Osveta 2. put!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lilith

Početnik
Poruka
12
Ok, prvi put kada se ova tema spomenula, pitanje je bilo koliko je to moralno i bla, bla, bla....
Mene to trenutno ne zanima!
Bila sam u vezi 3 meseca sa tipom, a sve vreme sam bila druga! A to naravno nisam znala do pre 3 dana...
Ja sam mu posluzila samo za pokazivanje i za jos nesto, ali na kraju se vratio svojoj dosadnoj devojci....
A jedino sto ja sada zelim je osveta!!!!!!

Ali kakva??????!!!!!!!!!!!

Samo da naglasim, varijanta da ja njoj kazem za nas nije moguca, jer o njoj ne znam gotovo nista i ne mogu da dodjem do nje. A nije moguca ni varijanta da ga pravim ljubomornim, jer je cinjenicno stanje da ja dobro izgledam, i da mene startuju tipovi, i to se desavalo i u njegovom prisustvu, tako da je on malo oguglao na sve te stvari...

I molim vas nemojte da kazete da je osveta samo gubljenje vremena i energije... Kao ni da je to potez ocajnice!!!! Kao ni da ce Karma sve to sama srediti!!!!
Zelim da pati, i to je ljudski!
Samo mi treba konkretan savet!!!!
 
Imala sam slicne nagone vise puta, ali nikad nisam otisla toliko daleko da ih sprovedem u delo, pa evo nekih ideja koje su mi se vrzmale po glavi:
1.buduci da su muskarci najvise vezani za automobile, preko istog mu lako mozes nauditi-secer u rezervoaru, motorno ulje (ako gresim, muski, pomozite devojci :lol: ) po celoj limariji-kazu da niti se skida, niti se moze prefarbati...
2.dati neki oglas sa njegovim brojem u Halo oglasima
3.cak mozda otvoriti neki provokativni nik, na koji ce se loziti samo manijaci i u info staviti njegov broj...
Ne mogu sad jos da se setim...ipak...skleroza...
Ali ako sacekas nekoliko dana, proci ce te bes a samim tim i zelja za osvetom.
 
Uhhhhh!!!!!!!
Svidja mi se ovo za oglas....
Da li u Yu postoje neki gay casopisi sa oglasima licne prirode?!

Inace, za 3 dana bi me bar malo proslo... Ali moj bes samo raste!!!!!
Betty, cekam i tvoju poruku!
 
Lilith:
Ok, prvi put kada se ova tema spomenula, pitanje je bilo koliko je to moralno i bla, bla, bla....
Mene to trenutno ne zanima!
Bila sam u vezi 3 meseca sa tipom, a sve vreme sam bila druga! A to naravno nisam znala do pre 3 dana...
Ja sam mu posluzila samo za pokazivanje i za jos nesto, ali na kraju se vratio svojoj dosadnoj devojci....
A jedino sto ja sada zelim je osveta!!!!!!

Ali kakva??????!!!!!!!!!!!

Samo da naglasim, varijanta da ja njoj kazem za nas nije moguca, jer o njoj ne znam gotovo nista i ne mogu da dodjem do nje. A nije moguca ni varijanta da ga pravim ljubomornim, jer je cinjenicno stanje da ja dobro izgledam, i da mene startuju tipovi, i to se desavalo i u njegovom prisustvu, tako da je on malo oguglao na sve te stvari...

I molim vas nemojte da kazete da je osveta samo gubljenje vremena i energije... Kao ni da je to potez ocajnice!!!! Kao ni da ce Karma sve to sama srediti!!!!
Zelim da pati, i to je ljudski!
Samo mi treba konkretan savet!!!!

Draga naša Lilith, ja ću govoriti više hrišćanski... Osveta NIJE lepa stvar i posle nje se nećeš osećati lepo. Možda samo na kratko zadovoljiš sujetu, ali na duže staze će ti ceo događaj ostati u ružnom sećanju. Jednostavno tip te je ispalio, a ti sada imaš još jedno iskustvo i piči dalje. Stavi mu do znanja da znaš (ako nisi već), ostavi ga i iskuliraj. To će ga pogoditi jer će shvatiti da ti ništa ne znači i da ti nije značio. Zaboleće ga, a ti ćeš ostati čiste duše. Probaj lepim da se izboriš.
 
Kresni je tako da se zaljubi u tebe i da mu jednostavno kaze kako si je dodirnula,pogledala,zadovoljila kao sto nijedan muskarac nije niti ce moci pa ni on...Pre ili kasnije mala ce hteti jos,jest da ti ne mozes da zamenis falus ali dovoljno da uneses disharmoniju u njihovu vezu.
Samo mojne da me teras da ti crtam ovo sto ti pisem...
Odoh da spavam da bih bio odmoran za sutrasnje prezderavanje i lokanje... 8)
Adio
 
Osveta je keva, samo strpljenja i izacice ti na zicer sam samcit....Ne pozuruj stvari, sacekaj priliku, egzekucija ce biti krajnje prirodna, on dokrajcen jednim udarcem.....Mmmmmmmmmmmm, obozavam takve situacije..... :twisted:
 
Lord of Chaos:
Osveta je keva, samo strpljenja i izacice ti na zicer sam samcit....Ne pozuruj stvari, sacekaj priliku, egzekucija ce biti krajnje prirodna, on dokrajcen jednim udarcem.....Mmmmmmmmmmmm, obozavam takve situacije..... :twisted:

Ne znam. Moj aprababa još, govorila da to nikada ne teeba raditi. Neće ti biti lakše, a uprljaćeš se. Lilith, nećeš valjda ozbiljno ono što sam ti rekla???? MENE već malo gricka savest.....
 
Betty:
Lord of Chaos:
Osveta je keva, samo strpljenja i izacice ti na zicer sam samcit....Ne pozuruj stvari, sacekaj priliku, egzekucija ce biti krajnje prirodna, on dokrajcen jednim udarcem.....Mmmmmmmmmmmm, obozavam takve situacije..... :twisted:

Ne znam. Moj aprababa još, govorila da to nikada ne teeba raditi. Neće ti biti lakše, a uprljaćeš se. Lilith, nećeš valjda ozbiljno ono što sam ti rekla???? MENE već malo gricka savest.....

No, no, neces se uprljati, ti ces samo malo promeniti tok stvari kako bi zadovoljila svoj ponos....Samo strpljenja....
 
Ma daj Betty, kakva savest?!
Iskreno, ne verujem da cu ga videti u skorije vreme, a do tada me mozda i prodje bes...
S obzirom na to da sam sve ovo pisala nakon sto sam dosla sa beer festa, verovatno hoce...
Idem sada da spavam, sutra cu razmisljati o tome...

probacu prvo da mu natovarim neke gay tipove, samo da smislim dovoljno provokativan oglas....
 
Lilith:
Ok, prvi put kada se ova tema spomenula, pitanje je bilo koliko je to moralno i bla, bla, bla....
Mene to trenutno ne zanima!
Bila sam u vezi 3 meseca sa tipom, a sve vreme sam bila druga! A to naravno nisam znala do pre 3 dana...
Ja sam mu posluzila samo za pokazivanje i za jos nesto, ali na kraju se vratio svojoj dosadnoj devojci....
A jedino sto ja sada zelim je osveta!!!!!!

Ali kakva??????!!!!!!!!!!!

Samo da naglasim, varijanta da ja njoj kazem za nas nije moguca, jer o njoj ne znam gotovo nista i ne mogu da dodjem do nje. A nije moguca ni varijanta da ga pravim ljubomornim, jer je cinjenicno stanje da ja dobro izgledam, i da mene startuju tipovi, i to se desavalo i u njegovom prisustvu, tako da je on malo oguglao na sve te stvari...

I molim vas nemojte da kazete da je osveta samo gubljenje vremena i energije... Kao ni da je to potez ocajnice!!!! Kao ni da ce Karma sve to sama srediti!!!!
Zelim da pati, i to je ljudski!
Samo mi treba konkretan savet!!!!

Pa mora da ti kazem upravo to sto neces.Osveta nije nikad resenje.Pazi,bila si s tipom 3 meseca,ni malo ni mnogo.Ali,ako je nalazio zadovoljstvo u tebi,znaci da mu je stalo do tebe.Makar samo sexualno.Uskrati mu to do cega mu je najvise stalo,udahni zivot,okreni stranu,gle kolko frajera ima....
Pozdrav
 
Lilith:
Ok, prvi put kada se ova tema spomenula, pitanje je bilo koliko je to moralno i bla, bla, bla....
Mene to trenutno ne zanima!
Bila sam u vezi 3 meseca sa tipom, a sve vreme sam bila druga! A to naravno nisam znala do pre 3 dana...
Ja sam mu posluzila samo za pokazivanje i za jos nesto, ali na kraju se vratio svojoj dosadnoj devojci....
A jedino sto ja sada zelim je osveta!!!!!!

Ali kakva??????!!!!!!!!!!!

Samo da naglasim, varijanta da ja njoj kazem za nas nije moguca, jer o njoj ne znam gotovo nista i ne mogu da dodjem do nje. A nije moguca ni varijanta da ga pravim ljubomornim, jer je cinjenicno stanje da ja dobro izgledam, i da mene startuju tipovi, i to se desavalo i u njegovom prisustvu, tako da je on malo oguglao na sve te stvari...

I molim vas nemojte da kazete da je osveta samo gubljenje vremena i energije... Kao ni da je to potez ocajnice!!!! Kao ni da ce Karma sve to sama srediti!!!!
Zelim da pati, i to je ljudski!
Samo mi treba konkretan savet!!!!


znas ono "doci ce maca na vratanca" devojko...
nemestice ti se (sto neko rece) situacija GARANT. i daces mu po *icci samo s t r p lj e nj a.....
btw poz. svima...
 
A gde su ti bile oci kada si se zabavljala s njim. Da ti nisi previse zaljubljena u samu sebe pa stoga nisi ni primetila da on ipak ima neku koju voli...sto da se svetis, da si decka zainteresovala on bi ostavio tu drugu i dosao bi tebi...Devojcice iz ovoga samo izvuci pouku, jeste da se najteze uci na svojim greskama ali bolj jednom nego i drugi put...Ostavi decka na miru on je samo slusao svoje srce i nista vise a sta si ti slusala ko zna....Kada bi manje obracala paznju na samo svoj izgled onda bi ga mozda i zadrzala ZLATO IMAS TI I DRUGE VREDNOSTI KOJE TREBA DA POKAZES AKO HOCES NEKOG DA ZADRZIS PORED SEBE...Samo napred mozes ti to...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top