Pametni i pravedni muskarci su vrhunske seksadzije

Hocu, khm, zelim i o fizickim i o duhovnim vrednostima, ali mozes po 3 vrednosti samo nabrojati!

elem unuče moje, već svi ovde znaju da ja volim keramičare:rumenka:...bicepsi, tricepsi, pločice i tako to...a nebitno je dal muškarac ima dugu kosu il je ćelav ako je fizički njam, njam...

što se duhovnog tiče, samo da zna da ispolji svoje emocije na pravi način kakve god one bile...:D
 
elem unuče moje, već svi ovde znaju da ja volim keramičare:rumenka:...bicepsi, tricepsi, pločice i tako to...a nebitno je dal muškarac ima dugu kosu il je ćelav ako je fizički njam, njam...

što se duhovnog tiče, samo da zna da ispolji svoje emocije na pravi način kakve god one bile...:D

Bas imas visoke kriterijume, bas me zanima da li si imala srece sa muskarcima do sada... Nista pp, samo podsecam! :)
 
nemam visoke kriterijume, samo realne...i da, poštujem sebe pre svega...samim tim i svoje želje i stavove...:D

a više sam nego bila zadovoljna muškarcima do sada...:p

Sad me jos vise zanimas, bolje cuti... Sada me zanimaju tvoja iskustva, koliko muskaraca(brojka), trajanje tih veza, zanima me tvoj izgled, zanima me tvoje bracno stanje/status, tvoje godine, pa sve uglavnom... Al ne moras nista od ovoga odgovoriti. Opusteno...
 
Pravedni muskarci

Covekom se opisuje uvek muskarac, dok se Gospodinom opisuje Bog, a ponekad i muskarac. U knjizi Postanka:
"A zeni rece: "Trudnoći tvojoj muke ću umnožiti, u mukama decu ćeš rađati. Žudnja će te mužu terati, a on će gospodariti nad tobom."

A jos i ako se drzne da zatrudni:

Ko, ja?Kakve su to insinuacije?Ti si zatrudnela od 'boga'.

friz

"Ako se žena ne pokriva, neka se šiša; ako li je pak ružno ženi šišati se ili brijati, neka se pokrije. A muž ne mora pokrivati glave, ta slika je i slava Božja; a žena je slava muževa. Jer nije muž od žene, nego žena od muža. I nije stvoren muž radi žene, nego žena radi muža."

Eto,nije tesko biti pravedan.:hvala:
 
Covekom se opisuje uvek muskarac, dok se Gospodinom opisuje Bog, a ponekad i muskarac. U knjizi Postanka:
"A zeni rece: "Trudnoći tvojoj muke ću umnožiti, u mukama decu ćeš rađati. Žudnja će te mužu terati, a on će gospodariti nad tobom."

A jos i ako se drzne da zatrudni:

Ko, ja?Kakve su to insinuacije?Ti si zatrudnela od 'boga'.

friz

"Ako se žena ne pokriva, neka se šiša; ako li je pak ružno ženi šišati se ili brijati, neka se pokrije. A muž ne mora pokrivati glave, ta slika je i slava Božja; a žena je slava muževa. Jer nije muž od žene, nego žena od muža. I nije stvoren muž radi žene, nego žena radi muža."

Eto,nije tesko biti pravedan.:hvala:
Oce Makarije ti li si?
 

Back
Top