Ovako to Grci rade

Auuu kojih se gluposti nacitah ovde. Sad ispadose jos anticki Grci simvol homoseksualizma i slicno. Mislim ako cemo posteno, to je stara nastranost koliko i covecanstvo, a stavljati anticki ideal muskosti borbe i spartanskih stoickih tradicija naspram takve devijacije je.....

blago receno UMOBOLNO !

Pa gde ste vi ucili skole ? Kako su uspeli tako brzo da vam oribaju cerebrume ? :eek:

josh se i hvali svojom neukoshcu... :D
tipichni narodnjak. 8)
 
i to posle koliko sezona? :eek:

što se nisu ranije setili? nije bila odgovarajuća geopolitička situacija? :???:

uostalom i ovo sa lezbejkama, pa lezbejke jesu živele na lezbosu i to je njihova antička grčka tradicija a od tradicije se ne sme bežati. sreća njihova da pedofilija nije dobila ime po platonu ali ne čitaju ljudi dovoljno antičke klasike da bi zapazili neke stvari

a i ovo sa makedonijom, mislimstvarno, ni sami grci aleksandra mekedonskog nisu smatrali grkom a sada bi oni da polažu pravo ne makedonsko ime.

od prvog do zadnjeg slovca apsolutno tachno! 8)
 
od prvog do zadnjeg slovca apsolutno tachno! 8)

Sta vredi sto je tacno kad u Srbiji imasiji imas toliko izopacenih i neobrazovanih ljudi koji se odusevljavaju postupcima tih manijaka i siledzija, u istoriji poznatih kao najveci falsifikatori i plagijatori za sta imas ocite primere i danas. I ovaj gest je jasan pokazatelj o kakvoj bagri se radi.
 
josh da homer vishe nije homer
i da lesbians nisu i dalje lesbians
pa da tvoje debilisanje ima smisla :D

Moje "debilisanje", kako ga nazivaš, ima i te kako smisla svima koji nisu tako ostrašćeni kao ti. Konkretno u ovom postu, ti si čak i temu promašio. :D
Mislim, verovatno pošto ne možeš da nađeš gramatičke i slovne greške u mom postu, ubacuješ drugi "argument" - nipodaštavanje.
Mora da znaš svih 38 trikova eristike Artura Šopenhauera. :lol:
 
Sta vredi sto je tacno kad u Srbiji imasiji imas toliko izopacenih i neobrazovanih ljudi koji se odusevljavaju postupcima tih manijaka i siledzija, u istoriji poznatih kao najveci falsifikatori i plagijatori za sta imas ocite primere i danas. I ovaj gest je jasan pokazatelj o kakvoj bagri se radi.

Manijaka i siledžija? :shock:

I ovaj tvoj "gest" je jasan pokazatelj tebe.
 
Auuu kojih se gluposti nacitah ovde. Sad ispadose jos anticki Grci simvol homoseksualizma i slicno. Mislim ako cemo posteno, to je stara nastranost koliko i covecanstvo, a stavljati anticki ideal muskosti borbe i spartanskih stoickih tradicija naspram takve devijacije je.....

blago receno UMOBOLNO !

Pa gde ste vi ucili skole ? Kako su uspeli tako brzo da vam oribaju cerebrume ? :eek:

Pa da si iole obrazovan i citao Ilijadu i Platonova dela znao bi da je homoseksualizam bio siroko rasprostranjen u antickoj Grckoj.
Isto kao sto je i pesnikinja Sapfo koja je prvi primer zenske homosexualnosti sa ostrva Lezbos.
 

Back
Top