Ovog leta....

...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

Bravo za plan!!! Tri bambija za tebe!:lol:
Ja još planiram, kombinujem...ali biće biće..:lol:

- - - - - - - - - -

Everybody loves a chicken.

Ma jok! Koji će mi đavo neki klinac...samo da mu brišem nos,neka hvala.:lol:
 
Ove godine sam resila da se posvetim sebi...
I nisam bas nesto uspela... za sada samo sitnice...
Ako ostvarim jedan put smatracu uspesnom ovu godinu...

Ovog leta... cu raditi dosta... i uzivati najmanje kao prosle godine...
Zelje su razne ali sam realna po pitanju ostvarenja ;)
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

gospodjice, samo hrabro i napred, ko nije za sebe nije ni za druge..:)
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

:klap:

-----------------------------------------------


Ovog leta rmbačim uz po koji vikend na Zlatiboru da bih na zimu mogao da jedem banh mi i pho u Sajgonu...treću godinu zaredom menjam leto u Grčkoj ili Španiji za zimu u JI Aziji...već mi taj bioritam normalan postao
 
Poslednja izmena:
Gospodjici svaka cast...

Mrzim leto, vrucine, suncanje i more. Mislim, Bog da je hteo rodio bih se ko crnac, a ne kao belac. Moji imali kucu na Jadranu i cim se zavrsi skola 15. juna ide se put mora i povratak u Beograd je 1. septembra. Da mi neko sad kaze - 15 dana placenog mora po izboru ili 15 dana Beograda u stanu sa klimom, izabrao bih ovo drugo.

Ah, da. Moram na more i suncanje da bih napunio baterije. Pa sta si ti, mobilni telefon kad punis baterije? I ostale nebuloze koje slusam na tu temu.
 
Poslednja izmena:
Meni je leto vec bilo, dve carobne nedelje na Kubi i bas sam se nauzivala...
i vozila skuter i ronila po koralnom grebenu i isla na sve plaze i putovala po Kubi da vidim pravu Kubu....

- - - - - - - - - -

moram da vam stavim slike, a smesna sam skroz...
DSCF0036.jpg


P_20180415_101301.jpg
 

Prilozi

  • P_20180414_102412.jpg
    P_20180414_102412.jpg
    58,7 KB · Pregleda: 4
I ja moram da odem negde gde je hladno. Kanada je kul, al mislio sam pre Skandinavija. Finska bi mi bila prvi pik. Island drugi. Mada ne bih se bunio ni protiv Britanije i Irske, kapiram da su i tamo leta prijatna.

Leto ovde... otprilike tako zamišljam pakao. Katastrofa. To nije život, to je bukvalno preživljavanje.
 
Ne idem nigde osim malo na selo i možda par dana na Zlatibor
Na more neću ići
Što se tiče odmora blejacu po kafićima izlaziti ići na Adu i odmarati od dnevnog ritma
Vreme mi ne smeta
Važno je da odmor provedem stvarno opuštena a nije mi vise bitno more planina grad ili selo
 

Back
Top