Otvoren Konfucijev institut u Banjaluci

Lepo ti kaze. Politicki projekat.

Bosna je identifiakacija sa Bosnjacima, to je odbacio.
On je sad Srbin i treba mu politicka podrska Srba sa druge strane Drine,
jer je BiH samo "usputna stanica na kojoj se predugo zadrzao"

A na pitanje da li ce se RSrpska ujediniti sa Srbijom.
"Gde postoji neka Vojvodina, tu ce postojati i RSrpska."

Covek sve govori, ko hoce da ga slusa.

Данашња Босна у овим границама никада није ни постојала,од кад је историје и Срба је у Босни.
Првобитна Босна је обухватала отприлике територију између данашњих градова Сарајева и Зенице, а центар те Босне био је град Високо и његова околина.
Средњовјековна земља Босна развијала се у оквирима средњовјековне Србије у чијим се границама и спомиње први пут средином X вијека. То је било у вријеме владавине српског кнеза Часлава, чија је држава обухватала већину тадашњег српског етничког простора. Био је то и први помен Србије као државе Срба на Балкану, а Босна је била једна њена мања област.
 
Данашња Босна у овим границама никада није ни постојала,од кад је историје и Срба је у Босни.
Првобитна Босна је обухватала отприлике територију између данашњих градова Сарајева и Зенице, а центар те Босне био је град Високо и његова околина.
Средњовјековна земља Босна развијала се у оквирима средњовјековне Србије у чијим се границама и спомиње први пут средином X вијека. То је било у вријеме владавине српског кнеза Часлава, чија је држава обухватала већину тадашњег српског етничког простора. Био је то и први помен Србије као државе Срба на Балкану, а Босна је била једна њена мања област.

A od tad?
Ipak je u pitanju 10.vekova.

Lepo je pricati o ujedinjenju Srba, ali treba prevazici sujetu ljutu.

Ovi iz Beograda hoce svima da kroje kapu, a niko ne voli da mu drugi dira kapu.
 
Bakir ima opoziciju, a Mile jok, čim krene priča o lopovluku Mile odgovara da su izdajnici, veliki zaštitnik srbstva u BiH :)

- - - - - - - - - -



Bakir ima opoziciju, a Mile jok, čim krene priča o lopovluku Mile odgovara da su izdajnici, veliki zaštitnik srbstva u BiH :)


Ово је тема о Конфучијевом филозофском институту , хајде се једном мани и иди меси бурек за ујутру.

Боље ти иде.

ПС Нема ништа боље када користиш за бурек свињску маст.
 
Код мене у граду за вријеме Краљевине( имам слике из 1914 и 1925-е) све радње и установе су на ћирилици.
Док није дошао Тито са својом болесном причом Босна би остала српска област у склопу Србије као Косово или Војводина,не мање од тога сигурно.Овако смо добили 49 посто БИХ.У датим околностима није могло више.Од те авнојске БИХ нема ништа,крв је пала.Ово је само из резултат притисака МЗ јер не знају шта ће снама.Сваком нормалном је јасно да је БИХ вјештачки пројекат Југе у малом и да нема будућност.
 
Poslednja izmena:
]Bakir ima opoziciju, [/B]a Mile jok, čim krene priča o lopovluku Mile odgovara da su izdajnici, veliki zaštitnik srbstva u BiH :)
Hvala što me nasmeja u ove "sitne" sate!!

- - - - - - - - - -

Ово је тема о Конфучијевом филозофском институту , хајде се једном мани и иди меси бурек за ујутру.

Боље ти иде.

ПС Нема ништа боље када користиш за бурек свињску маст.
:zskace::zskace::zskace::zskace::zskace::zskace:
 
Као што рекох,ето нам и наше драге Јеце...
Чим чује како Миле говори напада је дрхтавица,признај Јецо да је тако!z:lol:

Mene brine kako će vaši unuci vraćati kredite, a za Miletove unuke ne brinem, imaće okle, ostaviće im đed ..
Ovi Kinezi vjerovatno uz kredite uvalili kinesku filozofiju, valjda da vilozofiramo na kineski način kad budemo vraćali kredite :)
 
Код мене у граду за вријеме Краљевине( имам слике из 1914 и 1925-е) све радње и установе су на ћирилици.
Док није дошао Тито са својом болесном причом Босна би остала српска област у склопу Србије као Косово или Војводина,не мање од тога сигурно.Овако смо добили 49 посто БИХ.У датим околностима није могло више.Од те авнојске БИХ нема ништа,крв је пала.Ово је само из резултат притисака МЗ јер не знају шта ће снама.Сваком нормалном је јасно да је БИХ вјештачки пројекат Југе у малом и да нема будућност.

Najvrednije tamo je Sarajevo, polumilionski grad tada sa solidnom infrastrukturom ,fabrikama ,institucijama. Republika Srpska je dobila odlicnu zemlju u posavini i Semberiju.Najlosije su prosli Hrvati ,dobili kamenjar u zapadnoj Hercegovini,
 
Код мене у граду за вријеме Краљевине( имам слике из 1914 и 1925-е) све радње и установе су на ћирилици.
Док није дошао Тито са својом болесном причом Босна би остала српска област у склопу Србије као Косово или Војводина,не мање од тога сигурно.Овако смо добили 49 посто БИХ.У датим околностима није могло више.Од те авнојске БИХ нема ништа,крв је пала.Ово је само из резултат притисака МЗ јер не знају шта ће снама.Сваком нормалном је јасно да је БИХ вјештачки пројекат Југе у малом и да нема будућност.

Meni je to sve jasno. RSrpska je tu da ostane.
Koliko ce ostati u okviru BiH najvise ce zavisiti od svetske zajednice.

Medjutim, ako dodje do ujedinjenja sa Srbijom, nadam se da ce biti mudrodosti da se unese dovoljno i fleksibilnosti i povezanosti, da ta drzava moze da traje.
Ovi iz BG nemaju takta, uvek traze previse, oblasti koje imaju svoj identitet, to nece da trpe.
 
Ово је тема о Конфучијевом филозофском институту , хајде се једном мани и иди меси бурек за ујутру.

Боље ти иде.

ПС Нема ништа боље када користиш за бурек свињску маст.

Da ti kažem nešto, i ti možeš naučiti kuhati, nije teško, uključiš mozak i šporet i kuhaš .. kuhanje je kreativna aktivnost, razvija se mašta, to čak može biti hobi, a i vrhunski kuhari su muškarci .. znači, emancipuj se, oslobodi se predrasuda :)

Dobro je da nisi predložio kakav kineski specijalitet od žohara, crva ili gluho bilo psa ..
 
Mene brine kako će vaši unuci vraćati kredite, a za Miletove unuke ne brinem, imaće okle, ostaviće im đed ..
Ovi Kinezi vjerovatno uz kredite uvalili kinesku filozofiju, valjda da vilozofiramo na kineski način kad budemo vraćali kredite :)

Тебе брине...а не брине те што је породица Изетбеговића тешка ко зна колико милиона марака.
Од свих силних кантона и проблема у Федерације теби сметају Кинези у РС.Нека Кинеза,што се нервираш?

- - - - - - - - - -

Meni je to sve jasno. RSrpska je tu da ostane.
Koliko ce ostati u okviru BiH najvise ce zavisiti od svetske zajednice.

Medjutim, ako dodje do ujedinjenja sa Srbijom, nadam se da ce biti mudrodosti da se unese dovoljno i fleksibilnosti i povezanosti, da ta drzava moze da traje.
Ovi iz BG nemaju takta, uvek traze previse, oblasti koje imaju svoj identitet, to nece da trpe.
То је на дугом штапу.Ако буде интереса ујединиће се ако не неће.Битно да је исти народ.Ако могу Албанци да имају двије државе што не би и Срби зар не?
 
Тебе брине...а не брине те што је породица Изетбеговића тешка ко зна колико милиона марака.
Од свих силних кантона и проблема у Федерације теби сметају Кинези у РС.Нека Кинеза,што се нервираш?

Zna se ko je glavni za nacionalizam i lopovluke, a sigurno i da cijeli Balkan funkcioniše na principu spojenih posuda ..
Ko se nervira, otvorena tema, red je da malo popričamo ..
 
Najvrednije tamo je Sarajevo, polumilionski grad tada sa solidnom infrastrukturom ,fabrikama ,institucijama. Republika Srpska je dobila odlicnu zemlju u posavini i Semberiju.Najlosije su prosli Hrvati ,dobili kamenjar u zapadnoj Hercegovini,

Зависи како гледаш.Сарајево је слијепо цријево,котлина.Семберија и Посавина заиста јесу најбољи и највреднији дио БИХ(сјевер БИХ уопште),увјек су и били.
Хрвати јесу најгоре прошли али то је била цијена независне Хрватске државе којој су толико тежили.

- - - - - - - - - -

Zna se ko je glavni za nacionalizam i lopovluke, a sigurno i da cijeli Balkan funkcioniše na principu spojenih posuda ..
Ko se nervira, otvorena tema, red je da malo popričamo ..

Ок је да ћаскамо али упала си са причом Миле узима кредите ово оно,ко ће то да враћа.Шта кинески кредит није добар као кредит од ЕУ или Турске?
Све је то исто,ми смо сиромашна земља,треба нам инвестиција па макар долазиле и од сјеверне Кореје.
 
Eto volim kad usaglasimo stavove da je Bakir!!

PA dobro bolan , jeste li ovuda fantazirali o privrednom čudu u manjem bh entitetu kad je Dodik prodao telecom i napravio zgradu vlade, i napunio je pepeljarama od po 1200 maraka po komadu ..
Nedavno uvedoše dodatne akcize na gorivo, uslovio im MMF za kredit, sutra ćete da drobunjate protiv MMF i dižete nove kredite da servisirate postojeći dug , i tako stalno .. stalno branite lopovluk , jerbo je to srbstvo .. haj polahko , doće voda do grla ..
 

Back
Top