Papa Franja: Juda je možda u raju

Cudi me da se danas uopste PRIZNAJE da postoje manjine u Srbiji.

(To je nama nasa borba dala 1990-2000)

Pa vidiš, i dalje imaju status ravnopravnih građana sa većinskim stanovnoštvom, što nije slučaj recipročan sa nekim državama u okruženju.

Kako ste vi učili decu, Jugoslavija je okružena (skr.) BRIGAMA....sad je nasledila Srbija brige, uglavnom.

- - - - - - - - - -

Ne znam pozitivan primer recipročan, al možda mi je nešto promaklo, što se tiče naših manjina u susednim državama.
 
Pa vidiš, i dalje imaju status ravnopravnih građana sa većinskim stanovnoštvom, što nije slučaj recipročan sa nekim državama u okruženju.

Kako ste vi učili decu, Jugoslavija je okružena (skr.) BRIGAMA....sad je nasledila Srbija brige, uglavnom.

- - - - - - - - - -

Ne znam pozitivan primer recipročan, al možda mi je nešto promaklo, što se tiče naših manjina u susednim državama.

Србија је једина земља бивше СФРЈ у којој није измењена национална структура становништва.
 
Koji cirkus.:lol:...onda i Hitler moze u Raj, i pedofili koji siluju bebe pa ubiju mogu u raj..:roll:

Папа Фрања је очигледно ПРОЛУПАО....... хех...... матор човек........
треба што мање да даје изјаве за јавност - а што више да седи сам, размишља, моли се и евентуално пише ...
 
Poslednja izmena:
Jeste, kao ne, bacio je srebrnjake i obesio se... a Pera je lagao da je uopšte poznavao Hrista, a Džizs je naglasio da će ga izdati onaj koji će ga se odreči, ali neće moći da sakrije, jer će kad Pera bude lagao petao triput zakokodakati. Tako i bi.

Inače, Jevanđelje po Judi, iako apokrifno, koptski rukopis, postoji i u fizičkom obliku i bio je u upotrebi, i tu se govori o tome da je Juda radio onako kako mu je Hrist zapovedao, po naređenju i slušajući ga.

Piše u kekecu.Nigde nije rekao da će ga izdati onaj ko će ga se odreći i da neće moći da sakrije.Lupaš gore nego ova matora ********* blajbi.
 
тенкови су уставно били у Хрватској када су твоји прогласили независност...а ти си ловио клинце да их шаљеш на фронт за рачун С. Милошевића.

Jugoslavija je PRESTALA DA POSTOJI onog momenta kada se izdvojila Slovenija.

Nikakav Ustav vise nije bio regularan.
 
Jugoslavija je PRESTALA DA POSTOJI onog momenta kada se izdvojila Slovenija.

Nikakav Ustav vise nije bio regularan.

I Slovenija se izdvojla 91.a priznata tek 92. zato ne lupaj više ko lonče niz stepenice.

- - - - - - - - - -

Čitaj, pa ćeš znati, mene se ne tiče što ne znaš ( :

Znači prizno si da si loopio.Aje šetaj sad.
 
Jugoslavija je PRESTALA DA POSTOJI onog momenta kada se izdvojila Slovenija.

Nikakav Ustav vise nije bio regularan.

Ma kako da ne, reci to drugim državama da im je ustav toalet papir.

- - - - - - - - - -

I
- - - - - - - - - -



Znači prizno si da si loopio.Aje šetaj sad.
Nije ti ovo obrazovni program.
Beži bre, rikošetu varvarski :lol:
 
Jugoslavija je PRESTALA DA POSTOJI onog momenta kada se izdvojila Slovenija.

Nikakav Ustav vise nije bio regularan.

батице.... хајде дрмни вињаче па пробај опет...немој се брукати. Сувише си матор за овакву срамоту.


П.с.
Што си ловио децу по војводини, за Слобин рачун, да их шаљеш на фронт да чувају "југославију"???

- - - - - - - - - -

Nestale su neke manjine, a neke se drasticno smanjile.

PERFIDNI PRITISCI su ucinili svoje.

пример?
 

Back
Top