Ovog leta....

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?
 
Dobroe, eo..

Prošlog leta sam plivao u moru već krajem maja, pa tako do 10-15. septembra. Nisam u kontinuitetu, ali sam baš dugo bio na moru. Malo sam radio, putovao, plivao, bilo je super.

O.g. nisam siguran kako će izgledati moje leto, Tek od 15. jula mogu da planiram

Lepo se provedi, onako kako želiš ( :
 
Tako sam ja provela dva najbolja leta u životu - samo svoja i ničija. Odgovaram samo za sebe, a to znači bez odgovornosti. :lol:

Sada sam super, uživam u proleću, baš sam ovih dana razmišljala kako sam srećna jer su svi moji zdravi, na okupu smo, volimo se, sve nam ide od ruke, pupupu.... da ne ureknem.
LG. :aha:
 
ovog leta ni ja nemam plan.... ući ću u prvi bus koji naiđe...svejedno da li je 53, 23 ili 48 :lol:

inače za tvoje planove imaš blagoslov. uživaj i uživaj u letovanju , naprosto ne postoji bolji koncept od ovog koji si smislila.
 
gospodjice:heart:
nisam bila divlja ni kao devojka
vozim motorcic vristeci pazite paziteeee....deset na sat.da moze sporije,ja bih sporije...
elem ima da uzivam ovo leto deset dana u junu sa drugaricama i moooozda mozda deset dana u septembru sa komsijom.ostalo vreme na moru cu biti pepeljuga.ali ok,samo mi nekako da prebacimo mamu na more,sto ona kaze,samo da stignem tamo,ne moram se ni vracati...
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

eo nije loše
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

A koja su to ostrva do tvojega?:lol:
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

ja sam tako pre desetak godina
samo je i moje dete islo sa mnom
mesec dana sa rancicem u kome su stvari za tri dana
nikad lepsi i bolji odmor nisam imala ni ja, a ni ona
da li bi ponovo tako? da
samo me sada koce neke druge stvari
zato uzivam kad ona otputuje negde..povukla je taj cergarski gen na mene, samo da nam dupe vidi put i napunimo baterije do vrha
ne znam gde cu ovog leta, ne znam ni da li cu
i ta neizvesnost ima neku car..mazohisticku
 
ja sam tako pre desetak godina
samo je i moje dete islo sa mnom
mesec dana sa rancicem u kome su stvari za tri dana
nikad lepsi i bolji odmor nisam imala ni ja, a ni ona
da li bi ponovo tako? da
samo me sada koce neke druge stvari
zato uzivam kad ona otputuje negde..povukla je taj cergarski gen na mene, samo da nam dupe vidi put i napunimo baterije do vrha
ne znam gde cu ovog leta, ne znam ni da li cu
i ta neizvesnost ima neku car..mazohisticku

Meni se ove godine potrefilo da me ne koči ama baš ništa. Stvarno sam se naradila svojski, i umorila svojski. Finansije me ne koče, neću ni da me koči neki kufer pun nepotrebnih stvari (prošle godine 2/3 onoga što sam ponela nisam obukla) I kad je već tako, što da odem na - jedno od Kiklada i zabodem se na relacijii plaža - soba? Ne merem. Svuda ću da se denem (mislim gde već nisam bila) :D

- - - - - - - - - -

A koja su to ostrva do tvojega?:lol:

Kiklade.
 
Poslednja izmena:
Čekam taj juni, čekam...stvarno mi treba. I odmor i avantura. Smorila sam se za medalju poslednjih meseci. Rad, rad, rad, spavanje, rad, rad, rad - neki izlazak, dejt na kojem sam polumrtva od umora, rad, rad, rad...
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

Opet ljubavni brodolom:aha:
 

Back
Top