Oskrnavljeno pravoslavno groblje kod Osijeka

kao što nenormalan i bolestan čovjek može ono napraviti tako i nenormalan i bolestan čovjek može napisati onakve postove koje sam citirao, uključujući i ovaj tvoj

:aha:
Tako i nenormalan i bolestan covek izjednacava ljude koje ruse groblja i ljude koji to osudjuju na forumu ;)
Nisi mi napisao sta je tacno laz u tim postovima? Eto, u mom. Po cemu se vi razlikujete od siptara? I vas i siptare mrznja prema srbima tera da rusite groblja ...
 
Razlika je sto se kod nas zavrsava na recima, a kod vas idu korak dalje. Realizuju svoje izopacene misli.

jesi siguran?

podsjeti se kako su prošle privatne trgovine albanaca i goranaca nakon proglašenja nezavisnosti kosova, pa i hrvatska ambasada

da nije ovo mrho napisao ja bi

Budala i neodgojene gamadi ima na sve strane na zalost i previse

U Hrvatskoj to objave i traze pocinioce vandala a Srbi i ne objavljuju tako nesto a sto nije objavljeno nije se ni dogodilo

http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/banja-luka-skrnavili-vjerska-groblja
 
jesi siguran?

podsjeti se kako su prošle privatne trgovine albanaca i goranaca nakon proglašenja nezavisnosti kosova, pa i hrvatska ambasada

da nije ovo mrho napisao ja bi
:lol:
Znaci poredis reakciju na otimanje teritorije i svega ostalog sto se desilo na kosovu i rusenje groblja bez ikakvog realnog razloga .... Pomiri se sa tim da nema opravdanja za ucinjeno.
Ne znam zasto ih toliko branis... jesi ti isao u tu avanturu rusenja groblja?
A ovo mrhovo, kako nisu objavili kada je objavljeno :lol:?
 
:lol:
Znaci poredis reakciju na otimanje teritorije i svega ostalog sto se desilo na kosovu i rusenje groblja bez ikakvog realnog razloga .... Pomiri se sa tim da nema opravdanja za ucinjeno.
Ne znam zasto ih toliko branis... jesi ti isao u tu avanturu rusenja groblja?
A ovo mrhovo, kako nisu objavili kada je objavljeno :lol:?

kakve veze sa kosovom imaju goranci i hrvati?

zasljepljenot mržnjom prema hrvatima i greška prema gorancima zbog zasljepljenošću mržnjom prema albancima

ako opravdavaš demoliranje trgovina goranaca otimanjem kosova onda bi trebao opravdati skrnavljenje srpskog groblja otimanjem hrvatskog teritorija

sam ocijeni koliko si principijelan

samo tvoj mozak je uspio zaključiti da sam branio počinitelje tog primitivizma
 
:aha:
Tako i nenormalan i bolestan covek izjednacava ljude koje ruse groblja i ljude koji to osudjuju na forumu ;)
Nisi mi napisao sta je tacno laz u tim postovima? Eto, u mom. Po cemu se vi razlikujete od siptara? I vas i siptare mrznja prema srbima tera da rusite groblja ...

Ne radi se o osudi tog čina, nego o Srbima na ovom forumu (i jednog navodnog Hrvata / trola) koji konstatntno bjesomučno, fašistički, šovinistički i krajnje primitivno pljuju po jednom narodu.

Da se ne bi zapitao, i ti si jedan od njih, barem s vremena na vrijeme.
 
kakve veze sa kosovom imaju goranci i hrvati?

zasljepljenot mržnjom prema hrvatima i greška prema gorancima zbog zasljepljenošću mržnjom prema albancima

ako opravdavaš demoliranje trgovina goranaca otimanjem kosova onda bi trebao opravdati skrnavljenje srpskog groblja otimanjem hrvatskog teritorija

sam ocijeni koliko si principijelan

samo tvoj mozak je uspio zaključiti da sam branio počinitelje tog primitivizma
Lupi ti i osdate ziv :lol:
Kakvi goranci? Jel to nesto tipa bosnjak, nacija izmisljena 90'? Tvoje opravdanje za demoliranje groblja je nekakvo otimanje hrvatskog teritorija? Pa ti su ljudi ziveli u jugoslaviji, mozda cak i u kraljevini ovco jedna...
 
Ne radi se o osudi tog čina, nego o Srbima na ovom forumu (i jednog navodnog Hrvata / trola) koji konstatntno bjesomučno, fašistički, šovinistički i krajnje primitivno pljuju po jednom narodu.

Da se ne bi zapitao, i ti si jedan od njih, barem s vremena na vrijeme.
A hrvati na ovom forumu rade isto to. Razlika je samo u tome sto su hrvati prvi poceli sa nekakvim prepucavanjima i provokacijama.
Eto na 3. zbirnoj temi ti si vec u 3. postu teme napisao provokaciju :roll:
Malo pogledaj svoje dvoriste pre nego optuzis nekoga.
 
A hrvati na ovom forumu rade isto to. Razlika je samo u tome sto su hrvati prvi poceli sa nekakvim prepucavanjima i provokacijama.
Eto na 3. zbirnoj temi ti si vec u 3. postu teme napisao provokaciju :roll:
Malo pogledaj svoje dvoriste pre nego optuzis nekoga.

Daj primjer gdje sam ja bilo što pogrdno rekao o nekom narodu, npr srpskom.

Ajd, muškarčino, nađi i citiraj me!
 
Ne radi se o osudi tog čina, nego o Srbima na ovom forumu (i jednog navodnog Hrvata / trola) koji konstatntno bjesomučno, fašistički, šovinistički i krajnje primitivno pljuju po jednom narodu.

Da se ne bi zapitao, i ti si jedan od njih, barem s vremena na vrijeme.

jeste li vi hrvati od srba pravili sapun, i dugmice? jeste! prema tome tisina i mars u jazbinu reptilu!
 
Otvori temu o ustaškim zločinima prije 70 godina pa možemo tamo nastaviti, kakve ja veze imam s time?

Tema je otvorena i upravo je aktualna na Istoriji pa tko hoće...
http://forum.krstarica.com/showthread.php/53964-Jasenovac-istine-i-laži

- - - - - - - - - -

Sta fali, tamo joj je i mesto, u konc logoru za Hrvate.z:lol:

Pozdrav, dični ustašo, kak si mi, kak? :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Svaki Hrvat je slednica toga.z:poz:

Tu :navodnik: dubokoumnu i nimalo :navodnik: fašističku izjavu ti je prišapnuo Hitler osobno? :huh:
 

Back
Top