Opet Srbi zločinci na B92

Ebote Don, pa oduvek se slične nebuloze dešavaju u holivudskim filmovima. U jednom sam video da su u ratu u Bosni svi učesnici bili azijati. ;)
Šta se primate odmah? I odmah neka odbrana, zavera... Film...

Je l' bi ti proterao neke naše glumce koji su i glumili u američkim filmovima gde glume Srbe teroriste?

ma jok, Meksikanci...sa sve sombrerima i redenicima...na konjima, a u pitanju je serija...JAG
pogresno si vido :zcepanje:
 
Ebote Don, pa oduvek se slične nebuloze dešavaju u holivudskim filmovima. U jednom sam video da su u ratu u Bosni svi učesnici bili azijati. ;)
Šta se primate odmah? I odmah neka odbrana, zavera... Film...

Je l' bi ti proterao neke naše glumce koji su i glumili u američkim filmovima gde glume Srbe teroriste?

Ma, boli me patka šta će glupi Amerikanci snimati. Meni smeta što se taj trash prikazuje na srpskoj televiziji.
 
bio i onaj neki kad ludi Srbin oce da daigne zgradu UN-a i pola New Yorka u majcinu ,cak i neko poznat igra

Е тај је био добар ,глуми Борис Тадић овај Џорџ Клуни
и ту је порука филма фантастична

"Ја сам Србин ,Хрват, Муслиман......и доносим вам оно што сте ви донели нама"
 
Posle Rusa koji su godinama bili najveci negativci u Holivudskoj produkciji,pa Arapa, Nemaca i sve do vanzemaljaca..i mi Srbi dobismo svoju sansu..:lol:

Samo mi zao..snimili 1-2 filma i gotovo. Nismo vise interesantni..

Ali, B92 ima da to vrti ako treba 2 puta dnevno..

Meni je to sasvim OK...

Lepo je reko Bregović...


"Piši šta hoćeš, samo stavi sliku"...

Dakle, snimaj šta hoćeš, samo pomeni Srbe!!!
 
meni se pegla kad vidim onu Leu Kish i Kursadzije na TVu i smatram da su mnogo stetniji od ovog filma, pa opet sumnjam da bi se to moglo ukinuti , jer zaglupljuje i mentalno ostecuje narod mnogo vise od nekog glupog americkog filma koji ionako nije imao nikakav uspeh ...
 
na zalost druge srbije svi ti filmovi s nashom tematikom su prsli u americi
od mirotvorca preko onog o snajperistima u bazniji pa do deda richarda gira koji juri djenerala:(
aaaa ima i ono kad kao srushio se neki pilot u bazniji pa ga divlji srbi jure a on im se naebe keve:lol:
chak i vreme baznijanske ququmavke o silovanim muslimankama vishe ne prolazi chak ni na festivalima za nagradu
sad je aktuelno endi garsija kao bota sakashvili s oreolom i rade sherbedzija( koji drugi gmizavac?) kao zli ruski general koji jede nerodjenu decu
 
http://www.imdb.com/title/tt0119874/

Zesce sranje od filma.

Inace, pehar za najvise odglumljenih uloga Rusa, Srba i ostalih istocnih Evropljana kao abnormalnih degenerika nosi nas, vas i svaciji omiljeni ******, Rade Serbedzija.
Ebote, gluma je u pitanju, posao, zanimanje.
Po vama niko ne bi smeo da glumi ni ubice, ni manijake, ni teroriste...
Cenim da presudu poput ove nisu dobili ni neki Arapi, Nemci, pa ni Rusi. :udriglavu:
Neverovatno!
 

Back
Top