Quantcast

"Ortacko" spavanje....ima li toga?

cpku

Zainteresovan član
Poruka
419
5min prakse vredi vise od 100god teorije.

Necu da kazem da si trebala da uskocis u to bez razmisljanja, ali da nisi mozda suvise ocekivala sa druge strane (ozbiljnu vezu?!) :?: :!:
Mozda je trebalo da se opustis, da ne ocekujes da ne procenjujes i da uzivas dok ti se svidja to u cemu ucestvujes. A kad prestane da ti se svidja da kazes zbogom i dovidjenja.
Ovako ne znas ni sta si propustila :(

N

Nikola 80

Gost
Fina ponuda ali treba zaista da pazis jer ni mi muskarci nismo toliko od reci ,gledati film i posle toga svega iskulirati sex nikako neide jos ako se tu nadje i nesto malo vina ili nekog blagog alkohola pogotovo u jako ugrejanoj sobi mislim toploj nemoze proci bez nicega ipak erekcija je jaca od coveka jer ga ona pokrece.Razmisli sta ces ali ti predlazem da ako ti zaista bude prijatno i zaista se lepo opustis a naravno uz to ide jedan dobar ali ne brz sex.Vidi opusti se .provedi se zelim ti puno srece!!!!!

Betty

Elita
Poruka
21.483
sve je gotovo, nems smisla vise misliti o tome. Tip je...kako da kazem...baraba. I, svaku noc tako navlaci "ortakinje" da spavaju kod njega. Ko zna koja sam mu ja po redu, a to mu je standardna (mangupska) fora. Ne moze sa mnom tako. Sva sreca pa se nist anije dogodilo! Inace, :cry:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.