Skinula se Jovana Jeremić

Vama kao da je ona Narcisa platila da je reklamirate. Ko o čemu, vi na forumu o njoj.
krsti se (1).gif

@tab503 , imam predlog!
Da otvoriš poseban pdf Jovana Jeremić (a možda ona zaslužuje i čitavu oblast na forumu :think:jer je ona slučaj za multidisciplinarne analize), pa da se tamo slatko ispričate o njoj, njenom kretanju, vilama, nagledate se nje u raznim izdanjima...)
Mislim da bi to bilo najbolje rešenje! :fdlan:

Nemaš pojma. Jovana je vrh. Ona slika dolje je od prije. Sada je u top formi. Tijelo ko da je kleso Ivan Meštrović. Da je rođena sto godina prije, njen kip bi stajao u Čikagu, umjesto onog konja. Jovana jedna i jedina ❣️❣️❣️
Ja u biti protiv nje nemam ništa, smiješno mi je kako se ljudi pale u vezi nje.
Poslao sam jednom prilikom staroj njene slike, ona mislila da ne znam tko je to i nonšalantno odgovorila da ta lupeta po televiziji, više je zanimalo da li je kod mene nestalo struje.

IMG_20240604_211749.jpg

Zato jer moze da izazove epilepticni napad...

...
Ali ozbiljno sad, nije mi jasno kada ljudi oko nje pijene.

:mrgreen:

To je kao da se netko živcira u vezi Karleuše, najobičniji komad budale.
Meni ne smeta dok nisam prisiljen slušati njenu muziku.
A Jovana mi je više komična, pogotovo što si je umislila da je bog zna kakva ženska.

Vama kao da je ona Narcisa platila da je reklamirate. Ko o čemu, vi na forumu o njoj. Pogledajte prilog 1558996

@tab503 , imam predlog!
Da otvoriš poseban pdf Jovana Jeremić (a možda ona zaslužuje i čitavu oblast na forumu :think:jer je ona slučaj za multidisciplinarne analize), pa da se tamo slatko ispričate o njoj, njenom kretanju, vilama, nagledate se nje u raznim izdanjima...)
Mislim da bi to bilo najbolje rešenje! :fdlan:
ja sam za lepljivu temu JJ

Ali ozbiljno sad, nije mi jasno kada ljudi oko nje pijene.

To je kao da se netko živcira u vezi Karleuše, najobičniji komad budale.
Meni ne smeta dok nisam prisiljen slušati njenu muziku.
A Jovana mi je više komična, pogotovo što si je umislila da je bog zna kakva ženska.

Istina...ona je trol kao i ti... :zzzz:
Zato se dobro razumete ☺

...

U pravu si, ona jeste za ljigavu temu.👆

Što bi rekao @Jugoslav Čvarak , najobičniji umišljeni komad budale. 👍

A vi izgiboste otvarajući teme o njoj...
Ma čak ne toliko to, koliko su mediji uspjeli uvjeriti jedan dio srpske javnosti da je ona neka Afrodita.
Problem nastaje kada ljudi vide da to nije nikakva ljepotica, ali se potiče takav narativ, da na kraju stvarno povjeruju da je to nekakva zvijerka pa u želji da ne ispadnu nekakve parije krenu pratiti i slušati Jovanu.
To je slično kao npr. kada pola muške Dalmacije drka kur*ac na Mirtu Šurjak, zato što je Torcida tako rekla.

Ja recimo da imam kćer, govorio bi: "Mila moja, ako ne budeš dobra, izrasti ćeš u šlapu poput Mirte.";

2018-11-06-14-40-7156-.jpg

%C5%A1urjak-1.jpg

dok bi sinu govorio: "Mili moj, ako ne budeš dobar, "izrasti" ćeš u lapana Velimira.":

bujaneckaraamrkofej.jpg

Ovo je zapravo ozbiljna tema za podforum sociologije.

Back