Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

zna li neko naziv filma nastalog otprilike pocetkom 90ih, ljubavna prica.. film pocinje kao dva mladica prolaze kroz selo i prilikom preskakanja preko ograde jedan padne i povredi nogu,posle toga su prinudjeni da ostanu u tom selu kod seoske porodice.. tu se povredjeni mladic zaljubljuje u djevojku... on se vraca u grad i obecava joj da ce se vratiti po nju,ona ga dugo ceka na mjesto rastanka pa odlucuje da ga nadje u gradu... ne nalazi ga(on nju vidi al se krije jer u gradu ima djevojku od ranije)... uglavnom film zavrsava kako on posle 30 godina sa zenom odlazi u setnju u to selo, raspituje se o toj djevojci,saznaje da je umrla mlada na porodjaju..onda ugleda momka pastira koji je isti on kad je bio mlad i kapira da je njegov sin,tu film zavrsava... hvala unapred ako neko zna naziv filma, voljela bih da ga odgledam ponovo.....
 
Sećam se par scena:

- Glavni glumac (tip) je u kafani i čuje javni telefon da zvoni... odluči da se javi i u razgovoru sa nekim vojnim licem shvata da je počeo nuklearni rat između amera i rusa.
Vraća se u kafanu i to kaže ostalima... tu je neka novinarka koja telefonom poziva senatore - 4 od 5 je otišlo.

- U teretani, tip traži nekoga ko zna da vozi helikopter...

- Kasnije, helikopter je oboren i pada u naftno jezero unutar zoološkog vrta (recimo)... nema im izlaza i tip kaže da će, ako budu direktno pogođeni, biti pretvoreni u dijamante.

- Na kraju filma, sa krova na kom čekaju helikoptere, neko gleda u raketu i komentariše nešto tipa "look that baby flying to Tiju - facken - ana"

EDIT: našao sam: Miracle Mile (1988)
 
Poslednja izmena:
Dali netko zna ime serije koja je bila prije dosta godina sad neznam na koje tocno programu ugl ovako je radnja u njoj

Grad je porušen imaju dvije skupine ljudi svi su maskirani iscrtani su svi po licu , jedna skupina stalno bjezi od te druge po zgradama , a ovi drugi ih traze , imaju tog nekog glavnog koji je stalno u autu tj na krovu od auta sjedi ima nekakvu kapu kao general
.....

sry na opisu ali tako se jedino sjecam serije ... pa ako netko zna neka mi javi
 
Dali netko zna ime ove serije bila je prije se emitovala na tv-u

radnja je ovako

grad je porusen imaju dvije ekipe ,od kojih jedna bjezi ili se sukobljava sa drugom , likovi su iscrtani po faci i imaju vodu nekog s dugom kosom koji se stalno vozi u autu i
ima neku kao general kapu ...

pa bih vas molio ako netko zna neka mi kaaze ime ili neka linka bilo sta bio bih mu zahvalan
 
Jel zna neko naziv jednog bas starog (a poznatog) filma, mislim da je crno-bela tehnika u pitanju... radi se o 2 muskarca, koji su se preobukli i nasminkali u zene... i kao putuju vozom na neki izbor za mis... onda dolaze na neko mesto i tu odlaze na plazu... i svi veruju da su zene. Onda se jedan od njih muva sa jednim bogatashem.. koji veruje da se radi o zeni...
 
Jel zna neko naziv jednog bas starog (a poznatog) filma, mislim da je crno-bela tehnika u pitanju... radi se o 2 muskarca, koji su se preobukli i nasminkali u zene... i kao putuju vozom na neki izbor za mis... onda dolaze na neko mesto i tu odlaze na plazu... i svi veruju da su zene. Onda se jedan od njih muva sa jednim bogatashem.. koji veruje da se radi o zeni...

Meni to lici na Neki to vole vruce
http://www.imdb.com/title/tt0053291/
 
Cao svima
Da li se neko seca serije koja se davala na RTS ili RTB (sta je vec bio u to vreme), mislim negde 1993.
Naime radi se o americkim pilotima koji dolaze u neko malo mesto u Engleskoj za vreme drugog svetskog rata, i uprkos dogovoru da se devojke ne petljaju sa njima radjaju se velike ljubavi. Cak i izmedju majora i jedne zene za koju nisam sigurna je li doktorka ili doktoreva zena, njih dvoje se jednom nadju u Londonu za vreme bombardovanja i ona se silno uplasi sta ako poginu pa ih onda nadju zajedno u hotelskoj sobi, major je bio smedj i imao brkove a ona se cini mi se zvala Pet ili tako nesto. A bio je i jedan Mestanin(Englez) koji se ofarbao i ofarbao i brkove da bi izgledao mladje da mobilisu njega a ne sina
Ovo ispade citav roman, ali ako se neko seca bilo cega, bila bih jako zahvalna
 
koja je epizoda srecnih ljudi kad neca cita pismeni zadatak o psu
"Život teče, a vreme nas gazi


Ljubiš nekog, a ljubav prolazi.


Životariš tako skoro celog veka,


A kod kuće niko te ne čeka.


On me čeka, on me uvek čeka,


Na kapiji jedna njuška meka.


Očima mi srce svoje daje,


Reči ne zna, ali zato laje.


Prijatelji nestaju u tami


I na kraju ostajemo sami.


Pruži šapu i repom zavrti


Verni druže života i smrti."
 
People,
Pomozite mi molim vas,potreban mi je naziv serije koja je prikazivana na 3K RTS-a. To je engleska serija na foru spanske cini mi se. Glavna glumica se zvala Houp,imala je plavu kovrdzavu kosu a njen decko se zvao Majkl Mekenzi. Niceg vise se ne mogu setiti ali nadam se da neko zna o kojoj seriji je rec. ;)
 
zna li neko naziv filma nastalog otprilike pocetkom 90ih, ljubavna prica.. film pocinje kao dva mladica prolaze kroz selo i prilikom preskakanja preko ograde jedan padne i povredi nogu,posle toga su prinudjeni da ostanu u tom selu kod seoske porodice.. tu se povredjeni mladic zaljubljuje u djevojku... on se vraca u grad i obecava joj da ce se vratiti po nju,ona ga dugo ceka na mjesto rastanka pa odlucuje da ga nadje u gradu... ne nalazi ga(on nju vidi al se krije jer u gradu ima djevojku od ranije)... uglavnom film zavrsava kako on posle 30 godina sa zenom odlazi u setnju u to selo, raspituje se o toj djevojci,saznaje da je umrla mlada na porodjaju..onda ugleda momka pastira koji je isti on kad je bio mlad i kapira da je njegov sin,tu film zavrsava... hvala unapred ako neko zna naziv filma, voljela bih da ga odgledam ponovo.....
Mislim da je to ovo: A Summer Story.
 
People,
Pomozite mi molim vas,potreban mi je naziv serije koja je prikazivana na 3K RTS-a. To je engleska serija na foru spanske cini mi se. Glavna glumica se zvala Houp,imala je plavu kovrdzavu kosu a njen decko se zvao Majkl Mekenzi. Niceg vise se ne mogu setiti ali nadam se da neko zna o kojoj seriji je rec. ;)

Serija se zove Krivica (The guilt)
 
Dali netko zna ime ove serije bila je prije se emitovala na tv-u

radnja je ovako

grad je porusen imaju dvije ekipe ,od kojih jedna bjezi ili se sukobljava sa drugom , likovi su iscrtani po faci i imaju vodu nekog s dugom kosom koji se stalno vozi u autu i
ima neku kao general kapu ...

pa bih vas molio ako netko zna neka mi kaaze ime ili neka linka bilo sta bio bih mu zahvalan

Da nije The Tribe? Prikazivala se na 3. kanalu pre nekih skoro 10 god :)

http://www.free-tv-video-online.me/player/youtube.php?id=du5B_gT9wmA
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi pomogne oko francuske serija koja se emitovala pre 7,8 godina *(nisam sigurna na kom kanalu) u glavnom, radi se o francuskim studentima koji glume/snimaju filmove/reziraju.Jedna od glavnih junakinja bila je devojka sa crvenom kosom i pegicama.. Serija se tada prevodila kao "Iza Kamera",ali nikako ne mogu da nadjem nista o njoj na netu.
 
Da li moze neko da mi pomogne da saznam,ako je moguce o kojim filmovima je rec:

1.Film: radnja filma se desava u Izraelu rec je o nekim agentima mosada dva muskarca i zena su glavni akteri jedan od agenata lazno gine a ta zena zna da je on ziv dok ovaj drugi agent misli da je on stvarno mrtav!! On se zgotivi sa tom zenom ,a ovaj sto je navodno mrtav,zajedno sa tom zenom postavlja eksploziv unutar nekog velikog crkvenog zvona na tornju neke katedrale koji treba tacno u odredjeno vreme da eksplodira,ali to ovaj drugi agent nezna!!Ta katedrala je u nekom od gradova u Izraelu jer je u filmu prikazan neki dugacki zid gde se Jevreji mole,a vidi se i lokalno stanovnistvo arapi i ostali zitelji!On uspeva da otkrije taj eksploziv neznajuci da su ga ovo dvoje postavili i penjuci se uz neke stepenice tog tornja u toj katedrali pronalazi aktiviran eksploziv sa satom koji vrsi odbrojavanje unutar tog velikog crkvenog zvona!!I tu dolazi do pucnjave izmedju njega i ove zene i ovog tipa koji je navodno mrtav,a on se iznenadjuje kad vidi da oni stoje iza toga!Na kraju ih on oboje ubija i deaktivira taj eksploziv!!!

2.film:rec je o nekoj zeni koja je bas lepa i zgodna plavusa duge kose,ona se zabavlja sa nekim bogatasima. I prebacuje njihov novac na svoj racun!I potom ih ubija!Sve dok ne naleti na jednog bogatasa kog isto otruje na nekom bazenu, ali ima posle toga frku sa njegovom cerkom i njenim deckom. I na kraju ona gine a ova cerka od tog bogatasa uzima taj novac!A film pocinje tako sto ta zena koja ubija,ona vodi ljubav s nekim tipom na njegovoj jahti i on ispija sampanjac i umire!!!!

3.film:Na pocetku filma kao neki ljudi sa antenama pokusavaju da kontrolisu ljude tj.njihove mozgove,I neki crnac pronalazi neku kapu koja je napravljena od bakra a izgleda kao kacket i on se bori protiv ovih sa antenama koji pustaju neke talase i sve ljude usmeravaju da rade ono sto oni hoce!!A ovaj crnac deli te bakarne kape ljudima da se zastite od tih talasa i ti ljudi se posle bore protiv ovih sa antenama koji hoce da kontrolisu sve ljude!!!!!

Da li mozda neko prepoznaje iz opisa o kojim filmovima je rec????
 
Treba mi naziv serije,prikazivala se na Fox-u pre jedno 3,4 godine,americka serija mislim da je,radi se o dva rodjena brata koja vode neki luksuzniji restoran,jedan je plavusan neki,umesan u neku mafiju,neke zavere,zenskaros,zavodnik,drugi je dobrica,postenjacina,kako to uvek biva. Tu se oni prepiru oko neke ribe,svadjaju se cesto,i tako. Ako neko kojim slucajem zna naziv,hvala unapred!
 

Back
Top