Ovako to Grci rade

Хвала Богу и на сву срећу Грци немају међу собом жуте мудросере као ми јадни у Србији - него су СВИ К'О ЈЕДАН када су у питању национални интереси и они умеју веома добро да их обликују и пласирају.

Slažem se, ali to ih ne sprečava da budu članica EU i članica NATO, kao što već rekoh.:D A kad su bili "dužni kao Grčka", nešto nemam utisak da su brinuli o Homeru i lezbejkama.

Hehe, jedva čekam da počnete da :dash:
 
Хвала Богу и на сву срећу Грци немају међу собом жуте мудросере као ми јадни у Србији - него су СВИ К'О ЈЕДАН када су у питању национални интереси и они умеју веома добро да их обликују и пласирају.

NISU ZUTI STVORILI RASKOL MEDJU NARODOM, VEC CRVENO-CRNA VADIKAVSKO-LOPOVSKA BAGRA, NA CELU SA OVIMA KOJE STE VRATILI NA VLAST. IDIOTI PATRIJOTSKI.
 
NISU ZUTI STVORILI RASKOL MEDJU NARODOM, VEC CRVENO-CRNA VADIKAVSKO-LOPOVSKA BAGRA, NA CELU SA OVIMA KOJE STE VRATILI NA VLAST. IDIOTI PATRIJOTSKI.

Dobro, dobro, ne nerviraj se. Oni će samo malo biti na vlasti, a posle će isti ovi koji su ih postavili da ih jure motkama, a mi ćemo sedeti negde u hladu i gledati sa uživanjem. Strpi se malčice. Brzo će proći. :D;)
 
Slažem se, ali to ih ne sprečava da budu članica EU i članica NATO, kao što već rekoh.:D A kad su bili "dužni kao Grčka", nešto nemam utisak da su brinuli o Homeru i lezbejkama.

Hehe, jedva čekam da počnete da :dash:

ПА И СРБИЈА ЖЕЛИ ДА БУДЕ ЧЛАНИЦА ЕУ - али пази СРБИЈА што подразумева и њене две покрајине.

Али очигледно да ЕУ мафија НЕ ЖЕЛИ СРБИЈУ - него ПАРЧЕ СРБИЈЕ...... е то неће моћи......
 
ПА И СРБИЈА ЖЕЛИ ДА БУДЕ ЧЛАНИЦА ЕУ - али пази СРБИЈА што подразумева и њене две покрајине.

Али очигледно да ЕУ мафија НЕ ЖЕЛИ СРБИЈУ - него ПАРЧЕ СРБИЈЕ...... е то неће моћи......

Prvo, nemoj da se dereš. Niko ovde nije ni gluv ni slep.

Drugo, te Koštuničine isprane parole koristi u razgovoru sa svojim istomišljenicima bez mozga, odnosno sa onima koji misle Koštuničinom glavom, umesto svojom sopstvenom.

Treće, Srbija ne može da napreduje ekonomski izolovana od ostatka Evrope.
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".


Pa, šta predlažeš??!:dontunderstand:
 
није небулоза филолог јер се и житељи острва Лезбос бунили због употребе тог термина за лезбејке
па су та Грчка удужења то променила
 
Naravno. Kad su članica EU i članica NATO, mogu da rade šta god hoće, da bi očuvali nacionalne vrednosti. Pitam se zašto to ne važi i za Srbiju? Da nemaš možda odgovor?:D

Registra,

to se upravo i ja pitam!

Zašto se samo Srbiji postavlja kao uslov da se odrekne dela svoje teritorije (i ne samo toga) da bi ušla u ove organizacije?

A još više se pitam zašto NAŠI legitimno izabrani predstavnici države dopuštaju takav odnos prema nama?
 
NISU ZUTI STVORILI RASKOL MEDJU NARODOM, VEC CRVENO-CRNA VADIKAVSKO-LOPOVSKA BAGRA, NA CELU SA OVIMA KOJE STE VRATILI NA VLAST. IDIOTI PATRIJOTSKI.

Ovo je ordinarna laž. Tačno se sećam da je Tadić prvi put rekao: "Danas postoje dve Srbije" (!!!), i od tog momenta se radi na naglašavanju te "činjenice" i na produbljivanju jaza između te "dve Srbije"!
Zašto - to samo ŽUTI znaju :tajna: :thumbdown:
 
Slažem se, ali to ih ne sprečava da budu članica EU i članica NATO, kao što već rekoh.:D A kad su bili "dužni kao Grčka", nešto nemam utisak da su brinuli o Homeru i lezbejkama.
Hehe, jedva čekam da počnete da :dash:

Ovo je još neko pitao. Vidim ja da džabe dajem sajtove, retko ko to čita u celosti. :confused:

A tamo lepo piše da je Dora Bakojani, između ostalog, rekla i: "‘Krađa identiteta je međunarodno priznat kriminal’".

Elem, pokušala sam da nađem KADA je krađa identiteta postalo priznato krivično delo u međunarodnom pravu, ali, osim ocene da je to "kriminal novog milenijuma", nisam uspela.

Ako je tačno da je to kriminal 21. veka, nije ni čudo što mnoge stvari nisu bile pokrenute ranije, a među njima i ova za Homera Simpsona.

I, ma koliko ovo za Homera smešno zvučalo, mene je, recimo, oduševila činjenica da Grci ne daju NI PEDALJ svojih prava (a kamoli zemlje!).

Utoliko je još veće moje razočarenje našim političarima (u poslednjih osam godina)...
 
Poslednja izmena:
Auuu kojih se gluposti nacitah ovde. Sad ispadose jos anticki Grci simvol homoseksualizma i slicno. Mislim ako cemo posteno, to je stara nastranost koliko i covecanstvo, a stavljati anticki ideal muskosti borbe i spartanskih stoickih tradicija naspram takve devijacije je.....

blago receno UMOBOLNO !

Pa gde ste vi ucili skole ? Kako su uspeli tako brzo da vam oribaju cerebrume ? :eek:
 

Back
Top