Ozenio se Sergej Trifunovic

Нису битне године , него начин живота ..овде се сви праве луди , ап зар га нису ухапсили пре недељу дана због дроге а сада "младожења се скрасио" ..Боже сачувај јадно ово чељаде , да ли уопште има родитеље да је посаветују нешто у животу .
dobro troluješ... Bravo!
 
Nece jer je iskusan,mlado pile za radjanje pa tako par puta
А како су прошли остали , ево са наше ткз естраде Лечића шутнула млађа жена , Хариса шутнула млађа жена .. оне нису желеле да буду неговатељице а дошло то време , он за дом а оне у најбољим годинама ..не иде то , не иде .
 
А како су прошли остали , ево са наше ткз естраде Лечића шутнула млађа жена , Хариса шутнула млађа жена .. оне нису желеле да буду неговатељице а дошло то време , он за дом а оне у најбољим годинама ..не иде то , не иде .
Evo za tebe i njegove fanove,svi oni vec nasli mladje duplo od tih koje ih sutnu
 
То код Сергеја сада , то се зове "жал за мадости" , он гледа њу и види младост , живот а он је већ скоро на измаку живота и плаши се старости

то је нормалан и природан процес , старење , кроз који сви поролазимо или ћемо проћи , али Сергеј у свом мозгу ,магловитом од конзумације марихуане , трипује да ће бити млађи са млађом женом ..неће , бити ће једнако стар .
 
То код Сергеја сада , то се зове "жал за мадости" , он гледа њу и види младост , живот а он је већ скоро на измаку живота и плаши се старости

то је нормалан и природан процес , старење , кроз који сви поролазимо или ћемо проћи , али Сергеј у свом мозгу ,магловитом од конзумације марихуане , трипује да ће бити млађи са млађом женом ..неће , бити ће једнако стар .
E ja sam tako s mladjim 17-20 godina pa ce biti i 30 zdravlje boze:zurka:
 
Perspektiva je da opstane danas neko godinu dana,ono dve godine medalja

Не би сада да мрачим , али дође сину у школу а другови га питају да ли му је то дошао деда ..све има своје време а ко иде против тога , мој мишљење је да неће бити срећан .
 
То код Сергеја сада , то се зове "жал за мадости" , он гледа њу и види младост , живот а он је већ скоро на измаку живота и плаши се старости

то је нормалан и природан процес , старење , кроз који сви поролазимо или ћемо проћи , али Сергеј у свом мозгу ,магловитом од конзумације марихуане , трипује да ће бити млађи са млађом женом ..неће , бити ће једнако стар .
A ovo što ti radiš se zove ''žal što me iskulirao i pobegao od mene onomad kad sam probala da ga smuvam'' :lol:
 
Не би сада да мрачим , али дође сину у школу а другови га питају да ли му је то дошао деда ..све има своје време а ко иде против тога , мој мишљење је да неће бити срећан .
Xaxaxa pa da mnogo im je stalo do tudjeg misljenja i komsiji da crkne krava okruzenja
 
Ko je njen voljeni?
vucic-karikatura.jpg
 

Back
Top