Otac Gavrilo o Raju, !!!

I sta kaze: djeca u raju pisu zadacu? On je u tom vidjenju ili bio na Havajima ili na planeti Nibiru.

Ti verujes da svi moraju biti umom na zemlji? Mnogi govore NE, jer ne razumeju, da bi razumeli treba da osecaju, a ako ne osecaju ne mogu da razumeju i tako u krug. Mnoge ovozemaljske stvari nagone coveka na sasvim druga osecanja i tek kad se oslobodi stega moci ce da oseti i razume.
 
moze,

Ti verujes da svi moraju biti umom na zemlji? Mnogi govore NE, jer ne razumeju, da bi razumeli treba da osecaju, a ako ne osecaju ne mogu da razumeju i tako u krug. Mnoge ovozemaljske stvari nagone coveka na sasvim druga osecanja i tek kad se oslobodi stega moci ce da oseti i razume.
:ok::hvala:
 
Krece pokojni Gavrilo: "Andjeli su stvoreni u ponedjeljak, a covjek u subotu."

Ako cemo vjerovati Bibliji, onda je bilo ovako:

"Potom reče Bog: Neka zemlja pusti iz sebe duše žive po vrstama njihovim, stoku i sitne životinje i zveri zemaljske po vrstama njihovim. I bi tako.

I stvori Bog zveri zemaljske po vrstama njihovim, i stoku po vrstama njenim, i sve sitne životinje na zemlji po vrstama njihovim. I vide Bog da je dobro.

Potom reče Bog: Da načinimo čoveka po svom obličju, kao što smo mi, koji će biti gospodar od riba morskih i od ptica nebeskih i od stoke i od cele zemlje i od svih životinja što se miču po zemlji.

I stvori Bog čoveka po obličju svom, po obličju Božjem stvori ga; muško i žensko stvori ih.

I blagoslovi ih Bog, i reče im Bog: Rađajte se i množite se, i napunite zemlju, i vladajte njom, i budite gospodari od riba morskih i od ptica nebeskih i od svih zveri što se miče po zemlji.

I još reče Bog: Evo, dao sam vam sve bilje što nosi seme po svoj zemlji, i sva drveta rodna koja nose seme; to će vam biti za hranu.

A svim zverima zemaljskim i svim pticama nebeskim i svemu što se miče na zemlji i u čemu ima duša živa, dao sam svu travu da jedu. I bi tako.

Tada pogleda Bog sve što je stvorio, i gle, dobro beše veoma. I bi veče i bi jutro, dan šesti.

Po Biblii covjek je stvoren sestog dana, a ne sedmog kako Gavro kaza, jer je sedmi dan subota!

Zajebi stvar, Gavro, i nek ti je pokoj dusi, ali nadji veceg blentovinu od mene pa se sa njim sprdaj koliko ti volja.

Oni koji slusaju Gavru i slicne "starce proroke" zaista nisu umom na zemlji, nego u paklu!
.
 
Poslednja izmena:
Krece pokojni Gavrilo: "Andjeli su stvoreni u ponedjeljak, a covjek u subotu."

Ako cemo vjerovati Bibliji, onda je bilo ovako:



Po Biblii covjek je stvoren sestog dana, a ne sedmog kako Gavro kaza, jer je sedmi dan subota!

Zajebi stvar, Gavro, i nek ti je pokoj dusi, ali nadji veceg blentovinu od mene pa se sa njim sprdaj koliko ti volja.

Oni koji slusaju Gavru i slicne "starce proroke" zaista nisu umom na zemlji, nego u paklu!
.

Obzirom na tvoj avatar ti si verovatno vec u paklu, samo sto neznas.
 
Krece pokojni Gavrilo: "Andjeli su stvoreni u ponedjeljak, a covjek u subotu."

Ako cemo vjerovati Bibliji, onda je bilo ovako:



Po Biblii covjek je stvoren sestog dana, a ne sedmog kako Gavro kaza, jer je sedmi dan subota!

Zajebi stvar, Gavro, i nek ti je pokoj dusi, ali nadji veceg blentovinu od mene pa se sa njim sprdaj koliko ti volja.

Oni koji slusaju Gavru i slicne "starce proroke" zaista nisu umom na zemlji, nego u paklu!
.

Он је рекао шести дан, јер је имао у виду (садашњи)римски календар по којем субота јесте шести дан.
А,седми дан није субота, него шабат(што нема везе са суботом).
 
Он је рекао шести дан, јер је имао у виду (садашњи)римски календар по којем субота јесте шести дан.
А,седми дан није субота, него шабат(што нема везе са суботом).

Mani se odbrane gluposti, junace! Neces naci ni jedan rimski kalendar koji pocinje ponedeljkom kao prvim danom, nego je uvijek prvi dan nedjelja. Cak je i u nasem srbskom pravoslavnom kalendaru subota sedmi dan, jer je srijeda u sredini, a nedjelja, ponedjeljak i utorak sa jedne, a cetvrtak, petak i subota sa druge strane srijede.

Njemu nek je pokoj duse, ali on je bulaznio.
 

Back
Top