ORGAZAM U ŽENA...posle 7 minuta???

maggie812:
Podrzavam.

mislim da sam samo jednom svrsila za 5-10 minuta... kada sam bila mladja i kada sam zelela sex vise nego ista.
Ma mozes uvek, samo ti je lepse ako duze traje. Sve je bre drage moje u igri i predigri. Ako se zuris i ukljucis na "trojku", jelo ce biti gotovo ali ne i najukusnije.Mozes i za minut ako je deckic neuigran. Zato varijanta-mladja i stariji, dok ne odrastes, i dobices. Ne onosi se na tebe vec ove malisane, koji misle a je stvar u reckanju a ne u onom drugom. :!:
 
JOPE:
Ma mozes uvek, samo ti je lepse ako duze traje. Sve je bre drage moje u igri i predigri. Ako se zuris i ukljucis na "trojku", jelo ce biti gotovo ali ne i najukusnije.Mozes i za minut ako je deckic neuigran. Zato varijanta-mladja i stariji, dok ne odrastes, i dobices. Ne onosi se na tebe vec ove malisane, koji misle a je stvar u reckanju a ne u onom drugom. :!:

tako je. Sto je duze, lepse je. I treba uzivati u sexu.

A mozda on hoce u pauzi za rucak da zadovolji svoju dragu.
hehehe.
 
CocoNuta:
Ne bih da zadatu temu tretiramo kao problem u našoj vezi....pošto je to jedna izjava!

Više bih volela da iznesete- koliko često...da li svaki put...posle koliko vremena u proseku!

Želim da ga častim vašim odgovorima! Nek se dečko edukuje!

Decko ti drqa na Duska Dugouska, pa misli da i tebi treba 7 min do orgazma.

Pazi kada ti je rekao da nisi normalna i ti to ne kapirash, osecas, ali ne kapirash i jos pride ti to nije problem!

Ovako: on je los i nesiguran ljubavnik - kada ti kaze tako nesto i sudeci po tvojoj orgazmostatisici koju iznosis... Spoznaj svoje telo, njegove (tela) potrebe i svoje potrebe - ako se decko uklopi - uklopio se, ako ne voZdra!

----

Jednom sam saleteo jednu varijantu, sa vrata - nije stigla da opere ruke - 4:0 za mene... :twisted:
 
hmmm.sa muske strane:Mozda je njemu potreban "dokaz da je dobar"Zvuci grubo ali kod vecine je tako.Time se zadovoljava veliko JA.
Kaže- normalna devojka posle 7 minuta stimulacije treba da doživi ORGAZAM!-coveve to je bas bedno izgovoriti!Sta je lepse nego voditi lagano ljubav satima?Odlagati dok ne bude bolno,po meni je to najlepse za oboje.Mozda tvoj decko ne uziva na nacin kao i ti.Mozda je od onih:daj pucaj! ili je skoro bio s nekom koja je tajmirana na 7 minuta':)
 
SumiTara:
Da čujemo još neke pikanterije!

Da li je odnos trajao samo 7 minuta?
Šta je tebe omelo da doživiš orgazam?
Da li on doživi orgazam svaki put?
(Orgazam i svršavanje nije isto- valjda si znala)

1. Predigra je trajala dovoljno dugo, sam odnos je trajao možda 10 min. Da dodam- duže vreme (par meseci) se oseća umorno- zbog obaveza na poslu i primećujem da samom odnosu pristupa kao prema bračnoj dužnosti- ''mora da odradi zbog mira u kući'', a radije bi spavao!

2. Mogu samo da nagađam...mislim da je trebao da bude strpljiviji...on se nadao da je dovoljno duga predigra ''sigurica''- vidim da se on dosta trudio da me zadovolji...bio je jako aktivan, verovatno mu je zato teško palo što ja nisam uspela da stignem do kraja!

3. Baš sam ga to pitala te večeri, ali se nisam setila da to pitanje iznesem kao paralelu!
Rekao mi je da ne doživi svaki put! Zašto onda misli da ja imam problem ako ne doživim svaki put.
 
CocoNuta:
1. Predigra je trajala dovoljno dugo, sam odnos je trajao možda 10 min. Da dodam- duže vreme (par meseci) se oseća umorno- zbog obaveza na poslu i primećujem da samom odnosu pristupa kao prema bračnoj dužnosti- ''mora da odradi zbog mira u kući'', a radije bi spavao!

2. Mogu samo da nagađam...mislim da je trebao da bude strpljiviji...on se nadao da je dovoljno duga predigra ''sigurica''- vidim da se on dosta trudio da me zadovolji...bio je jako aktivan, verovatno mu je zato teško palo što ja nisam uspela da stignem do kraja!

3. Baš sam ga to pitala te večeri, ali se nisam setila da to pitanje iznesem kao paralelu!
Rekao mi je da ne doživi svaki put! Zašto onda misli da ja imam problem ako ne doživim svaki put.
U... covece... hahahahahahaha... pitaj ga o obimu grudi njegove sekretarice/koleginice... hahahaha...
 
cela ova prica mi je malo..skeri:-(

mislim..obaveza, odradjivanje, pa onda umoran..pa je mislio da je predigra dovoljna, da ona svrsi..lepo te aleksej pitao..pa zar samo jednom?:roll:
pa onda jel on svrsio..pa trudio se..pa sve tako...
gde je dugo, opusteno mazenje..gde suzdrzavanje, i odlaganje orgazma da bi lepota trajala sto duze, gde medjusobna neznost i podrska..
sve mi to vase lici na trke sa preponama, i stalno takmicenje ko jeste, a ko nije stigao do cilja
i pazi..ako ti celu situaciju ne vidis kao problem, mozda i nije..nemam pojma koliko imas godina, ali seksualnost se razvija sa godinama..i jos nesto..ne veruj kad ti kazu da je stvar u tebi:wink:
nije..odnosno, nije samo u tebi
ogromne su oscilacije u tome kako zena reguje na nekog muskarca, i u tome kakav muskraci imaju pristup...to sto je jedan orgazam mesecno sa ovim, mozda bi bilo 3 za vece sa nekim drugim..a mozda i ne bi...odgovor ces naci sama sa sobom, i sa svojim dragim..ne na forumu
 

Back
Top