Par reakcija crnogoraca live log sa chata

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stvar tačke gledišta. Takođe mogu i za tebe reći. Da si se imalo informisao o bilo čemu pre nego što napišeš, ne bi komentarisao moj razum, već bi mogli polemisati o tome. Ali pretpostavljam da si navikao samo da pročitaš par postova pre svog, da bi video kako da usmeriš provokaciju. Zato dete, zaje6i te priče, ljubi te čika Dalibor, radi nešto pametnije.

..moram te razočarati..ne bi ja...nisam od te fajte...
 
Gosn. Mrsomud i gosn. Suva muda intelegencije, sad vam je najlakše da vičete nameštaljka... A dok ste šenlučili po forumu, provocirali i ismejavali tad vam je bilo super...

Što Ademu nisu smestili?

Smestio mu moderator ?!? Nije nego...:otkacio:

Na kraju krajeva, čak i da jeste...alal mu k.rac.... Neka ti je!........ Da vidiš malo kako
picture.php


:hahaha::super:

Ma meni niko nije smjestio. Ne radi se o forumu, nego o čatu :hahaha:. Ademu nijesu smjestili zato što se zna da se Albanci i Srbi većinom ne podnose. Nijesu oni smjestili montenegrinu, već Crnogorcima, preko njega.
 
..moram te razočarati..ne bi ja...nisam od te fajte...

To se govori maloj deci kad im daš neki savet, kad želiš da izrastu u dobre ljude. Vidiš koliko ti fali opšte kulture da pričaš sa starijima. Nemoj da se mlatiš bezveze, mali si. Slušaj starije i uči, to je mudrije. Vidi se po tvojim postovima koliko si mali i neiskusan. Niti smeš da se upustiš u raspravi, niti umeš. Nemoj onda mlatiti bez veze po forumu, zbog takvih lajavih balavaca se i mrzimo kao nacije. Bolje se bavi nečim pametnijim, a ovo ostavi za starije. Čika Dalibor je tokom 80-tih guzio mnoge purgerke i zagorke i dobro se upoznao sa štivom o kome govori.
 
Uh shta bih dao da igramo fudbal sa njima u sledecim kvalifikacijama, da ih odvalimo ko volove u kupusu.

U rukomet se nijeste plasirali na evropsko prvenstvo, mi jesmo. U vaterpolo ste bili prvaci Evrope samo zato sto mi nijesmo igrali, cim smo mi dosli ustupili ste nam mjesto. U kosarku smo daleko najjaci na Balkan, ako ne i u Evropu (samo pogledaj imena ko igra u nasu reprezentaciju). U fudbal nam se pravi tim, ali treba naves' da ce trio Vucinic, Jovetic, Vukcevic zadat nocne more svjetskom prvaku Italiji (15 Oktobar u Lecce), a ne slabasnoj Srbiji.
 
Gosn. Mrsomud i gosn. Suva muda intelegencije, sad vam je najlakše da vičete nameštaljka... A dok ste šenlučili po forumu, provocirali i ismejavali tad vam je bilo super...

Što Ademu nisu smestili?

Smestio mu moderator ?!? Nije nego...:otkacio:

Na kraju krajeva, čak i da jeste...alal mu k.rac.... Neka ti je!........ Da vidiš malo kako
picture.php


:hahaha::super:

Da vidim malo kako sta? Nebuloze iskompleksiranih ljudi koji pokusavaju da zavade sve sto mogu, pa posle da prosipaju price kako mi njih mrzimo. Namjestaljka je, jer to normalni Crnogorac to ne bi nikad napisao:rtfm:
 
To se govori maloj deci kad im daš neki savet, kad želiš da izrastu u dobre ljude. Vidiš koliko ti fali opšte kulture da pričaš sa starijima. Nemoj da se mlatiš bezveze, mali si. Slušaj starije i uči, to je mudrije. Vidi se po tvojim postovima koliko si mali i neiskusan. Niti smeš da se upustiš u raspravi, niti umeš. Nemoj onda mlatiti bez veze po forumu, zbog takvih lajavih balavaca se i mrzimo kao nacije. Bolje se bavi nečim pametnijim, a ovo ostavi za starije. Čika Dalibor je tokom 80-tih guzio mnoge purgerke i zagorke i dobro se upoznao sa štivom o kome govori.

...:hahaha::hahaha:..neb ja ovo komentariso...:hahaha::hahaha:
 
Sto rece jedan Turcin na posa danas kad smo raspravljali o Crnoj Gori i priznanju Kosova samo nam je rekao i to prvo da ne shvatimo k sebi nego uopsteno da smo svi (pravoslavci) na Balkanu jedne prodane budale ,da smo htjeli poklali bi sve Muslimane i Hrvate 91' ali nam je najveci problem sto se prodajemo lako.
Dobro kaze ona stara "Ne daj boze da se Srbi sloze" :)
 
U rukomet se nijeste plasirali na evropsko prvenstvo, mi jesmo. U vaterpolo ste bili prvaci Evrope samo zato sto mi nijesmo igrali, cim smo mi dosli ustupili ste nam mjesto. U kosarku smo daleko najjaci na Balkan, ako ne i u Evropu (samo pogledaj imena ko igra u nasu reprezentaciju). U fudbal nam se pravi tim, ali treba naves' da ce trio Vucinic, Jovetic, Vukcevic zadat nocne more svjetskom prvaku Italiji (15 Oktobar u Lecce), a ne slabasnoj Srbiji.

Mislim da nema potrebe polemisati oko toga, polovina igraca u reprezentaciji (fudbalskoj) su vam Srbi koji nemaju mesta u nasoj reprezentaciji tako da nemoj nista da mi pricas,bicete u rangu jedne Slovenije koja ce moci eventualno da otkine bod nekoj od jacih ekipa i to je to. Pobedili ste Madjare iz dva penala,Bugari su mogli da vas uniste, da ne spominjem Irsku itd...budi malo realan dechko. A u basketu.....mislim sta reci...ponovo se busate....niste losi,ali niste nam ni do kolena. Nemam licno nista protiv Crnogoraca, ali me uzasavaju komentari tipa mrzim Srbiju itd...e pa ako je mrzis onda nema sta da trazis u njoj idi u Albaniju i Hrvatsku pa studiraj....ostavite nas na miru vise...pun mi vas je.
 
Sto rece jedan Turcin na posa danas kad smo raspravljali o Crnoj Gori i priznanju Kosova samo nam je rekao i to prvo da ne shvatimo k sebi nego uopsteno da smo svi (pravoslavci) na Balkanu jedne prodane budale ,da smo htjeli poklali bi sve Muslimane i Hrvate 91' ali nam je najveci problem sto se prodajemo lako.
Dobro kaze ona stara "Ne daj boze da se Srbi sloze" :)

..jes vala s kim se druzis takav si...
 
U rukomet se nijeste plasirali na evropsko prvenstvo, mi jesmo. U vaterpolo ste bili prvaci Evrope samo zato sto mi nijesmo igrali, cim smo mi dosli ustupili ste nam mjesto. U kosarku smo daleko najjaci na Balkan, ako ne i u Evropu (samo pogledaj imena ko igra u nasu reprezentaciju). U fudbal nam se pravi tim, ali treba naves' da ce trio Vucinic, Jovetic, Vukcevic zadat nocne more svjetskom prvaku Italiji (15 Oktobar u Lecce), a ne slabasnoj Srbiji.

Vaša mašta može svašta
 
Sto rece jedan Turcin na posa danas kad smo raspravljali o Crnoj Gori i priznanju Kosova samo nam je rekao i to prvo da ne shvatimo k sebi nego uopsteno da smo svi (pravoslavci) na Balkanu jedne prodane budale ,da smo htjeli poklali bi sve Muslimane i Hrvate 91' ali nam je najveci problem sto se prodajemo lako.
Dobro kaze ona stara "Ne daj boze da se Srbi sloze" :)

I sta ti to kazuje,onako izmedju redova?
 
Sto rece jedan Turcin na posa danas kad smo raspravljali o Crnoj Gori i priznanju Kosova samo nam je rekao i to prvo da ne shvatimo k sebi nego uopsteno da smo svi (pravoslavci) na Balkanu jedne prodane budale ,da smo htjeli poklali bi sve Muslimane i Hrvate 91' ali nam je najveci problem sto se prodajemo lako.
Dobro kaze ona stara "Ne daj boze da se Srbi sloze" :)

Da se Srbi sloze da pokolju sve nesrbe? A onda odje prosipate pricu o moralu i kako su Hrvati nemoralni? Koja hipokrizija vlada kod vas.
 
Sto rece jedan Turcin na posa danas kad smo raspravljali o Crnoj Gori i priznanju Kosova samo nam je rekao i to prvo da ne shvatimo k sebi nego uopsteno da smo svi (pravoslavci) na Balkanu jedne prodane budale ,da smo htjeli poklali bi sve Muslimane i Hrvate 91' ali nam je najveci problem sto se prodajemo lako.
Dobro kaze ona stara "Ne daj boze da se Srbi sloze" :)

Nisu hteli Srbi nikog da kolju... Mi smo gospoda ljudi... Tolerancija, mir ,bratstvo, jednakost...:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top