Ovako to Grci rade

aham. dobro:)

ko te to slag'o? potrebna nam je dugorochno reformisana profi vojska, samo moderna i samo pod civilnom i demokratskom kontrolom. i dobro naoruzana. ima tu raznih zlotvora koji nam zele zlo:)

pa nato im ne daje oruzje. ne daje nikom, malte ne. integrisana vojna struktura. nato nema svoju vojsku (sem avaksa) vec su to nacionalne vojske stavljene na raspolaganje po potrebi. sto bolje to bolje:)

p.s. i da, to shto si se obezbedio na nekom nivou, ne znaci da sve staje. ili da citiram mudru margaret tacher:
chak i ako nema pljachkasha u okolini, you won't cancel your insurance;)

Уопште ниси одговорио на ове чиењнице:
Osiromašena Srbija, smatraju reformatori, ima veće mogućnosti od, na primer, Nemačke, koja i dalje odbija da napravi profesionalnu vojsku, da ima sto posto plaćene vojnike. U toj profesionalnoj vojsci teško da će biti više od 15.000 spremnih za borbu. A Kosovski zaštitni korpus, koji se već ponaša, organizuje i deluje kao kosovska vojska, već sada ima strukturu za 12 lakih pešadijskih brigada (oko 15.000 ljudi) pa će nadvisiti našu projektovanu KoV. Ali, nama i ne treba ozbiljna vojska, jer naši stručnjaci, tzv. reformatori, kažu da nam više ne preti opasnost od agresije i rata i da ćemo sve buduće probleme rešavati diplomatskim sredstvima, a svi dobro znamo kakva je naša diplomatija.

Зло Србији желе такозвани демократи. Ваш је функционер рекао да су Срби највећи злочинци. Ваш функционер је похвалио туђманову војску. Ви демократи сте подржали милошевићеву капитулацију. Маргарет тачер је рекла да Срби и Руси треба да се најрадије побију. Толико о твојој тачер.
 
pa nemam.

sumnjam da bi ja i ti trebalo da raspravljamo sta o samom konceptu nacionalnog interesa misli morgentau, kaplan, sistemska skola ili aron.
vidim u kom pravcu bi to ishlo ;)

Jesi li to "video" u kristalnoj kugli (pasulju/plećki)? :mrgreen:

Ako već znaš unapred šta će ko da kaze, tebi mora da je vrlo dosadno ovde. :lol:

Ili je to jedan od fazona - "kako zaobići odgovor"? ;)
 
Уопште ниси одговорио на ове чиењнице:


Зло Србији желе такозвани демократи. Ваш је функционер рекао да су Срби највећи злочинци. Ваш функционер је похвалио туђманову војску. Ви демократи сте подржали милошевићеву капитулацију. Маргарет тачер је рекла да Срби и Руси треба да се најрадије побију. Толико о твојој тачер.

sasvim profesionalna vojska je dalji, strateshki cilj. mislim da joj albanci ipak ne bi bili problem, da se ne salimo.:)

ovo ostalo......... jel ti dobro?: )
 
Jesi li to "video" u kristalnoj kugli (pasulju/plećki)? :mrgreen:

Ako već znaš unapred šta će ko da kaze, tebi mora da je vrlo dosadno ovde. :lol:

Ili je to jedan od fazona - "kako zaobići odgovor"? ;)

pa, nije mi dosadno, samo nekako vec znam sa kojim od registrovanih korisnika su tjorava posla:lol:
ipak imam staz ovde., pa naucio da se ne umaram za dzabe :)

a sa tobom chak mislim da sam jednom i vodio raspravu bas o ovoj temi. nacionalnog interesa.
tjorava posla i tell you :)
 
sasvim profesionalna vojska je dalji, strateshki cilj. mislim da joj albanci ipak ne bi bili problem, da se ne salimo.:)

ovo ostalo......... jel ti dobro?: )

Даље небулозе од тебе. Лепо ти се поставе чињенице зашто се не сме правити професионална војска. А ти пишеш небулозе да је даљи стратешки циљ професионална војска. И глупости како шиптари не би били проблем.

О осталим. Дулић је рекао у холандији да су Срби највећи злочинци и похвалио туђманову војску. Уместо да буде послат на доживотну робију кад се врати у Србији. Он је још увек у влади.
 
Poslednja izmena:
Даље небулозе од тебе. Лепо ти се поставе чињенице зашто се не сме правити професионална војска. А ти пишеш небулозе да је даљи стратешки циљ професионална војска. И глупости како шиптари не би били проблем.
naravno da jeste cilj.
uz popunu.
kad zagusti i baba i staro i mlado..svi protiv shiptarskih terorista i albanskog iredentizma :grin:
 
naravno da jeste cilj.
uz popunu.
kad zagusti i baba i staro i mlado..svi protiv shiptarskih terorista i albanskog iredentizma :grin:

Патетично церкање на чињеницу да су такозване демократе уништиле војску и да чак ни Немачка не дозвољава професионалну војску, зато што би било премало војника.
 
Poslednja izmena:
pa, nije mi dosadno, samo nekako vec znam sa kojim od registrovanih korisnika su tjorava posla:lol:
ipak imam staz ovde., pa naucio da se ne umaram za dzabe :)

a sa tobom chak mislim da sam jednom i vodio raspravu bas o ovoj temi. nacionalnog interesa.
tjorava posla i tell you :)

Kako za koga. ;)

Samo, bez uvrede, šta tražiš na MOJOJ temi ako su to za tebe ćorava posla? :lol:
 
hahah....svidela mi se :grin:
ono o homeru narocito :lol:

a posle si samo uletela....:lol:

Немачка не дозвољава да се направи професионална војска, зато што би било премало војника. А ти хоћеш да правиш професионалну војску у Србији. Све генерале који су вредели сте пензионисали. И говорите како нам није потребна војска.
 
Патетично церкање на чињеницу да су такозване демократе уништиле војску и да чак ни Немачка не дозвољава професионалну војску, зато што би било премало војника.

mi se ugledamo na zemlje poput ceske, i zemlje regiona.
bezbednosni okvir nemacke i nas niej isti. nek' i mi smanjujemo ko oni broj regruta, pa do ukidanja u buducnosti.
 
mi se ugledamo na zemlje poput ceske, i zemlje regiona.
bezbednosni okvir nemacke i nas niej isti. nek' i mi smanjujemo ko oni broj regruta, pa do ukidanja u buducnosti.

Уопште нисте модернизовали војску. Већ је уништили. Уместо да уложите велики део буџета у војску. Ви је уништавате. Са 25.000 војника против 15.000 шиптарских. А тек што остављаш велики део Србије без одбране.
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

".

Sad se setio posle 20 godina emitovanja te serije
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".
:dash::dash::dash:traze da Homer Simpson promeni ime i to je nekome normalno :thumbdown:
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".

A nisu trazili da se Coca Cola zabrani jer u svom nazivu ima slovo "c" sto sugerise na ime "Ma(C)edonia?:D Ili da se zabrani upotreba helanki jer je to nacionalni brend grckih zena jos iz vremena spartanaca?:lol:

Ovo samo pokazuje koliki su bolesnici i kompleksasi atinski cigani, i koliko su histericni u nastojanju da eliminisu neminovnost koja dolazi:mrgreen:
 
Ukratko:

"Ministar spoljnih poslova Grčke Dora Bakojani uputila je zvanični zahtev da Homer Simpson promeni ime, ukazujući da je Homer ime najvećeg pesnika antičke Grčke, autora IIijade i Odiseje. "Milioni dece, širom sveta, odrastaju verujući da je Homer Amerikanac. Pravi Homer bio je Grk, i nije bio žut, niti je imao samo osam prstiju."

Takođe postoji inicijativa i da se lezbejke više ne zovu tako (lesbians), jer je to naziv za stanovnike grčkog ostrva Lezbos, a takođe se uspešno okončala i akcija da ćuran Dastin, irski kandidat za pesmu Evrovizije, izbaci iz svoje pesme stih gde se pominje naziv "Makedonija".

http://greatersurbiton.wordpress.com/2008/05/05/greek-threat-to-simpsons-star/


Takođe su se Grci dosta dugo borili i da je feta njihova a ne holandska, i dobili spor.

A ne znam i da li se sećate i onog incidenta iz 1996. (ako se ne varam) kada su turski avioni nadleteli grčko ostrvce (malo veća stena) a Grci se odmah mobilisali.

E pa, TAKO se to radi u normalnim, demokratskim zemljama, drage moje "demokrate".

Grcka je clanica EU, normalna drzava, bogata i prosperitetna. I oni su se patili posle komunizma, da postanu to sto jesu, sad mogu da rade na nacionalnim interesima. Mi niti smo drzava, niti imamo volje, moci i mogucnosti da tako nesto uradimo. Post ti nije na mestu, ako zelis da dokazes da se to tako radi. Svuda u svetu se vlast bira da bi drzava napredovala, a kod nas se vlast bira, da bi drzava nazadovala, jer je lakse verovati u suplje price, nego delati...
 

Back
Top