ORGAZAM U ŽENA...posle 7 minuta???

:D Zato i nisu vazni minuti, pa ne kuva se jelo! Vazno je da zeni treba duze. Jos nesto:zeni nije neophodan orgazam da bi uzivala u sexu. Pozeljan jeste, i super ako se desi, ali zenama vise znaci emotivni naboj i sam cin-da traje sto duze i dodiri uopste nego sam klimaks. Muskarcima je orgazam krajnji cilj-prirodno-ali zenska priroda nema potrebe za tim. Dakle ako je muskarac pazljiv,nezan,puno dodira i mazenja i sve-zena moze da bude sasvim zadovojna. Naravno da je i to uopsteno-stvar je potpuno individualna. Sposobnost da se dozivi orgazam ne treba posmatrati kao "sposobnost","vestinu" vec kao skup raznih faktora od kojih je muskarceva vestina vodjenja ljubavi samo jedna u nizu...
 
Pipi Langstrumpf:
:D Zato i nisu vazni minuti, pa ne kuva se jelo! Vazno je da zeni treba duze. Jos nesto:zeni nije neophodan orgazam da bi uzivala u sexu. Pozeljan jeste, i super ako se desi, ali zenama vise znaci emotivni naboj i sam cin-da traje sto duze i dodiri uopste nego sam klimaks. Muskarcima je orgazam krajnji cilj-prirodno-ali zenska priroda nema potrebe za tim. Dakle ako je muskarac pazljiv,nezan,puno dodira i mazenja i sve-zena moze da bude sasvim zadovojna. Naravno da je i to uopsteno-stvar je potpuno individualna. Sposobnost da se dozivi orgazam ne treba posmatrati kao "sposobnost","vestinu" vec kao skup raznih faktora od kojih je muskarceva vestina vodjenja ljubavi samo jedna u nizu...
Ovo je potpuno netacno,ne znam odakle ti to da zenama nije vazan orgazam.
A to sto ga one tesko dozivljavaju pa se zadovoljavaju duzinom i manjim kvalitetom odnosaa,to je druga stvar.

"sladak je limun" je ono o cemu ti pricas.
 
Nisam rekla da nije vazan. Mozda sam se neprecizno izrazila. Nije presudan za uzivanje. To je nesto drugo. I posle orgazma zena moze biti nezadovoljena ako neke stvari ne stimaju...a ako se njen ljubavnik potrudi moze da bude zadovoljna i bez orgazma. Ali zaista mora da se potrudi- a ne 7 minuta drlj i gotovo.
 
Pipi Langstrumpf:
Nisam rekla da nije vazan. Mozda sam se neprecizno izrazila. Nije presudan za uzivanje. To je nesto drugo. I posle orgazma zena moze biti nezadovoljena ako neke stvari ne stimaju...a ako se njen ljubavnik potrudi moze da bude zadovoljna i bez orgazma. Ali zaista mora da se potrudi- a ne 7 minuta drlj i gotovo.
Tako je draga moja. Zena je k'o cvet. Ako je pazis i milujes a uz to i redovno zalivas, vodeci racuna da je ne (pre)natopis, moze joj biti lepo a orgazam ce sam po sebi doci. Nije stvar-samo ugurati. Pre toga potrebno je uraditi mnogo toga. Iskustvo. :lol:
 
Tvoj decko ima problem sa preuranjenom ejakulacijom.Mislim da on svrsi prerano pa te ubedjuje da ti ne mozes da svrsis tj. da normalan odnos traje 7 minuta. Normalan odnos u smislu duzine bi trebao da traje 30-40 minuta da bi zena garantovano dozivela orgazam pod uslovom da su i ostali elementi ispunjeni (predigra, tehnika, strast, zelja...)Zena moze da svrsi i za minut, sve je individualno. Najveci problem su muskarci tj. kratko trajanje odnosa.Fakat je da malo muskaraca moze da izdrzi duze od 15-20 minuta u kontinuitetu da ebe a da bude opusten ma sta se pricalo tj.lagalo po forumu.Obicno su ili pijani i li poludrogirani, vijagrarirani itd...Misle na ko zna sta da dok ebu tako da se sve svodi na bambusanje gde nema onoga sto rece jedna moja bivsa ljubavnica-jebacke nastrojenosti.Da ebe dugo i ne mehanicki.Za kvalitetan sex je primarna dužina odnosa i to prvenstveno u smislu trajanja duzine pojedinacnog odnosa...Pa onda ide vise puta, pa tehnika...
 
CocoNuta,mojne nista da im verujes :!: ,vide da si nova ovde pa te zezaju!Nesto s tobom nije OK. Ja sam bio sas 656 devojaka i svaka je svrsavala za 7 min...i to u sekund,mogo bi sat po njima navijat.

Dobro...ono ...bila je i jedna kojoj je trebalo 7min i 45sec. ali ona je imala jako teshko detinjstvo pa valjda zato :-( ....da i jedna koja je svrshavala za 6 min i 15 sec.--teska nimfomanka koja bi uvek rekla ajmo jos da doradimo onih 45sec. manjka - i onda ih razvukla na 6.15 :roll: (jedva joj pobegoh :shock: )
 
...ako cemo po Paulu Koelju (covek istrazivao materiju za knjigu), prosecan seks traje jedanaest minuta.....ako u proseku 30% zena na svetu ikada dozivi orgazam, znaci da ga dozive u toku tih 11 minuta :)
...doduse tu je uvek i prica o statisticaru koji se udavio u jezeru koje je prosecno bilo duboko 30 cm......

:)

...da sumiramo: 1000 ljudi - 1000 cudi, 1000 zena - 2000 grudi :)
 
Sport_Billy:
..min.ako cprosecan seks traje jedanaest utaemo po Paulu Koelju (covek istrazivao materiju za knjigu), .....ako u proseku 30% zena na svetu ikada dozivi orgazam, znaci da ga dozive u toku tih 11 minuta :)
...doduse tu je uvek i prica o statisticaru koji se udavio u jezeru koje je prosecno bilo duboko 30 cm......

:)

...da sumiramo: 1000 ljudi - 1000 cudi, 1000 zena - 2000 grudi :)
Citala sam tu knjigu,i bila mi je veoma interesantna ta njegova ideja da odnos traje 11 minuta.Ali mislim da se to vise odnosi na onaj suvoparni seks kod vrste odnosa kao sto je imala glavna uloga iz te knjige.Sigurno cu ponoviti nekog od gore ko je vec pisao da je sve to individualno od osobe do osobe i zavisi i od situacije u kojoj se nadjes (jer to je ipak najtacniji i najbolji odgovor).
P.S.Moram i da dodam da devojka iz te knjige kojoj je odnos trajao 11 minuta uopste nije ni dozivljavala orgazam...
 

Back
Top