podnositi prijave administraciji protiv svih onih, bez obzira da li su moderatori, ili korisnici, za sve teme ili raspravu o duplim nalozima, odnosno "klonovima" pojedinih forumaša.

Što se tiče kazni, crveni kartoni su podeljeni, a molila bih sve one koji su kažnjeni na ovaj način da mi ne šalju preteće poruke, već, ukoliko smatraju da su oštećeni, napišu protest administraciji foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top