Još pre par godina sam ovde napisao da će Vučić vladajući iz meseca u mesec urušavati Srbiju a sve pod maskom razvoja ekonomije

nesko101

Elita
Poruka
18.184
Autorska
Ovo upozorenje nijedan Srbin na ovom svetu nije uzeo za ozbiljno a ono je ipak sada se sve vidi postalo fakat.
Poraz u EU u SE poraz od Kurtija i njegove Prištine je nepodnošljiv.
Totalna izdaja Srba na Kosmetu i žigosanje pred celim svetom da su to samo teroristi a živeli su u sopstvenoj državi koja ih je pod Vučićem izdala.
Vučić je preko ekonomije sve to uspešno zamaskirao i tako ste postali njegovi saučesnici nesvesno jer sam novac je za Srbe najslabija karika u patriotizmu.
 
Autorska
Ovo upozorenje nijedan Srbin na ovom svetu nije uzeo za ozbiljno a ono je ipak sada se sve vidi postalo fakat.
Poraz u EU u SE poraz od Kurtija i njegove Prištine je nepodnošljiv.
Totalna izdaja Srba na Kosmetu i žigosanje pred celim svetom da su to samo teroristi a živeli su u sopstvenoj državi koja ih je pod Vučićem izdala.
Vučić je preko ekonomije sve to uspešno zamaskirao i tako ste postali njegovi saučesnici nesvesno jer sam novac je za Srbe najslabija karika u patriotizmu.
treba dodati da nema ni realnog razvoja ekonomije....ekonomija stagnira pod Vučićem....on se poredi sa Makedonijom i Albanijom...realno Hrvatska je pre njega imala dvaput veči bdp per capita od Srbije i sad pole dvanaet godina njegove vlasti i dalje ima dvostruko veći bdp per capita...slično je poređenje sa drugim razvijenijim ekonomijama...sve je laž u vezi Vučića pa i taj navodni ekonomski rast
 
Autorska
Ovo upozorenje nijedan Srbin na ovom svetu nije uzeo za ozbiljno a ono je ipak sada se sve vidi postalo fakat.
Poraz u EU u SE poraz od Kurtija i njegove Prištine je nepodnošljiv.
Totalna izdaja Srba na Kosmetu i žigosanje pred celim svetom da su to samo teroristi a živeli su u sopstvenoj državi koja ih je pod Vučićem izdala.
Vučić je preko ekonomije sve to uspešno zamaskirao i tako ste postali njegovi saučesnici nesvesno jer sam novac je za Srbe najslabija karika u patriotizmu.
Bravo nesko! Čestitam ti što si uočio očito, ono što je odavno shvatio svatko tko ima barem pola mozga. Nije to malo postignuće. Čestitam! :ok:
 
Vučić je preko ekonomije sve to uspešno zamaskirao...

U SFRJ su se proizvodili avioni, tenkovi, kamioni, bela tehnika, računari... a sad dođe Vučić i otvori fabriku gde motaju kablove i srećni građani glasaju za njega. Jbg, glup narod. Prosto, prirodna selekcija nam je odredila lagano nestajanje i tu se ništa ne može učiniti.
 
Bravo nesko! Čestitam ti što si uočio očito, ono što je odavno shvatio svatko tko ima barem pola mozga. Nije to malo postignuće. Čestitam! :ok:
Koliko me sećanje ne vara ti si me pre nekoliko godina kada sam to pisao pokušavao da ismejavaš i govoriš kako to nije istina.Sada isto pokušavaš da me omalovažiš.
 

Back
Top