Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Da li neko zna kako se zove serija koja je 2003-2004 emitovana na rts-u oko 13h, cini mi se da je bila zamena za seriju Pod suncem San Tropea... Radnja serije je cini mi se bila vezana za neki muzicki bend i radnja se desavala na nekom ostrvu....mani se po glavi mota neki naziv "Ostrvo ljubavi" ili tako nesto......Hvala unapred... :D
 
Ako moze pomoc oko naziva tri filma.. ovako:

1. Neki covek, kriminalac, kidnapuje dete na noc vestica (dete je iz porodice koji su jehovini svedoci). Tokom filma taj kriminalac i dete putuju negde, i postepeno se sprijateljuju. Znam i da decak, posto je jehovin svedok, nije mogao da nosi kostime za noc vestica, ili tako nesto, a zeleo je mnoogo da ima kostim Kaspera, onog dobrog duha, pa mu ovaj kupuje.. Na kraju kad uhvate ovog kriminalca, decak nece da podje od njega, zavole se ili sta vec.. :)) Mislim da su ga preveli Zivot je lep. :))

2. Porodica u nekom kvizu osvaja put po Evropi.. Na putu im se samo desavaju neke nezgode i tera ih baksuz ili sta vec. Znam da u filmu kao ruse Stonhendz kada idu u rikverc, putuju sa nekim malim auticem..

3. Nekoj porodici stize pismo da moraju da se isele zato sto moraju da im ruse kuce da bi prosirili aerodrom.. Oni unajmljuju nekog advokata, i film je o borbi na sudu.. Secam se recenice na kraju filma koja glasi: To nije kuca, to je dom.. :))

Nije mnogo, ali stvarno bih bila zahvalna kada bi neko znao neki naziv.. hvala unapred.. :))
 
Gledao sam pre par godina film na Pinku.Neki decko(siguran sam da mu ime pocinje na F) ostaje sam kod kuce,roditelji mu,cini mi se,odlaze negde i on ne ide u skolu,zeza se sa drugovima,glumi da je bolestan,cak se i skupljaju pare za njega po skoli....Mislim da se i film zove nesto tipa:F.... LUDORIJE...ILI TAKO NESTO
Mozda je to ovaj: Ferris Bueller's Day Off http://www.imdb.com/title/tt0091042/ :))
 
@ girl_like_she


1. Neki covek, kriminalac, kidnapuje dete na noc vestica (dete je iz porodice koji su jehovini svedoci). Tokom filma taj kriminalac i dete putuju negde, i postepeno se sprijateljuju. Znam i da decak, posto je jehovin svedok, nije mogao da nosi kostime za noc vestica, ili tako nesto, a zeleo je mnoogo da ima kostim Kaspera, onog dobrog duha, pa mu ovaj kupuje.. Na kraju kad uhvate ovog kriminalca, decak nece da podje od njega, zavole se ili sta vec.. :)) Mislim da su ga preveli Zivot je lep. :))

Film se zove "A perfect world"

 
@ girl_like_she


1. Neki covek, kriminalac, kidnapuje dete na noc vestica (dete je iz porodice koji su jehovini svedoci). Tokom filma taj kriminalac i dete putuju negde, i postepeno se sprijateljuju. Znam i da decak, posto je jehovin svedok, nije mogao da nosi kostime za noc vestica, ili tako nesto, a zeleo je mnoogo da ima kostim Kaspera, onog dobrog duha, pa mu ovaj kupuje.. Na kraju kad uhvate ovog kriminalca, decak nece da podje od njega, zavole se ili sta vec.. :)) Mislim da su ga preveli Zivot je lep. :))

Film se zove "A perfect world"


Jao hvalaa tii punoo!! Bas sam dugo trazila.. :)) :*
 
VEc dugo pokusavam da saznam originalan naziv filma koji sam gledala pre 4-5 godina na srt televiziji.mislim da se prikazivao i na rtsu.to je italijanski film,mi smo naziv preveli kao krila zivota.ima 3 dela.glavnu ulogu igra preeelpa glumica,nznm kako se zove :/ ona je valjda profesorka muzickog i dosla je da radi u manastiru,koji je zapravo internat za devojcice ili tako nesto.monahinje u manastiru su valjda vaspitaci tih devojaka i posto su one zadrte matore guske ona pokusava da promeni nesto,jer devojke ne mogu,medjutim babe se suprotstavljaju..to je rpvi deo.a drugi deo je valjda sa jednim deckicem koji je poludeo ili tako nesto.ne secam se bas najbolje svega,ali znam da su filmovi preeelepi,i da se kroz svaki film svi loze na tu glavnu glumicu.
plzzz pomoziteee :)
 
VEc dugo pokusavam da saznam originalan naziv filma koji sam gledala pre 4-5 godina na srt televiziji.mislim da se prikazivao i na rtsu.to je italijanski film,mi smo naziv preveli kao krila zivota.ima 3 dela.glavnu ulogu igra preeelpa glumica,nznm kako se zove :/ ona je valjda profesorka muzickog i dosla je da radi u manastiru,koji je zapravo internat za devojcice ili tako nesto.monahinje u manastiru su valjda vaspitaci tih devojaka i posto su one zadrte matore guske ona pokusava da promeni nesto,jer devojke ne mogu,medjutim babe se suprotstavljaju..to je rpvi deo.a drugi deo je valjda sa jednim deckicem koji je poludeo ili tako nesto.ne secam se bas najbolje svega,ali znam da su filmovi preeelepi,i da se kroz svaki film svi loze na tu glavnu glumicu.
plzzz pomoziteee :)


FIlmovi se zovu Le ali della vita (http://www.imdb.com/title/tt0214461/) i Le ali della vita 2 ( http://www.imdb.com/title/tt0334895 ) što i znači Krila života, a serija u 4 dela napravljena od oba filma se zove Sorella Alberta (sestra Alberta).
Svi se lože na profesorku muzičkog, samo se ja ložim na babu Albertu ( da, baš na tu zadrtu matoru gusku koja pokušava sve da promeni :lol: )..:lol: ..Šalim se..Virna Lisi koja glumi Albertu mi je jedna od omiljenih glumica i kao i uvek odglumila je maestralno :zaljubljena: ;)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav!Potrebna mi je pomoc.Ne znam vise kome da se obratim jer koga god pitam,niko ne zna.Evo o cemu je rec.Trazim pesmu za drugaricu koja istu trazi vec 10 godina.rec je o pesmi koja je bila odjavna pesma zabavnog programa rts-a '93. ili '94. godine,na sceni su pevaci i plesaci obuceni kao matadori.Ako neko bilo sta zna,neka mi se javi na: ghosttalkerrr@gmail.com
Hvala unapred:)
 
Madjarski film... covek (inace ostavljen po rodjenju) se (neznam kako) vrati u vreme pre svog rodjenja, bas u vreme neke cuvene fudbalske utakmice izmadju Madjarske i recimo, Rusije.
Naravno, svi slusaju utakmicu na radiju a on im govori sta ce biti (na opste odusevljenje, ha).. zatim su tu neki intelektualci koji ukapiraju da je on iz buducnosti, pa komunisti...
Zna neko? Nemogu da nadjem nikako...
 

Back
Top