Ово није случајно!

Samo dok Misirac nabere travke sa Povlena, Rudnika,Kopaonika, Radana i ostalog biljno planinskog izobilja sto i stoka izbegava, pa se proseta medju stranom diplomatijom...................kuku lele ni najtvrdja cokolada nece da ih zatvori..........ma malo sale.

Ali nista nije slucajno sto Kose na brzinu navede a ne obuhvati sve.............kad je PRLJAVO a to se i "slepom" da videti jer moze da cuje, onda je prljavo i van "daske", mislim pozornice, bine........i tsl.
 
Аман људи, него шта ћемо ми да предузмемо да то спречимо?
Па нећемо ваљда да седимо скрштених руку и да чекамо да нам убију премијера?

Уозбиљите се и покрените на акцију... док је време!
 
Аман људи, него шта ћемо ми да предузмемо да то спречимо?
Па нећемо ваљда да седимо скрштених руку и да чекамо да нам убију премијера?

Уозбиљите се и покрените на акцију... док је време!
Имам један предлог..а зар нема нека државна организација која себе зове полицијом да води рачуна о томе..онако прате овај сајт..па нека буде нека корист и од њих...или треба народ да глуми телохранитеља Воји..
 
Имам један предлог..а зар нема нека државна организација која себе зове полицијом да води рачуна о томе..онако прате овај сајт..па нека буде нека корист и од њих...или треба народ да глуми телохранитеља Воји..

Па јел` ти видиш да им је то био циљ... да обезглаве полицију, па да могу да вршљају како хоће!
 
Mislis da policija zavisi od jedne glave? ;) Ehh....

Покушај убиства министра Јочића је акак на све нас, патриотске снаге, и много више од тога, дат је ветар у леђа шиптарским сецесионистима да истрају у својим намерама!

Али неће им то проћи... нас има на милионе!!!

Плус Руси, па да видимо... ееее, неће моћи!
 
ja mislim da ovo amerikanci namestaju sve ministrima iz DSS-a zbog potpisivanja sporazuma sa rusima.

ministrima iz DSS treba bolje obezbedjenje i ako se ovi navodi pokazu tacnim treba da naprave vladu sa radikalima!

Pa to je i krajnji cilj Amerike...apsolutna vlast radikala jer je narod 5. Oktobra izabrao ne americki put t.j. odbio politiku Milosevica koji je svakako surovao sa amerikancima (bas se pitam ko je pocetkom 80' bio direktor jedne nacionalne banke u NY), setite se Seseljeve i Tomine izjave iz tog vremena da su oni ponosni sto su antirevolucionari, sa demokratama na celu jos nekako i moze da prodjemo, a ako dodju radikali e onda ce sa ovom drzavom biti samo ono sto USA zeli...propast.
 
Јел` случајно то што камере на згради владе нису радиле 12. марта, јел` случајно што нису радиле мотороле обезбеђењу у згради владе, јел` случајно што се помиње трећи метак... и јел` случајно што је папа Немац?
А, Шта сад кажеш, `оћеш још?
Бем` ти `лебац!

Случајно, а?


Naravno da nije...i naravno da ne postoje slučajnosti. Bar ne u ovolikom obimu.:?

Dzaba se nervirati Košei..kao da će se nešto promeniti.:wink:

Žao mi je obojice ljudi, Ministara...a Popović mi je bio omiljeni od kako se pojavio na "sceni".:cry:
 

Покушај убиства министра Јочића је акак на све нас, патриотске снаге, и много више од тога, дат је ветар у леђа шиптарским сецесионистима да истрају у својим намерама!

Али неће им то проћи... нас има на милионе!!!

Плус Руси, па да видимо... ееее, неће моћи!


Ok...kada će više SVE izaći u javnost ?
 
Аман људи, него шта ћемо ми да предузмемо да то спречимо?
Па нећемо ваљда да седимо скрштених руку и да чекамо да нам убију премијера?

Уозбиљите се и покрените на акцију... док је време!


Šta predlažeš...kakvu akciju ?:wink:

Bojim se da smo mi nemoćni u celoj toj igranci.:?
 
Па јел` ти видиш да им је то био циљ... да обезглаве полицију, па да могу да вршљају како хоће!
ма то наши раде и без њихове помоћи...полицији демократе свезали руке...немају право ни хулигане на утакмицама да бију..
 
Јел` случајно то што камере на згради владе нису радиле 12. марта, јел` случајно што нису радиле мотороле обезбеђењу у згради владе, јел` случајно што се помиње трећи метак... и јел` случајно што је папа Немац?
А, Шта сад кажеш, `оћеш још?
Бем` ти `лебац!

Случајно, а?

a jel sluchajno shto su su svi shetali na "mestu" zlochina dok je doshao istrazhni pa ništa nije nashao.... a niko nije obezbedio mesto? ma slučajno...
 

Покушај убиства министра Јочића


Што се тиче несреће са Јочићем - полиција трага за тим КО ЈЕ ВЛАСНИК ОГРОМНОГ ШАРПЛАНИНЦА ТЕШКОГ 72 кг. који се нашао на аутопуту испред возила министра. Оно што је интересантно је то да је само после 2 дана после ове несреће испред возила посланика ДСС-а одједном на аутопут истрчала крава о коју је возило једва успело да не удари.

Од када су пронађени ласерски зраци (који се могу сместити и у справицу која личи на хемијску оловку)- разноразне смрти се могу веома лако и једноставно извести усмеравањем на тело некога, а да нико не посумња шта је узрок.

За мене су и смрти ТУђмана и Алије - такође веома необичне...

п.с. И мени је тај Поповић најомиљенији министар, веома паметан и одмерен, надам се да ће се опоравити и да ће пазити више на себе.
 

Back
Top