Опет је поцепала - Мица царица

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Будалаштина. Хомосексуалност је медицински феномен; ствар је до хромозома. Btw, "ЛГБТ пропаданда" и не постоји. Јер Прајд није "пропаганда хомосексуалности" већ борба гејева за своја права.
Gluposti. Homoseksualnost je poremećaj. Naravno da postoji propagandi kada ti se 24 sata priča da je to normalno i u redu. Niti je normačno niti je u redu. A što se tiče prava gejeva ja ne znam kakva prava više od ovih što sada imaju hoće?
 
Gluposti. Homoseksualnost je poremećaj. Naravno da postoji propagandi kada ti se 24 sata priča da je to normalno i u redu.
Ма јок бре. Каква пропаганда Ако ниси геј, могу цео дан да ти врте порниће са гејевима и неће да ти се дигне, а камоли да ти се дигне од теве прилога о Прајду односно да постанеш хомосексуалац јер си на тевеу видео заставу дугиних боја.
 
Ма јок бре. Каква пропаганда Ако ниси геј, могу цео дан да ти врте порниће са гејевима и неће да ти се дигне, а камоли да ти се дигне од теве прилога о Прајду.
Ne mora tebi da se diže možeš da budeš priplodni bottom kao Marko Džoging
 
Nema scenarija u kom je bilo koji kulturan i pametan čovek glasao za Milicu Zavodnicu, kao što nema scenarija da je neko pametan glasao za Miroljuba Petrovića.
Наравно. Zavijetnicа није прешла цензус, већ су целом спектру лажне опозиције гласови додати тако што су украдени од коалиције Moramo; и Ђидином Поношу као лажно-опозиционом кандидату за председникa и њој, тaчније листи Zavijetnika.
 
Ма јок бре. Каква пропаганда Ако ниси геј, могу цео дан да ти врте порниће са гејевима и неће да ти се дигне, а камоли да ти се дигне од теве прилога о Прајду односно да постанеш хомосексуалац јер си на тевеу видео заставу дугиних боја.
Na mene ne mogu da utijču jer sam ja siguran u svoju seksualnost, ali na decu u razvoju i te kako mogu.
 
Наравно. Zavijetnicа није прешла цензус, већ су целом спектру лажне опозиције гласови додати тако што су украдени од Moramo; и Ђидином Поношу као лажно-опозиционом кандидату за председникa и њој, тaчније листи Zavijetnika.
Kako to misliš da su dodeljeni?
Jedino su mogli da dobiju glasove tako što ih je SNS pustio na medije taman onoliko koliko im je potrebno da pređu cenzus.
 
Kako to misliš da su dodeljeni?
Као што су 2016. године украдени гласови од Левице Србије и Републиканске странке да би били додати лажној фортификацији Доста Је Било. ДјБ је тада добио 6% (морало је толико пошто је цензус био 5%), а пре тога и после тога потпуна катастрофа - цензус као мисаона именица за ДјБ.
 
Као што су 2016. године украдени гласови од Левице Србије и Републиканске странке да би били додати лажној фортификацији Доста Је Било. ДјБ је тада добио 6% (морало је толико пошто је цензус био 5%), а пре тога и после тога потпуна катастрофа - цензус као мисаона именица за ДјБ.
Onda bi ovo što si sada rekao bilo krivično delo. Kakve dokaze imaš za tako nešto?
 
Прво о емисји!
Лоши водитељи који очигледно нити знају свој посао нити га обављају ,па је резултат најблаже речено скандалозан.
Увођење родне рапровраности у уџбенике која као категорија нема базираност ни на Уставу ове државе нитиу науци као опште прихваћен и верификован појам, а која би таквим текстовима у уџбеницима требало да стекене легитимитет на мала врата је покушај преваре.
 
Neki se gejevi rađaju, a neki postanu zbog različitoh faktora, kao i pedofili i kao narkomani.
Педофил је исто као и хомосексуализам урођено, а наркоман се постаје ако ти се допадне. Има оних које ухвати параноја када попуше џоинт, и не желе више да дувају. Има ко се исповраћа када шмркне. А има коме све то прија.
 
O Milici Pijandurici.

Dok je Gospodin Predsjednik Aleksandar Vucic radnicima poslije ponoci taksirao burek, ova poslije ponoci pijana divlja u bijesnom automobilu.
Ona radi za njega, dok klošari kažu "Nek bude Vučić na vlasti," njen zadatak je da jede berekina na TV:

"Mi smo za to da se još jače založi za Kosmet."
"Mi smo za to da se ruska opsesija muškim anusima proširi."
 
Onda bi ovo što si sada rekao bilo krivično delo. Kakve dokaze imaš za tako nešto?
Шта имам ја да износим доказе. Доказе је црно на бело те 2016те изнео председник Републиканске странке Никола Сандуловић, као и председник тадашње Левице Србије Борко Стефановић.
 
Прво о емисји!
Лоши водитељи који очигледно нити знају свој посао нити га обављају ,па је резултат најблаже речено скандалозан.
Увођење родне рапровраности у уџбенике која као категорија нема базираност ни на Уставу ове државе нитиу науци као опште прихваћен и верификован појам, а која би таквим текстовима у уџбеницима требало да стекене легитимитет на мала врата је покушај преваре.
🥪
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top