Osuđen (Marko Vidojković)

Марко ВИдојковић, дубоко поремећен лик, један у дугом низу аутошовиниста који је добио медијски простор да истреса своје бљувотине. На велику жалост овог педофила (јер колико знам као матор коњ је гањао садашњу жену која је тада била дете) подгојеног дијабетичара и интелектуалца из круга двојке, круг поклоника његових вербалних дијареја је прилично мали. Иако он тога није свесан, али када загази мало ван тог твитер света, сваком нормалном човеку се повраћа од Видојковића и сличних другосрбијанских квазиинтелектуалаца.

Наравно они тога на кратко постану свесни дан после избора, када њихова опција на коју свршавају добијее пар промила подршке, што се поклапа са бројем менталних болесника у Србији, па ваљда као одбрамбени механизам смишљају још грђе бљувотине да би преживели још један дан.
Jedna od retkih normalnih gradjanskih orijentisanih javnih licnosti u Srbiji. Zato ga i ne volite...
 
Jedna od retkih normalnih gradjanskih orijentisanih javnih licnosti u Srbiji. Zato ga i ne volite...
Да, управо због тога. Нема везе што је надрогирани дрипац коме је дата емисија да баљезга антисрпску пропаганду. Али зато га ти и неколико промила менталних болесника које имамо, воле. То ће га тешити и можда спречити да једног дана буде на Бранковом мосту спреман да скочи и оконча мизерију коу живи од живота.
 
Да, управо због тога. Нема везе што је надрогирани дрипац коме је дата емисија да баљезга антисрпску пропаганду. Али зато га ти и неколико промила менталних болесника које имамо, воле. То ће га тешити и можда спречити да једног дана буде на Бранковом мосту спреман да скочи и оконча мизерију коу живи од живота.
Apsolutno nije antisrpska propaganda vec cinjenice koje se mnogima ne svidjaju. Nije on narkoman, to je preuvelicano.
 
To je još praktično devojčica samo što je prestala da se igra sa barbikama.
Закон каже да то није кривично дело, ако има изнад 14 година.Закон такође дефинише да се дететом сматра лице испод 14 година.

Дакле нити је педофил нити је учинио било шта кажњиво.
 
Да, управо због тога. Нема везе што је надрогирани дрипац коме је дата емисија да баљезга антисрпску пропаганду. Али зато га ти и неколико промила менталних болесника које имамо, воле. То ће га тешити и можда спречити да једног дана буде на Бранковом мосту спреман да скочи и оконча мизерију коу живи од живота.
Целокупно антисрпство Марка Видојковића може да стане у једну емисију режимских медија у којој гостује адвокат Стојковић или Јелена Милић(сада амбасадор Србије у Хрватској) или Чанак или Чеда Јовановић.
 
Да, управо због тога. Нема везе што је надрогирани дрипац коме је дата емисија да баљезга антисрпску пропаганду. Али зато га ти и неколико промила менталних болесника које имамо, воле. То ће га тешити и можда спречити да једног дана буде на Бранковом мосту спреман да скочи и оконча мизерију коу живи од живота.
Bitno je tvoj Vulin nije nadrogiran - jel' tako?
 
Видиш ово си добро приметио, Марко Видојковић је у равни једног Вулина. Само што га нико није обавестио и само што чак и Вулин има више поклоника од овог угојеног педофила.
Pa eto neka je i tako, neka su isti... Ali jedan je književnik a drugi je dvostrui ministar, direktor bie - ko može veću štetu nanesti Srbiji?
 
Да подсетимо све присутне само да Видојковићев приватни живот овде није тема, већ државни криминал, али нека вас то не спречи да о њему тртљате док вас мафија силује свакодневно одозго. Проблем је дебели дијабетичар, наравно. Да чујемо још мало о томе зашто га ко не воли, изволите колеге уважене.
 
...prije 10. godina sam se desio na jednoj njegovoj
knjizevnoj veceri
sa novinarom Bodrozicem i,
oba su mi isla na liniju koja treperi svjetlosno
...'ogrebao se za snosaj ''
to su Vidojkoviceve rijeci o iskoristenoj prilici
na jednoj njegovoj veceri u Leskovcu...
o njegovim intervjuima i smicalicama
pitao me u momentu iritiranosti
dali hocu da mene intervjuise / ironicno/
nijesam mu ostao duzan...trazio sam sjutri dan po Kikindi
K.novine / Bodroziceve/ ali...
 
Pa eto neka je i tako, neka su isti... Ali jedan je književnik a drugi je dvostrui ministar, direktor bie - ko može veću štetu nanesti Srbiji?
Не видим да је Вулин учинио неку штету, јер има тату који надгледа шта ради. За разлику од њега овај ментални болесник, као терапију за све комплексе, дали су му ТВ емисију да сипа најгори простаклук и да га ваља као неку мудрост. На његове болештине свршава промил аутошовиниста и то је то. У реалном свету људима се повраћа и када виде и када чују Видојковића, Теофила и сличну гамад. Од њих је чак и сакати Вулин популарнији.
 
Не видим да је Вулин учинио неку штету, јер има тату који надгледа шта ради. За разлику од њега овај ментални болесник, као терапију за све комплексе, дали су му ТВ емисију да сипа најгори простаклук и да га ваља као неку мудрост. На његове болештине свршава промил аутошовиниста и то је то. У реалном свету људима се повраћа и када виде и када чују Видојковића, Теофила и сличну гамад. Од њих је чак и сакати Вулин популарнији.
Ne vidim da je Vidojević ukrao kintu, pa se vadio na tetku iz Kanade. Moj poludebilni komšija bi smislio bolje opravdanje, ali kakav narod takvo i opravdanje...
 
Ne vidim da je Vidojević ukrao kintu, pa se vadio na tetku iz Kanade. Moj poludebilni komšija bi smislio bolje opravdanje, ali kakav narod takvo i opravdanje...
Прво, није Видојевић већ Видојковић, макар научи како ти се презива идол. Он можда нема тетку у Канади, али зато има гомилу спонзора који плаћају то смеће које има од емисије да би имао неку плату. Џаба кмечиш, народу се мање гади идиот попут Вулина, од угојеног дијабетичарског педофила који је утриповао да је нека елита какав је Видојковић.

Да подвучем, чак ни псина попут Вулина није са својих скоро 40 година лешинарио око детета од 15 година и после је привео и педофилисао. То је овај болесник што глуми неку интелектуалну елиту из круга двојке којем се дивиш.
 
Poslednja izmena:
Не видим да је Вулин учинио неку штету, јер има тату који надгледа шта ради. За разлику од њега овај ментални болесник, као терапију за све комплексе, дали су му ТВ емисију да сипа најгори простаклук и да га ваља као неку мудрост. На његове болештине свршава промил аутошовиниста и то је то. У реалном свету људима се повраћа и када виде и када чују Видојковића, Теофила и сличну гамад. Од њих је чак и сакати Вулин популарнији.
Pravi štetu još od julovskih dana ali to ne vidiš. Zato je Vidojković loš momak...A tek da ne pričam o Teofilu koja je moralna gromada u pravom smislu.
 
Прво, није Видојевић већ Видојковић, макар научи како ти се презива идол. Он можда нема тетку у Канади, али зато има гомилу спонзора који плаћају то смеће које има од емисије да би имао неку плату. Џаба кмечиш, народу се мање гади идиот попут Вулина, од угојеног дијабетичарског педофила који је утриповао да је нека елита какав је Видојковић.

Да подвучем, чак ни псина попут Вулина није са својих скоро 40 година лешинарио око детета од 15 година и после је привео и педофилисао. То је овај болесник што глуми неку интелектуалну елиту из круга двојке којем се дивиш.
Toliko mi je idol da ne znam ni kako se preziva...


Znam da ti je zadatak da braniš smradikale i ostali ološ, samo ne znam ko te plaća - hrvati, šiptari...?
 

Back
Top